פרסום בפורטל דני בר טיולים וסגנון חיים

בלוג שהוא פורטל עם תכנים מקוריים וגם במה לפרסום ||| אילו תכנים יש בפורטל ואילו תכנים יתאימו לשילוב איכותי בעל ערך לקוראים וגולשים כמו גם לקידום תכנים ואתרים אחרים ||| איך מפרסמים באתר דני בר טיולים וסגנון חיים ||| כל הפרטים בהמשך…

מבלוג לפורטל

דני בר טיולים וסגנון חיים התחיל כבלוג שבאנגלית שמו הוא הבר של דני Dany's Bar וגם שמי הפרטי אבל בעברית דניס בר לא תפס והפכנו זאת לדני בר טיולים וסגנון חיים – כלומר תיירות ולייפסטייל במגוון תחומים בארץ ובעולם.

עם החלוף השנים (האתר הוקם בשנת 2014 והפוסט הראשון עלה בינואר 2015), תפס הבלוג תאוצה ונפח במגוון תחומים כך שהיום הוא למעשה פורטל של ידע ותוכן מקורי בעברית, שגם אתרים מחו"ל מבקשים לתרגם תכנים שלהם לטובת קוראינו כך שיחשפו לדוברי עברית כמו פוסט שדן במערכות יחסים ואהבה: מהי מערכת יחסים לא בטוחה, והאם ניתן להיקשר בצורה בטוחה יותר? ועוד.

ימי הקורונה

עם פרוץ הקורונה חלק מתכני הפורטל כמו תיירות וטיולים הפכו ללא רלוונטים ותודות למגוון התכנים שקוראינו חשופים להם מהיום הראשון להקמת האתר, שמנו דגש על תכנים שמתאימים לזמנים הכול כך שונים עבור מחפשי סגנון חיים וטיולים.

הפורטל היינו הראשונים לתת במה למחקר על נושא עטית מסכות פנים כבר במרץ 2020 בעוד משרד הבריאות והפרופסורים סדצקי וגרוטו מתנגדים לעטית מסכות פנים. כשהתחילו לדבר על פתיחת השמיים לחו"ל העלינו כבר ביוני 2020 פוסט לטובת קוראינו שמשתוקקים לצאת לחו"ל כבר בקיץ.

כשהתגבר החשק לצאת סוף סוף מהסגר לחו"ל העלינו לטובת קוראינו כתבה שמתעדכנת כל שבועיים, עם מידע שותף מרשויות הבריאות והתעופה של ישראל, האיחוד האירופאי ועוד: לאן אפשר לטוס שבו גם עולות שאלות קוראים שלרוב מקבלות תשובות בדוקות ומוסמכות.

טיולים ורכב בישראל

כשהתחלנו לחוש את פעמי החופש לטייל בישראל, התחלנו לפרסם מסלולי טיול מיוחדים הן להולכי רגל והן לרוכבי אופניים כמו שביל השרון או שביל אלי כהן או מסלולים שהיו מבחינתנו גם נסיעות מבחן לכלי רכב חדשים על כבישי ישראל, כמו מסלול טיול בעקבות שעת נעילה עם טויוטה 4RAV או טיול בעקבות הרכבת החיג'אזית בין צמח לבית-שאן וגם טיול קשוח בדרך בורמה..

בישול ואפייה

בעתות סגרי הקורונה מי לא נכנס למטבח וגילה כישרון חבוי של אפייה ובישול? גם כאן התגייסנו והחלנו לפרסם בשיתוף פעולה עם בלוגרים.יות של אפייה ובישול מרחבי העולם, מתכונים מתורגמים מותאמים למצרכים המצויים בכל מטבח בישראל, אבל עם טעמים חדשים ולעיתים מפתיעים. בנוסף נתנו במה לשפים ואוהבי בישול ואפייה ישראלים שאין להם במה לפרסם את מעשה ידיהם.

כתבות עומק קולינריות

 
- פרסומת -

 

תוך כדי העשייה מצאנו שיש מוצרים רבים שאנחנו מכירים ביום יום אבל כלל לא מכירים את הסיפור שלהם. הידעתם שלפני גילוי אמריקה לא ידעו מה זה דלעת, תפוח אדמה, עגבניות, תירס ועוד? הידעתם שפלפל הוא תבלין חדש יחסית במטבח? באמתחתנו רשימת מוצרים נוספים עליהם נרחיב בהמשך (ולא לטעות – אין מדובר על ערך ויקיפדיה אלה הרחבות פיקנטיות וגם מתכונים שמשולבים לכל מוצר ששווה פוסט עומק כזה).

אמנות ותרבות

כחלק מהמשימה שלנו להביא מידע מגוון ועדכני לקהל הקוראים, אנחנו גם רוצים לעזור ולטפח את עולם האמנות והתרבות בישראל, לכל הגילים ובכל התחומים. מוזיאונים וגלריות רבות שמחים לפרסם אצלינו את המידע על התערוכות והפעילויות שהם עורכים כמו גם תיאטראות, בתי קולנוע, מפיצי סרטים, מארגני פסטיבלים תרבותיים ו/או קולינריים, פסטיבלי בירה או יין, תחרויות מיוחדות כמו ספורט מוטורי או תחרות ברמנים ועוד.

המלצות צרכנות

לאחרונה פרסמה הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן הנחיות חדשות לגבי פרסום המלצות של בלוגרים.ות ומשפיענים.ות על מוצרים ושירותים. עפ"י ההנחיות שיהפכו למחייבות ואף יהיו סנקציות למפרי ההנחיות, חל איסור לפרסם המלצה אישית לכאורה, שהצרכן עלול להאמין שהיא עקב התנסות, מבלי להתנסות במוצר או שירות. אנחנו באתר מקפידים על פרסום רק של מוצרים או שירות שאנחנו מכירים וקיבלנו להתנסות (למורת רוחם של כמה משרדי יחסי ציבור), וכן מפורסמים בפורמט שונה כתבות קידום ופרסום ממומנות.

טיולי חו"ל

באתר מאז ומעולם פרסמנו מידע ורשמים או חוויות מחו"ל בכל המדינות בהם אני מדריך או מטייל אבל אפשרנו גם לחברים או בעלי ידע והיכרות טובה עם איזורים שלא מוכרים לדני בר, להעלות רשמים ופוסטים באתר כמו אריאלה פלד במסע אופניים לאורך הדנובה או טיול מיוחד בהונגריה עם שלי כרמי ועוד.

עסקים ועוד

באתר אנחנו שוקדים לפרסם מידע בעל ערך גם לבעלי עסקים כמו חידושים בתוכנות, טכנולוגיה ואפליקציות שעולים אחת לשבועיים במגזין רכב וטכנולוגיה. בנוסף מידע מעמיק כמו על החזר מע"מ לחוזרים מחו"ל או רשמים והתנסות בנסיעות מבחן לכלי רכב מובילים בישראל ועוד.

פרסום תוכן בפורטל Danybar.co.il

הצעה לבעלי עסקים, מפרסמים ומקדמי אתרים שמעוניינים לפרסם כתבות בפורטל דני בר! כאמור, מדובר באתר איכותי כאשר כמעט כל התוכן הקיים בו מקורי, ואנחנו שוקדים כל יום על העלאת כתבות חדשות בתחומים שונים.
לא כל כתבה מפורסמת, רק תוכן איכותי שתורם ערך לגולשים זוכה לבמה ופרסום בפורטל. שלחו לנו מייל עם מה שרוצים לפרסם, לאחר שנראה נגיב במייל או טלפון – כי נשמח לעזור!
למה כדאי לפרסם כאן?

  • האתר מהיר, מודרני ומותאם מובייל
  • האתר מאוכסן בחוות שרתים ישראלית
  • באתר תמצאו מגוון רחב של נושאים: צרכנות, תיירות, תרבות ואומנות, עסקים ולייפסטייל
  • לא מדובר בחוות קישורים!
  • כל כתבה עוברת בקרת עורך
  • הפרסום מהיר – בד"כ עד 24 שעות
  • ניתן להוסיף קישורים יוצאים איכותיים לאתר שלכם!

פרטים בקישור…

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: