ששה צעדים להכנת הבית שלכם לתינוק.ת

יש הרבה שינויים שהחיים שלכם עשויים לעבור כאשר אתם מצפים לתינוק.ת. למרות שתהליך ההריון כולו יכול להיות מהמם, אם וכאשר אתם תהיו מסוגלים לשמור על דברים בפרופורציה, ייתכן שיהיה קל יותר לעשות הכל לפני הגעתו של העולל או עוללית הקטנים שלכם. הנה כמה טיפים איך להכין את הבית שלכם לתינוק החדש שבא לביתכם.

חדר תינוק מקולקציית בייבי של עצמל'ה (צילום שחר פליישמן)

שש דרכים להכין את הבית שלכם לתינוק או תינוקת

חשבו על השלמת המשימות הללו לפני שאתם חוזרים עם תינוקכם הביתה מבית היולדות.

 
- פרסומת -

 
  1. הקימו את חדר הילדים. תצטרכו להחליט איך אתם רוצים שחדר התינוק.ת שלכם יראה ולוודא שהוא מתאים לרך הנולד שלכם. זה יכול להיות הוספת צבע חדש, לשפר את תכולת החדר או לקשט את החדר בצורה שאתם אוהבים.
  2. קנו רהיטים וחפצים חיוניים. חדר תינוקות יצטרך גם ריהוט לתינוק שלכם, כולל עריסה, ארון ושידה לאחסון וכל התוספות שאתם מעוניינים בהן. במקרים מסוימים, תוכלו לבחור בשידת החתלה, כיסא נדנדה ומיטה, למקרה שתרצו להירדם בחדר של התינוק.
  3. עשו הכול בזמן. חשוב לעשות כמה שיותר לפני הלידה, מכיוון שאולי לא יהיה זמן אחר כך להשלים דברים חשובים. זו הסיבה שאתם צריכים להשלים את המטלות הללו בזמן שיש לכם זמן לעשות זאת. אם אתם צריכים עזרה בהחלטות וההכנות, שאלו את בן/בת הזוג או את יקיריכם. עליכם להימנע מהתמהמהות או דחיינות עם כל אחת מהמשימות הללו עד לרגע האחרון, מכיוון שלא תדעו בוודאות מתי התינוק שלכם עומד.ת להגיע. למידע נוסף על מדוע דחיינות עלולה להלחיץ ​​אתכם, עיינו במאמרים בקישור זה…
  4. רכישת בגדים. קניית בגדים, מצעים, וחיתולים לתינוק חיונית גם כן, ואימהות רבות מחליטות לכבס את הפריטים מבעוד מועד, כדי שיוכלו להיות רעננים ונקיים. כך הם יהיו מוכנים כשהתינוק יחזור הביתה מבית היולדות, ולא תצטרכו לדאוג בקשר לזה.
  5. התחל לבשל ארוחות או הכנות לארוחות. אולי אתם לא חושבים על זה, אבל אחרי שהתינוק מגיע, עשויים להיות מקרים שבהם אתן לא ישנות, ​​או שלא יהיה לכן כוח לעשות את מטלות הבית. זו הסיבה שאתם יכולים לבחור להתחיל בהכנת ארוחות או להקפיא ארוחות עיקריות קצת לפני מועד הלידה של התינוק.ת. כך יהיו לכם ארוחות עיקריות מוכנות לכן ולמשפחה שלכן, גם כאשר אולי לא תרגישו שאתן יכולות לטרוח ולבשל.
  6. וודאו שהבית נקי. עשו מה שאתם יכולים כדי לוודא שגם הבית שלכם נקי. בית מסודר ונקי יהיה לא רק רעיון טוב למועד הגעת התינוק.ת, אלא גם כי סביר להניח שיהיו לכם מבקרים לאחר הלידה. אתם לא רוצים להיות מודאגים לגבי מה אמא ​שלך ​או חמותך יחשבו על מצב הבית שלכם בזמן שאתן מנסות ללדת.

סיכום

זכרו כי אץ אינך צריכה להשלים את המשימות הללו בעצמך. את יכולה לגייס אחרים לעזור ולקחת את הזמן שלך עם כמה מהמשימות ההן. כל עוד יש לך דברים מסודרים לפני שאת נכנס לחדר הלידה, ייתכן שיהיה לך מעבר חלק ברגע שאת מביאה את צרור השמחה שלך הביתה. כמובן, עליכם לוודא שאתם מנסים לבצע ההכנות כמיטב יכולתכם ואל תחכו לרגע האחרון כדי להכין את הבית שלכם לתוספת החדשה למשפחתכם, כי זה עלול לגרום לך לחרדה מיותרת.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: