טיפים ללימוד השפה לפני טיסה לצרפת

טסים לצרפת או לארץ דוברת צרפתית ||| רוצים להסתדר עם המקומיים ונותני השירות ||| המלצות איך לרכוש מיומנות שפה ||| לכל הטיפים בהמשך <<<

לימוד שפות (צילום pixbay)

צרפת האטרקטיבית מכולן

צרפת נחשבת לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים ביותר בכל העולם, המדינה מציעה שפע אטרקציות ואתרים תיירותיים מעניינים וחשובים, אפשר לטייל ולנפוש במדינה כל השנה. רגע לפני שאורזים מזוודות וטסים לחופשה בצרפת כדאי לדעת כי מקומיים רבים אינם מדברים אנגלית, לכן כדאי לשפר את אוצר המילים וללמוד כמה מילים חשובות וביטויים שימושיים כדי להסתדר בקלות בכל מקום.

לא חייבים ללכת לאוניברסיטה ולהשקיע חודשים ארוכים בקורס ללימודי צרפתית, אפשר ללמוד גם בבית או כאשר יש זמן חופשי בעבודה באמצעות שיעורים אונליין. לפניכם 5 טיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את הצרפתית לפני הטיסה שלכם.

5 טיפים לשיפור הצרפתית שלכם

צרפתית היא שפה רשמית ב-30 מדינות, באירופה מדברים את השפה לא רק בצרפת אלא גם בבלגיה, מונקו, לוקסמבורג וחלק משוויץ. צרפתית היא גם שפה רשמית בקנדה ובמדינות שונות ברחבי אפריקה. אם החלטתם לטוס לצרפת או לכל מדינה אחרת בה צרפתית היא השפה הרשמית כדאי לכם לשדרג את כישורי השפה שלכם כך שתוכלו לנווט את דרכם בנוחות, להזמין אוכל במסעדות, לקבל הסברים איך להגיע לרכבת, לאוטובוס או למוזיאון, ואפילו לנהל שיחות קצרות.

הטיפ הראשון אוצר מילים בסיסי

ללמוד מילים בסיסיות כדי להיות מסוגלים לתקשר ברמה הבסיסית ביותר עם המקומיים. כך לדוגמה כדאי ללמוד מילים שימושיות כגון שלום, בוקר טוב, להתראות, בתיאבון, לילה טוב, מלון, רכבת, מסעדה, בית קפה, ומומלץ ללמוד גם את שמות הימים ואת המספרים.

הטיפ השני מילות נימוס

 
- פרסומת -

 

ללמוד מילות נימוסין חשובות בצרפתית, כך תוכלו להקפיד על כללי הנימוס המקובלים באירופה, ובתמורה לכך המקומיים יהיו יותר מסבירי פנים וישמחו לסייע לכם במידת הצורך. מילות נימוסין חשובות כמו תודה, להתראות, מה שלומך, ערב טוב, בבקשה, על לא דבר וכדומה אפשר ללמוד לבד משיחון, אותו אפשר לרכוש בחנויות ספרים, אך כדי לבטא נכון את המילים ולשפר את כישורי השפה מומלץ לפני הטיסה להשתתף במספר שיעורי צרפתית אונליין, במהלך השיעור לומדים את השפה עם מורה מנוסה בכיתה וירטואלית לחלוטין, עם חומרי לימוד מקצועיים.

הטיפ השלישי הגיה נכונה

ללמוד הגיה נכונה, הצרפתים יתקשו להבין אתכם אם לא תבטאו את המילים השונות בדיוק רב. לכן ההמלצה היא ללמוד צרפתית עם מורה פרטי, עדיף באמצעות שיעורי אונליין אותם תוכלו לקיים בשעה הנוחה לכם.

הטיפ הרביעי פעלים נכונים

ללימודי צרפתית הוא שליטה בפעלים שימושיים, לדוגמה פעלים כמו לאכול, ללכת, לשלם, לקנות, לחפש וכדומה. בשיעורי צרפתית עם מורה פרטי תוכלו ללמוד את הפעלים השימושיים ביותר וכיצד להטות ולבטא אותם נכון כדי שיבינו אתכם בקלות.

הטיפ החמישי בזמן הטיסה

מומלץ לנצל את זמן הטיסה כדי להעשיר את הידע שלכם בשפה, לשם כך תוכלו לרכוש חומרי לימוד באינטרנט או לקנות שיחון צרפתית עברית. עם זאת, אין תחליף לשיעורי צרפתית כדי להעשיר את הידע בשפה הרומנטית, במהלך השיעורים מתרגלים את החומר הנלמד וכך קל יותר לשלוט בשפה, ובמהלך החופשה בצרפת תוכלו לתרגל את הצרפתית שלכם ולשפר אותה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט