השתלות שיער באיסטנבול: 4 שיטות עיקריות

נשירת שיער היא הבעיה העיקרית שמדאיגה מיליוני אנשים ברחבי העולם, ובמיוחד גברים. מצב זה נגרם כתוצאה מגורמים שונים כגון שינויים הורמונליים, הזדקנות, היסטוריה משפחתית וטראומה כמו כוויות. זה בדרך כלל המקרה שככל שנשירת שיער מתחילה מוקדם יותר, כך היא חמורה יותר.

צילום ממקור לא ידוע שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות יוצרים תשס"ח 2007

טיפולי השתלות שיער באיסטנבול הם אפשרויות שכדאי לקחת בחשבון כטיפולים משחזרים להתקרחות. הטיפולים כוללים נטילת חלקים מהקרקפת, שעמידים בפני התקרחות, והעברתם לאזורים המקריחים. אזורים עמידים בפני התקרחות בקרקפת הם האזורים שנמצאים בצדדים ובגב הראש.

אזורים מושתלים אלה בדרך כלל מצמיחים שיער לאורך החיים מכיוון שהוכח שהם עמידים גנטית להתקרחות. השתלות שיער באיסטנבול זמינות בארבע שיטות עיקריות, שמאמר זה מציג:

1. ניתוח רצועת יחידת זקיקים (FUSS)

בהליך זה, ד"ר סיניק, מומחה בינלאומי להשתלות שיער באיסטנבול, נוטל רצועת שיער מהאזור התורם ומשתיל אותה על האזור הדליל או המקריח. בהמשך הוא משתמש בתפרים לסגירת האזור התורם, ותהליך ההחלמה נמשך מספר ימים.

הליך זה נחשב להליך הטוב ביותר של השתלות שיער באיסטנבול, לטיפול בהתקרחות ברמה ממוצעת עד קיצונית, שכן הוא מאפשר השתלת מספר שתלים במהלך מפגש טיפול אחד.

2. מיצוי יחידת זקיקים (FUE)

זהו הליך עדכני ופופולרי יותר משיטת ניתוח רצועת יחידת זקיקים. בהליך זה, ד"ר סיניק משתיל קווצות שיער מאחורי הראש ובצדדים, בקבוצות של אחת עד ארבע שערות, מכיוון שכך השיער צומח באופן טבעי. שיטה זו מחקה את האופן בו השיער האנושי צומח, וההליך מספק תוצאות שנראות  טבעיות.

יתרון נוסף שיש להליך זה על פני שיטות אחרות של השתלות שיער באיסטנבול הוא שההליך אינו כולל יצירת נקבים גדולים ועמוקים, ולכן זמן ההחלמה קצר יותר והתוצאות מסתכמות בפחות צלקות, אחו בצלקות עדינות.

3. השתלת יחידות זקיקים (FUT)

השתלת יחידות זקיקים נקראת גם קצירת רצועות. בהליך זה, ד"ר סיניק נוטל שיער מאחורי הראש ומהצדדים, שם מתרחשת בדרך כלל צמיחת שיער קבועה, ובהמשך משתיל את השיער באזור המקבל בקדמת הראש.

 
- פרסומת -

 

התהליך כרוך בניתוח מיקרוסקופי והחדרת שתלי השיער, ללא כאבים בזכות מתן חומר הרדמה מקומי. השיער המושתל ימשיך לצמוח באזור המקבל לכל החיים!

4. שיקום שיער שאינו כירורגי

שיקום שיער כירורגי הוא השיטה היעילה ביותר לשחזור שיער, אבל בהתאם לרמת ההתקרחות, ניתן לבחור שיטה שאינה כירורגית, כמו שיטת פלזמה עשירה בטסיות דם ((PRP, שמייצרת תוצאות רצויות ואמינות. בשיטה זו דם מרוכז של המטופל מוזרק לקרקפת, כאמצעי לעידוד צמיחת השיער.

ד"ר סיניק חוקר גם את היתרונות של שיטה זו לריפוי פצעים והגברת ייצור הקולגן בפנים ובאזורים אחרים.

בשורה התחתונה, לא משנה מאיזו רמת נשירת שיער אתם סובלים, הפתרון זמין, והוא איכותי עם תוצאות לטווח הארוך מאוד

הטכניקות הכירורגיות ברמה העולמית שמבוצעות במרפאת השתלות שיער באיסטנבול בראשות ד"ר סיניק, מבדילות את המרפאה והצוות המקצועי, המסור והמיומן, שמסייע למטופלים להיראות ולהרגיש הכי טוב, ממש כמו לפי שהתחילה נשירת השיער.

כל שירותי שיקום השיער שמתבצעים במרפאה, כולל טיפולי PRP, השתלות שיער כירורגיות וכן הליכי השתלות שיער בפנים, מתבצעים על ידי צוות מיומן שעובר הכשרות קבועות בתחום, ותחת הפיקוח של ד"ר סיניק מומחה בטיפולים אסתטיים ובהשתלות שיער בשיטות החדשניות ביותר.

למידע נוסף אודות השתלת שיער באיסטנבול ניתן למצוא כאן

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: