עיסוי רקמות עמוק

אם אתם מחפשים עיסוי חזק, עיסוי רקמות עמוק הוא העיסוי הנכון עבורכם. כמעט רוב האנשים יזדקקו לעיסוי משחרר עמוק אל שכבות השרירים העמוקים ואם אתם מחובבי עיסויים חזקים אז מצפה לכם עיסוי בלתי רגיל, המביא לריפוי של שרירים, מפרקים, גידים, אשר יובילו לתפקוד תקין של כל איברי הגוף.

עיסוי רקמות עמוק, מחייה את הגוף ואת הנפש ומוביל לתהליך חיובי של בריאות וחיוניות של הגוף כאשר טיפולי מניעתיים ומשמרים יובילו לשיפור הגוף, ימנעו מחלות עתידיות. תדירות עיסוי רקמות עמוק משתנה בין מטופל למטופל ולפי חומרת מצבו.

ניר חוכיימה מעסה רפואי בכיר המעניק עיסוי בתל מונד מפרט על עיסוי רקמות עמוק ומדוע כדאי לכם לעבור טיפול רפואי שכל כולו תרומה גדולה לגופכם.

עיסוי רקמות עמוק-שחרור שרירים עמוקים והפגה בכאבים (צילום: איתי אלוני)

מה זה עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הינו עיסוי חזק המתמקד במפרקים ושרירים בעיקר מהותו שיפור תפקודי הגוף, תוך כדי עבודה מקיפה ויסודית את שכבת השרירים העמוקים, בטיפול יתבצע איזון בעיקר של פלג גוף עליון באמצעות שיטה הנקראת טריגר פוינט איתור נקודות מעוררות כאב .

טכניקת עיסוי רקמות עמוק מבוצע על ידי שימוש באצבעות, טכניקות תיפוף להמרצת הדם והעלאת אנרגיה, מרפקים, אמות, לחיצות באמצעות שורש כף היד של המעסה אשר מאפשר להיכנס עמוק אל שכבת השרירים העמוקים,לשחרר חסימות ושרירים נוקשים אשר עשויים לפגוע בתפקוד ולהביא לכאבים רבים .

הטיפול הינו יסודי ומקיף וכולל את כל שרירי הגוף, מכף רגל ועד הצוואר כאשר ישנה חשיבות גדולה למיומנות המעסה כדי להביא אותכם להישג טיפולי כבר בעיסוי הראשון.

למי מתאים עיסוי רקמות עמוק

 
- פרסומת -

 

עיסוי רקמות עמוק מתאים כמעט לרוב האנשים כאשר אנשים אשר נמצאים בעבודות פיזיות, או בתפקידים ניהוליים אשר צוברים מתח רב עיסוי רקמות עמוק יעזור בהפגת המתחים  בגוף,הקלה על השרירים התפוסים, הגברת זרימת דם טובה לכל איברי הגוף, שיפור טווחי תנועה והורדת המתח על כל איברי הגוף  אשר חווים  סטרס גבוה.

מחקרים מראים כי סטרס ולחץ מהווה גורם ישיר להתפתחות של מחלות כגון:סוכרת,לחץ דם, עייפות, חולשה וכאבי שרירים .

ספורטאים תחרותיים או אנשים אשר עוסקים בפעילות גופנית מוגברת,יזדקקו לעיסוי רקמות עמוק על מנת למנוע פציעות ספורט ושיפור תוצאות, ישנו קשר ישיר בין עיסוי רקמות עמוק לשיפור תוצאות ספורט מהעובדה כאשר השרירים מתוחזקים היטב,רמת ביצוע האימון מוכפלת בשתיים.

מה חשוב לדעת על עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק הוא לא טיפול למטרות כיף והנאה והוא בטח לא עיסוי מפנק. זהו עיסוי אינטנסיבי, עוצמתי, עמוק בתוך בשרירים העמוקים והוא נחשב לעיסוי רפואי טיפולי. ישנם דרכים רבות להתמודד עם האינטיסביות של העיסוי. אחד הדברים החשובים להבין כי עומק חדירת העיסוי אל השריר חשוב בהיבט של תוצאות העיסוי והפגת כאבים עד למצב שאין כאבים בכלל.

נשימות עמוקות מהאף הנשימה עמוקה והוצאת האוויר דרך הפה לאט אל האזור בו עובד המעסה יקלו עליכם בזמן הטיפול ויעזרו לכם להכיל את עוצמת העיסוי.

לאחר העיסוי כמעט ברוב המקרים ישנו תחושת "כאב טוב" זהו אב המורגש בעקבות הניסה העמוקה אל השרירים דבר נורמלי ולרוב חולף תוך 48 שעות.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: