איך להפעיל את הילד ביום הולדת

לא כל הילדים זורמים ביום ההולדת שלהם. זה יכול להיות מביישנות או בגלל שיש המון תשומת לב ביום הזה. אז איך בכל זאת תצליחו ליצור עבור ילדיכם הפעלת יום הולדת שהוא ישמח לקחת חלק בה? אנחנו בפורטל קרמל באים לעזרתכם ונותנים לכם כאן מספר הצעות להפוך את היום הולדת להפעלה כיפית במיוחד שהילד ירצה לקחת בה חלק.

ילדים בפעולה (צילום FreePik)

תכנון היום הולדת יחד עם הילד

אחת ההמלצות הטובות ביותר על מנת ליצר זרימה של הילד ביום הולדתו היא לתת לו להיות שותף בתכנון. הסבירו לו על היום הולדת שלו, שתפו אותו באפשרויות שקיימות ושאלו אותו מה הוא היה הכי רוצה מבניהן. נסו להגיע לנפשו של הילד ולהבין יחד איתו מה ישמח אותו. ילד שהוא שותף, יקח חלק בהכנות ליום הולדתו וכתוצאה מכך הוא ישתף פעולה ביום עצמו.

תהיו אתם מפעילי היום הולדת

אם אתם מההורים הפעילים ויש לכם מעט ניסיון מאותם ימים שהייתם בתנועות נוער, ודאי אתם זוכרים איך מפעילים ילדים. הדרך הנכונה להיות מפעילים ביום ההולדת של הבן או הבת שלכם היא קודם כל לשאול אותם אם זה בסדר שאתם תעשו את הפעלת יום ההולדת. לאחר מכן, חישבו על קונספט לחגיגה. אם מדובר בילדים קטנים, תוכלו למעשה להתחפש לליצן. דבר נוסף, הכינו מראש הפעלות ומשחקים. יש כיום המון משחקים שניתן לשחק בקבוצה, מומלץ מאוד לחפש הפעלות odt המשלבות שיתוף פעולה בין ילדים ואתגר.

הזמינו ליצן ליום ההולדת

 
- פרסומת -

 

יש כיום ליצנים רבים אשר מצחיקים מאוד ומביאים איתם הפעלות נהדרות לילדים. כאשר אתם בוחרים ליצן בדקו איתו מה סוג ההפעלות, לאיזה גיל הן מתאימות, אילו אביזרים הוא מביא איתו ומה אתם יכולים להשלים עבור יום הולדת חוויתית במיוחד. כמו כן, הפעלות בהן הליצן משתף גם את ההורים יכולות להיות מצחיקות מאוד. הערת אגב שלנו, לפעמים חושבים שליצנים מתאימים רק לגילאים קטנים, אך רוב הפעלות הליצנים מתאימות גם לקטן וגם לגדול ברוב המקרים, שווה לבדוק זאת כמובן טרם ההזמנה.

עירכו מסיבת יום הולדת ילדים-הורים

לעיתים ילדים פחות זורמים במסיבה שלהם כי הוריהם נמצאים בסביבה. זו מבוכה טבעית אל מול ילדים אחרים. אך אם ההורים של הילדים מוזמנים גם הם למסיבה, מבוכה זו דווקא יורדת. ניתן לערוך מסיבת יום הולדת עם משימות הורים-ילדים ואז בודאי שהילד שלכם ירצה גם לקחת חלק ולזרום, כי כולם נמצאים עם הוריהם במסיבה.

הזמנת סדנה לילדים

דרך נוספת להפעלה שיכולה ליצור עניין וסביר שילדיכם ירצה לקחת בה חלק, זו סדנה אשר תביאו עבור יום ההולדת. ילדים אוהבים דברים מסקרנים. אם תביאו לדוגמא סדנאות לימי הולדת כמו סדנת קוסמות, סדנה שמלמדת לייצר ניסויים מיוחדים או אפילו מאסטר שף ילדים תוכלו למעשה להפעיל בקבוצות מספר ילדים. על כל קבוצה יהיה מבוגר אחראי אחר אשר ידריך אותם בתחנות השונות של הסדנה. להפעלות נוספות כנסו לאתר של פורטל קרמל בכתובת www.karamel.co.il.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: