המהפכה הדיגיטלית בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל

מתכננים את הנסיעה הבאה לחו"ל ומחפשים ביטוח נסיעות? כדאי לדעת שבשנים האחרונות עבר תחום ביטוח הנסיעות לחו"ל מהפכה דיגיטלית של ממש.

הוסף לסל הקניות (צילום Pixabay)

אם עד לפני שנים ספורות השירותים הדיגיטליים בתחום הסתכמו ביכולת לרכוש פוליסת ביטוח אונליין, הרי שכיום ניתן לנהל את הפוליסה, להפעיל אותה ולקבל מגוון שירותים במסגרתה באופן דיגיטלי, פשוט ונוח, מכל מקום בעולם. את הדוגמא הטובה לכך ניתן לראות בביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל.

כניסתו של הדיגיטל לעולם ביטוחי הנסיעות לחו"ל

בעבר הלא רחוק, ביטוח נסיעות לחו"ל היה עוד ביטוח שנדרשנו לרכוש באמצעות סוכן. הסוכן הוא שהתאים עבורנו את הפוליסה בהתאם לאופי נסיעתנו ועמו היינו בקשר אם חלילה נדרשנו להפעיל אותה במהלך שהותנו בחו"ל או לאחר החזרה ארצה.

אולם ככל שהתרחבה מהפכת השמיים הפתוחים וככל שהתרחב השימוש בדיגיטל לרכישה ישירה של כרטיסי טיסה ותכנון שהות בחו"ל, כך גם גבר הצורך בשירותים דיגיטליים בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל. הנוסע הישראלי הפך עצמאי יותר בכל הקשור לרכישות אונליין לקראת נסיעה לחו"ל וגם חברות הביטוח החלו להציע אפשרות לרכישה ישירה של פוליסות ביטוח באמצעות האינטרנט.

ואכן, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הביטוחים הנרכשים ביותר אונליין. מכיוון שמדובר בפוליסת ביטוח פשוטה יחסית, הנרכשת לתקופה קצרה, כל נוסע יכול לבצע בקלות את סקר השוק, לבחור בהצעה המשתלמת עבורו ולרכוש פוליסה בנוחות ובמהירות. בניגוד לפוליסות ביטוח אחרות ומורכבות יותר, בתחום הנסיעות לחו"ל הנוסע פחות זקוק לייעוץ ולתיווך של סוכן, ולכן יכול לבצע את הרכישה בעצמו.

ביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל: כל השירותים בכף ידך

 
- פרסומת -

 

ככל שהנוסע הישראלי טס יותר לחו"ל, כך עולה גם ציפייתו לקבל שירותים דיגיטליים מהירים ונוחים, מכל מקום בעולם, כיאה לעידן הדיגיטלי המהיר בו אנו חיים. לכן, גם בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל אנו עדים להתרחבות של היצע השירותים הדיגיטליים הניתנים למבוטחים. דוגמא בולטת לכך ניתן למצוא בביטוח הנסיעות לחו"ל של הראל.

לאחרונה השיקה הראל אפליקציה חדשה לביטוח נסיעות לחו"ל, שמאפשרת למבוטחיה לבצע באמצעותה מגוון רחב של פעולות, הרבה מעבר לרכישת הפוליסה:

  • צפייה בהעתק הפוליסה.
  • עדכון תקופת הביטוח: הארכה או קיצור.
  • איתור רופאים ומרכזים רפואיים בחו"ל.
  • הגשת תביעה.
  • בקשת תשלום מראש בסך של 150$ במקרה של אובדן מזוודה.
  • בקשת תשלום מראש בסך של 300$ עבור טיפול רפואי בחו"ל.

שני השירותים האחרונים הם בגדר בשורה של ממש: מתוך הכרה שבמקרי חירום בחו"ל, מרבית הנוסעים זקוקים לסכום כסף ראשוני באופן מיידי, הראל מאפשרת למבוטחיה להודיע לה מכל מקום בעולם באמצעות האפליקציה על אובדן מזוודה או הזדקקות לטיפול רפואי. לאחר בדיקת זכאות מהירה תוכלו לקבל מהראל סכום כסף ראשוני באמצעות אפליקציית bit או כרטיס האשראי שלכם, שיסייע לכם ברכישות חיוניות או בקבלת טיפול רפואי ראשוני.

כל השירותים הניתנים באפליקציה מאפשרים למבוטחי הראל לנהל ולהפעיל את הפוליסה שלהם בקלות ובנוחות, באמצעות הטלפון הנייד שלהם, מכל מקום בעולם. ויש גם בונוס: בכל רכישת פוליסה באמצעות האפליקציה, מקבלים 10% הנחה על רכישת הפוליסה הבאה. כך שמי שנוסע יותר יכול לחסוך יותר כסף בעלות הביטוח.

כל אלו מבשרים על מהפכה דיגיטלית של ממש, שנמצאת גם בכף ידכם. אז לקראת הנסיעה הבאה שלכם לחו"ל, בדקו היטב גם את טיב השירות הדיגיטלי שמעניקה חברת הביטוח. עם הראל תוכלו ליהנות גם משקט נפשי וגם משירות דיגיטלי יעיל ומהיר, מכל מקום בעולם.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: