חדש: רכב מקוון ראשון בישראל המבוסס על מערכת אנדרואיד

כלמוביל יבואנית יונדאי בישראל מציגה לראשונה את ה- Connected Car אשר משלבת Wi-Fi מובנה ואינטרנט בדגם יונדאי ix35  ובהמשך בדגמים נוספים של החברה.

צילום יח"צ חו"ל
צילום יח"צ חו"ל

אומר דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי בכלמוביל: "חיפשנו פלטפורמה שהופכת את המכוניות שלנו למכוניות "מחוברות". על מנת לפתח יישום שכזה שיתפנו פעולה עם חברת סטארט-אפ ישראלית אשר בנתה מערכת שמשדרגת את חווית הנהיגה ומציבה רף חדש לנהג הישראלי. המטרה שלנו הייתה לפגוש את העתיד כאן ועכשיו ולא להמתין עד לבואה של הטכנולוגיה. הקהל שלנו הופך להיות מתוחכם יותר, טכנולוגי ומתקדם יותר ושמחפש מעבר לנהיגה גם ערך מוסף, ואת זה מצאנו  ברכב המקוון שאנו משיקים היום, כיוון שאין סיבה שסביבת הרכב תהיה שונה מהסביבה הטכנולוגית של הבית או העבודה",

מערכת אנדרואיד

מדובר במערכת מבוססת אנדרואיד אשר מספקת  Wi-Fiמובנה וקבוע ברכב באמצעות SIM סלולרי, אינטרנט ו- Hot Spot אשר יאפשר לכל הנוסעים לחבר את המכשירים שלהם על מנת שיוכלו לגלוש. מערכת ההפעלה מסוג אנדרואיד "תרוץ" על גבי מערכת המולטימדיה שברכב ותספק בין היתר ממשק מגע נוח, אפשרות לרדיו Nobex אינטרנטי, ניווט עם מערכת WAZE  ומסכי עזרה אינטרנטיים של יונדאי שיוכלו להציג רשימה של אולמות תצוגה, מרכזי שירות וטרייד-אין שבלחיצת כפתור יהיה ניתן לנווט או להתקשר אליהם. כמו כן ספר הרכב יופיע בצורה דיגיטלית על המסך.

רדיו Nobex הנו יישום עולמי מוביל להזרמת תוכן רדיו בשידור חי. Nobex מאפשר האזנה לכ- 20,000 תחנות רדיו מכ- 100 מדינות ברחבי העולם. רדיו Nobex הותאם למערכת של כלמוביל באופן אינטואיטיבי וקל לשימוש.

המערכת הותאמה למשתמש הישראלי ולהוראות החוק.

 
- פרסומת -

 

עדכונים עתידיים

על מנת להמשיך בקו טכנולוגי זה ולהביא את שיא הטכנולוגיה לקהל הישראלי, כלמוביל ממשיכה לפתח יישומים ניידים, אפליקציות ושירותים נוספים אשר ימשיכו לשדרג את חווית הנהיגה ולתת ערכים מוספים ללקוחות. עדכוני תוכנה ויישומים חדשים יוכלו להישלח מרחוק ללקוחות אשר בעת הפעלת הרכב ולחיצה על אישור יוכלו לקבלם ולהתחיל להשתמש בהם באותו הרגע.

למערכת  מצורף כרטיס SIM  דאטה מתנה. כלמוביל תישא בעלויות חבילת גלישה בנפח של עד 3GB לחודש למשך 12 חודשים ממועד עליית הרכב לכביש. לאחר מועד זה יהיה על בעל הרכב להסדיר חבילת תקשורת באופן עצמאי.

המערכת  תימכר ללא עלות נוספת בדגמי ה- ix35. בשלב השני תוטמע המערכת בכל דגמי יונדאי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט