מרוקו – טיול מאורגן? כן או לא. ואיזה מסלול?

לא מעט ישראלים, בוודאי יוצאי מרוקו, ילדיהם ואפילו נכדיהם, בוחרים לנסוע בשלב מסוים למרוקו, בין אם במסגרת טיול מאורגן ובין אם במסגרת טיולים אחרים. מרוקו קוסמת לישראלים רבים אשר נולדו וגדלו במדינה, ילדים ונכדים אשר רוצים לראות היכן נולדו הוריהם או הורי הוריהם ולהכיר את השורשים שלהם, וכן ישראלים אחרים ששמעו רבות על מרוקו ורוצים לטייל בה.

צילום pixbay

כאמור השאלה שלא מעט ישראלים שואלים היא, האם לצאת במסגרת טיול מאורגן למרוקו או במסגרת אחרת, ואם יוצאים במסגרת טיול מאורגן אז באיזה מסלול. ובכן צריך לדעת שישראלים אשר מבקשים לנסוע למרוקו, מוטב להם לנסוע בטיול מאורגן בגלל הרגישויות הרבות שכרוכות בנסיעה למדינה זו. בגלל אותן רגישויות, משתלם הרבה יותר לחפש טיול מאורגן בכל מקרה ולא למהר לעשות את זה לבד.

למה כן לצאת בטיול מאורגן למרוקו

כמו שציינו, בגלל הרגישויות שכרוכות בנסיעה למרוקו, נכון לחפש טיול מאורגן ולא לעשות טיול עצמאי. אך זו רק סיבה אחת לכך. יש עוד מספר סיבות שבגללן עדיף להימנע מטיול עצמאי ולפנות לטיול מאורגן.

ראשית, אנחנו נהנים ממסלול מסודר שמאורגן עבורנו, מסלול שכולל את כל האטרקציות והאתרים החשובים שיש במרוקו, הן באופן כללי והן כאלה שקשורים למורשת היהודית.

שנית, אנחנו יכולים ליהנות בטיול מאורגן למרוקו ממדריך צמוד, נהג, אוטובוס תיירים, לינה בבתי מלון איכותיים ועוד. כלומר, כל הדברים שאנחנו מעוניינים. כך הרבה יותר קל לטייל במדינה, בין אם אנחנו מכירים את השפה ובין אם לאו.

שלישית, בצורה כזו אנחנו מטיילים עם עוד ישראלים, מתחברים לאנשים שונים, חווים חווית שונות ונהנים מהטיול בצורה הרבה יותר מלאה.

 
- פרסומת -

 

ארבע, טיול מאורגן למרוקו זו חוויה שכוללת לא מעט הופעות ואירועים, שייתכן מאוד שבטיול רגיל יהיה לנו קשה להגיע אליהם ואפילו לשמוע עליהם.

כיצד בוחרים מסלול לטיול מאורגן ואילו מסלולים קיימים בתחום

ובכן אנחנו יכולים למצוא שורה של טיולים מאורגנים למרוקו, כאלה שנמשכים שבוע וכאלה שנמשכים שבועיים, טיולים שכוללים אך ורק ביקור בערים הגדולות כמו רבאט, קזבנלקה, מארקש, וכן טיול מאורגן שכולל מסלול בערים קטנות, כפרים, ואפילו אנחנו יכולים למצוא מסלול שכולל ביקור במדבר סהרה עם ג'יפים ארבע על ארבע.

ישנם מסלולים שמיועדים לסוג טיול מסוים, למשל, טיול שורשים, טיול ברוח הקהילה היהודית, ולעומת זאת אנחנו יכולים למצוא טיולים אשר משלבים בתוכם מסלולים בטבע, אטרקציות ייחודיות שמתאימות יותר למי שרוצה להכיר את הצד הפראי של מרוקו, אטרקציות אתגרים ועוד.

חשוב להדגיש לפני סיום, כל טיול מאורגן למרוקו מכיל ביקורים בשורה ארוכה של מקומות מהם חוזרים עם אינספור חוויות. למה חשוב לדעת את זה? כי לא משנה איזה מסלול תבחרו, תהיו בטוחים שתחזרו משם עם מגוון רחב של סיפורים וזיכרונות.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: