אסף סלומון – מנטליסט מהסרטים

אם החיים הם סרט אז קוסמים הם בוודאי כוכבים בסרט זה. מי לא אהב ללכת להופעת קוסם כשהוא היה ילד. לראות ארנב נשלף מהכובע, מקל קסמים שהופך למטפחת, תיבה גדולה על הגלגלים אליה נכנסת אישה יפה ונחתכת לשניים ועוד. אך מאז אותה תקופה עברו הרבה שנים ועולם הקסמים התפתח והכרנו קוסמים חדשים ומעניינים יותר, שאתגרו את המחשבה שלנו, קודמים כמו דיווד בליין ואחרים, היו פורצי דרך בתחום חדש ומסעיר שכבר את העולם – מנטליזם.

צילום FREEPIK

מה זה מנטליזם – אסף סלומון – אומן חושים וטלפתיה

מנטליסט הוא אדם בעל כישורים ויכולות מיוחדות, אשר מסוגל ליצור מניפולציות מתוחכמות הפועלות על המוח של האדם מולו. מנטליסט טוב ובמיוחד מי שזו עבדותו וזה המקצוע שלו, יכולים ליצור אשליות מדהימות וחכמות במיוחד, שמשאירות את קהל הצופים המום ונדהם בכל פעם שהוא בא לצפות בו.

אסף סלומון הוא אחד כזה. אדם הניחן בכוחות מיוחדים שמגיל ילדות הופיעו אצלו והובילו אותו לעסוק בסופו של דבר במקצוע המיוחד הזה – מנטליסט. כחלק ממהלך חייו והקריירה שלו, אסף סלומון הדהים את צופיו ואת כל מי שסביבו בכישורים מדהימים , יכולות אבחנה, תובנות ומשחקי מוח מיוחדים כולל טלפתיה, אשר את כולם הוא מציג במופע המרהיב שלו.

מנטליזם – איך זה עובד

מנטליסט מקצוען הוא הרבה יותר מקוסם או אומן מופיע. בהופעה של מנטליסט או אומן חושים מקצועי הקהל הוא חלק בלתי נפרד מההופעה, והוא לוקח בו חלק פעיל. מנטליסט מיומן ומנוסה יודע איך לגרום לצופים שלו לחשוב על מה שהוא רוצה שיחשוב. זה נשמע אולי לא אמין אך מנטליזם הוא מדע מדויק, אשר מי ששולט בו יכול להכניס לתת מודע של הקהל מחשבות ורשמים, לשדר אליו מספרים, צורות וצבעים ולכוון אותו אל המקום אליו רצה שיגיע.

אסף סלומון המנטליסט מס' 1

אמן חושים או אמן טלפתיה מקצועי יכול לתעתע במוחותיהם של צופיו אך הוא עושה זאת בחן ובהומור. אסף סלומון הוא אמן חושים מצליח ומוכר בישראל כבר מעל 15 שנה ומופע המנטליזם שלו הוא מופע מצליח שרץ כבר שנים רבות ברחבי הארץ, בימי הולדת, בבר מצוות, בכנסים, בהופעות עובדים ועוד. אסף סלומון הוא אמן טלפתיה מיוחד במינו שהשקיע שנים על גבי שנים ביצירת המופע שלו, שיכלל אותו משנה לשנה, הוסיף לו אלמנטים ייחודיים של קריאת מחשבות ומנטליזם בשיאו, והפך אותו לאחד ממופעי אומן החושים המושקעים ואיכותיים ביותר בארץ.

אמן חושים, אמן טלפתיה – אסף סלומון

אסף סלומון מזמין אתכם לחוויה יוצאת דופן של קריאת מחשבות, טלפתיה, קסמים פעילים בהם אתם לוקחים חלק, משתתפים במופע ועוזרים להפוך אותו לחוויה אינטראקטיבית מיוחדת במינה. מדובר במופע באורך כשעה וחצי ויותר, במהלכו הקהל שלכם יהיה מרותק לאסף, ייקח חלק פעיל במופע ויגלה דברים מדהימים על המוח האנושי ויכולותיו.

תודות לניסיונו הרב ואלפי ההופעות שהוא כבר ביצע, אסף הופך את מופע אומן החושים משלו לחוויה מלמדת ומהנה כאחד. אסף הופך את המופע נגיש וחוויתי עבור ילדים ומבוגרים ומתאים את המופע לקהל.

סוגסטיה וטלפתיה  – אסף סלומון

במופע אומן החושים הייחודי שלו, אסף סלומון משלב תרגילים בסוגסטיה וטלפתיה. סוגסטיה היא תהליך פסיכולוגי היוצר מניפולציה רגשית ומחשבתית על מי שלוקח בו חלק, הקהל. בסוגסטיה ניתן להשפיע על תת המודע של אותו אדם ולגרום לו להאמין או לחשוב על דברים שהוא עצמו לא ידע שהוא חושב עליהם. סוגסטיה אפילו יכולה להפוך למצב היפנוטי אך ללא כל סיכון כאשר המשתתף נמצא בהכרה מלאה ויכול להבין וליהנות מכל מה שקורה לו ללא חשש.

אסף סלומון יוצר תרגילי סוגסטיה מילוליים ופיזיים המערבים את כוח המחשבה והדמיון, סיפורים מהתנ"ך ומההיסטוריה ורוקח את הכול למופע מהנה ומבדר ברמה הגבוהה ביותר, כפי שאומן חושים ומנטליסט טוב צריך לעשות.

קצת על אסף סלומון

 
- פרסומת -

 

כבר בגיל 12 ערף אסף את הופעת הקסמים הראשונה שלו! לאחר שירותו הצבאי פיתח אסף את כישוריו המיוחדים, התמקד בתחום הפרה פסיכולוגי וחקר את תחום התת מודע והחל מופיע כעיסוק מרכזי בהופעות טלפתיה מיוחדות.

אמן חושים – אסף סלומון התפרסם כאשר חזה בצורה מדויקת את תוצאות הבחירות בשנת 2013 וחזר על כך גם בשנת 2019! אסף הופיע בכל ערוצי התקשורת המובילים וחזה במדויק את זהות ראש הממשלה הנבחר ואת מספר המנדטים המדויק שקיבלו כל המפלגות באותם בחירות! לאסף סלומון הייתה תכונית שבועית בערוץ 2 בה השתתפו ידוענים רבים אשר לקחו חלק בפינה ונחשפו ליכולותיו המיוחדות וקסמי הטלפתיה וקריאת המחשבות המיוחדים שלו.

כיום מופיע אסף עם מופע אומן החושים והטלפתיה המרשים שלו בכל רחבי הארץ בכנסים עסקיים, ובאירועים פרטיים וכן מרצה בתחום ומשתתף כשופט בתחרויות המאורגנות על ידי אגודת הקוסמים.

לאסף סלומון יש תואר בכלכלה ובמנהל עסקים.

פסיכולוגיה, תת מודע – מופע אומן החושים של אסף סלומון

קטעים מהופעותיו של אסף סלומון אפשר לראות ביו טיוב וברחבי הרשת. אסף סלומון מתמחה בהופעות למגזר הדתי שכן הוא עצמו מגיע מהעולם הדתי ובעל ניסיון רב בהופעות מול קהל דתי או חילוני בכל רחבי הארץ עם מופע אומן החושים המיוחד שיצר במהלך הקריירה ארוכת השנים שלו.

אסף סלומון הוא אומן חושים מהמובילים בארץ שקצר שבחים וביקורות מעולות ממובילי דעה אחרים בתחום כמו אורי גלר וסלבריטאים אחרים מעולם הפוליטיקה ועוד.

אסף סלומון יצר מופע אומן חושים מרהיבן ומיוחד המתאים לכל הגילאים ומתאים במיוחד לבני נוער. אסף סלומון משלב סדנת קסמים במופע שלו ומעביר מסודות המקצוע לקהל ונותן ערכת קסמים לכל אחד מהמשתתפים בסדנה.

לימוד קסמים לחתן האירוע – אסף סלומון

באירועי בר מצווה, ימי הולדת וכדומה זוכה חתן בר המצווה אליו הוזמן המופע ללמוד מספר קסמים על ידי אסף, קסמים איתם הוא יכול להופיע מול משפחה וחברים בהמשך הערב או לאחר מכן מתי שירצה.

גלשו באתר וקראו את הביקורות הטובות על מופע אומן החושים של אסף סלומון. הזמינו את אסף לאירוע הבא שלכם ותיהנו ממופע ייחודי ומושקע, המשלב מנטליזם ברמה הגבוהה ביותר  לצד קסמי טלפתיה, קריאת מחשבות, קסמים העובדים על התת מודע ועל הפן הפסיכולוגי בעזרת אלמנטים פיזיים ואחרים ועוד ומגוון פעילויות משעשעות ומדהימות המערבות את הקהל.

מופע האומן החושים של אסף סלומון מתאים הן לאירועים פרטיים והן לאירועים עסקיים ובכל מופע אסף מתאים את המופע לקהל המשתתף. כאשר אלו בני נוער וילדים אסף מקיים סט תרגילים וקסמים מתאים לו וכאשר מדובר באירוע עסקי למבוגרים אסף יוצר תרגילים וקסמים הקשורים למקום העבודה בהם הקהל לוקח חלק פעיל ונהנה משיתוף פעולה מלא.

מופע אומן החושים של אסף סלומון הוא חוויה בלתי נשכחת ומהנה במיוחד, המתאימה לסוגי קהל שונים במגזר הדתי והחילוני, מופע מושקע שכבר כבש במות רבות ברחבי הארץ וגרם לאלפי צופים להפעיל את המחשבה ולהשתאות כל פעם מחדש מיכולות המוח האנושי.

צרו קשר להזמנת המופע ולקבלת פרטים נוספים אודותיו. להתראות!

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: