כפכפים לקיץ ומתי זה הכי מתאים

הקיץ הוא הזמן שבו כמעט כל עם ישראל נמצא בחופש. חלק נמצאים בחופש באמת וחלק חיים בהרגשה כללית כזאת. הילדים בחופש, ים, טיולים, גלידה על חוף הים ובקניון וחופשות בחו"ל. אין פלא, לכן, שמה ששולט ומה שרואים בכל מקום זה אנשים עם כפכפים. לפעמים, כפכפים זה ביטוי למצב רוח הרבה יותר מכל דבר אחר. מה זה בעצם כפכפים? למה אנשים אוהבים לנעול כפכפים ופחות אוהבים נעליים סגורות? מהם סוגי הכפכפים השולטים היום באופנה? למה כדאי להעדיף את הכפכפים של Adiss.co.il? קיץ 2021 כבר כאן וכדאי להיערך אליו בהקדם.

כפכפים (צילום FREEPIK)

מה זה בכלל כפכפים

כפכפים הם סוג של סנדלים, אבל ללא סגירה מלאה. זה אומר שלכפכפים, שבמידה רבה דומים לנעלי הבית שיש לכל אחד, אין רצועות ואין באמת דרך לסגור אותם ולהדק אותם לרגל. יש רק סוליה מצד אחד וחלק עליון עשוי מעור, מגומי או מחומרים אחרים מצד שני. לכאורה מדובר בסוג של נעל פשוטה לגמרי. למעשה, הכפכפים יותר מכל דבר אחר צריכים להיות נוחים בצורה יוצאת דופן ומותאמים בצורה המדויקת ביותר לרגל של מי שנועל אותם. ללכת עם נעלים או סנדלים לא מתאימים זה ממש לא נעים. ללכת עם כפכפים לא מותאמים  זה פשוט בלתי אפשרי. הכפכפים של אדיס הם שילוב מנצח. הם אסתטיים ואופנתיים בצורה יוצאת דופן, אב גם מותאמים לרגל של המשתמש בצורה שהופכת אותם לבלתי מורגשים כל זמן השימוש.

למה בעצם לנעול כפכפים ולא נעליים או סנדלים

כבר הזכרנו בתחילת המאמר את העובדה שרבים מזהים את הכפכפים עם חופש. מפליא עד כמה המוח האנושי יודע לעשות את ההיקשים הללו ולהפוך אותם לחלק מהרציונל בקבלת ההחלטה אם לרכוש כפכפים או נעליים לקיץ. הקיץ פירושו חופש גדול. לא משנה בכלל שהורים לילדים כבר לא ממש נהנים ממנו ולפעמים זה דווקא ההיפך. בזיכרון הקולקטיבי, הקיץ נחקק כחופש ושום דבר לא משנה. ואם כבר חופש  מה מבטא אותו טוב יותר מאשר כפכפים על הרגליים, חולצה ומכנסיים קצרים וגלידה קרה? ובנוסף, כפכפים הם פשוט נוחים. נוח לנעול אותם במהירות בלי צורך בפעולות מיותרות. נוח גם לחלוץ אותם. בקיץ החם כשכל אחד מרגיש שצריך קצת מנוחה לרגליים, כפכפים הם בדיוק הפתרון המושלם. למעשה, הפתרון הזה הוא כל כך טוב, שרבים הופכים את הכפכפים למנעלים הקבועים שלהם, גם בימות החורף.

 
- פרסומת -

 

סוגי הכפכפים השולטים באופנה

המגוון של סוגי כפכפים של אדיס הוא רחב מאד ומותאם לכל אדם ולכל מראה. יש כפכפים בעלי מראה מינימליסטי, הכולל רק סוליה ורצועות דקות הקושרות אותה לרגל. יש סוגים אחרים של כפכפים שהם יותר סגורים, כדוגמת כפכפי אלסקה בעלי המראה הסולידי. סוגים אחרים של כפכפים דוגמת כפכפי ורונה, עשויים להתאים אפילו כתוספת ללבוש אלגנטי ולאו דווקא להליכה על חוף הים. המבחר גדול וכך אפשר בקלות להתאים את הכפכפים לאופי של המשתמש ולמטרות שלו. במזג האוויר הישראלי, לא נדיר למצוא אנשים שהפכו את הכפכפים לסוג העיקרי של נעליים שהם נועלים כמעט כל השנה, בבית או בחוץ, בגינה או ברחוב.

כל היתרונות של כפכפי אדיס

היתרון הגדול והמשמעותי ביותר של אדיס, טמון במבחר הענק של כפכפים המוצע שם. מבחר כזה מאפשר לכל אחד להתאים את סוג הכפכפים הנכון עבורו. כפכפים פתוחים? ואולי סגורים? מינימליסטים או מכסים את כל הרגל? כל מה שצריך זה לבחור. מעוניינים להפוך את קיץ 2021 לחוויה? כפכפים של אדיס הם הפתרון המושלם לקיץ.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: