קלאס באפס מאמץ – איך זהב לבן תמיד נשאר באופנה?

במשך השנים, עולם התכשיטים עבר לא מעט שינויים. אומנם הבסיס המסורתי נשאר במובנים מסוימים דומה, אך יכולנו לראות שילוב של חומרים שונים, תרכובות שונות של אלמנטים אשר הפכו את התכשיטים להרבה יותר מיוחדים ומרשימים עם הזמן. לעיתים היו אלו תרכובות ואלמנטים שהיו טרנדים ואופנתיים לתקופה מסוימת ונעלמו עם הזמן, לעיתים היו אלו תרכובות ואלמנטים אשר הצליחו לשרוד את מבחן הזמן, אך הפופולאריות שלהם לא נשארה אותו הדבר.

טבעת זהב לבן משובצת (צילום Shutterstock)

יחד עם זאת, כן יכולנו למצוא מצבים בהם חומרים מסוימים זכו להצלחה גדולה לאורך זמן ונשארו פופולאריים, בין אם זה בכל מה שקשור לטבעות, עגילים, שרשראות ועוד שורה ארוכה של תכשיטים שונים. דוגמא טובה לכך הוא זהב לבן.

זהב לבן הוא למעשה תרכובת של זהב טהור עם מתכות שונות, דוגמא נחושת, אבץ, ניקל ועוד שורה של מתכות. כמעט בכל חנות תכשיטים אפשר למצוא היום טבעות ושרשראות שיש בהן זהב לבן ברמה כזו או אחרת. מדובר באחד מסוגי החומרים הפופולאריים ביותר הן לייצור ועיצוב תכשיטים ובוודאי לצריכה.

דוגמא טובה לכך אפשר לראות בכל מה שקשור לנושא של טבעות אירוסין זהב לבן. כל מי שמבקש או מבקשת להתארס לבן/בת זוג, מחפש טבעות מסוג זה ויכול ליהנות מקטלוג עשיר מאוד של דגמים ועיצובים. הבחירה בחומר זה נובעת מסיבות שונות.

מה זה זהב לבן ולמה הוא פופולארי?

כאמור, טבעות אירוסין זהב לבן או תכשיטים אחרים שעשויים מחומר זה, נהנים מתרכובת של זהב יחד עם רכיבי מתכות שונים. זה הופך את התכשיט להרבה יותר עמיד וחזק, וכן הם מספקים לתכשיט מראה "לבן". צריך לציין שיש הבדלים בין הגוונים של התכשיטים השונים, והם באים לידי ביטוי בגלל איכות וכמות המתכת שמצויה בתכשיט.

 
- פרסומת -

 

מי שחושש שמא הוא יקנה טבעת זהב לבן והיא לא תהיה איכותית, צריך לדעת גם טבעות אירוסין זהב לבן כוללות קראט כמובן, החל מ-14 ומעלה. בדרך כלל נהוג לקנות טבעת אירוסין 18 קראט.

כיצד רוכשים טבעת זהב לבן בצורה נכונה?

בשביל לרכוש טבעת אירוסין זהב לבן בצורה נכונה, יש להתייחס לשלוש נקודות: ראשית, למראה של הטבעת, לסגנון ולעיצוב שלה. שנית, יש להתייחס לגודל הטבעת ועד כמה היא באמת מתאימה לאצבע שאמורה לענוד אותה (יש לבחון האם אפשר לשנות את הגודל במידת הצורך), שלישית לתרכובת ממנה עשויה הטבעת. חשוב לקבל פירוט והסבר וכן אחריות על הטבעת.

היום אפשר לקנות טבעות אירוסין הן דרך חנויות תכשיטים והן דרך אתרי אינטרנט, אפשר גם לבצע הזמנות של טבעות אירוסין באופן אישי, הזמנות לעיצוב טבעת על פי בחירה דרך מעצבים שמתמחים בכך וכן דרך חנויות תכשיטים המספקות, לצד הקטלוג שלהן גם אפשרות לעצב טבעת באופן אישי.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: