השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה מהווה כיום את הבחירה הפופולארית ביותר עבור לא מעט גברים שסובלים מהתקרחות מוקדמת וחשים כי הדבר פוגע להם בביטחון העצמי, בדימוי העצמי ועוד. אם גם אתם מתלבטים האם לבצע השתלת שיער בטורקיה, חשוב מאוד שתקראו את המאמר הבא.

צילום Freepik

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער בטורקיה היא למעשה ניתוח כירורגי זעיר במיוחד אשר במהלכו מושתלים שערות במקומות מקריחים. השערות נלקחות מאזור אחר בקרקפת של המטופל אשר יחסית עשיר בשיער, בזמן שאזורים אחרים בראש מקריחים. האזור התורם הוא חשוב מאוד להמשך התהליך וגם המקצועיות, הניסיון והידע של הרופא הם חשובים מאוד. ההשתלה אורכת פרק זמן משמעותי באופן יחסית וזאת בשל העובדה שיש צורך להשתיל שערה אחר שערה. התהליך יכול לארוך גם יותר משש שעות. השתלת שיער היא אמנם יקרה באופן יחסי לעומת טיפולים אחרים ואף כוללת פעולה כירורגית עדינה, יחד עם זאת התוצאות שלה ללא ספק הן הטובות ביותר וזאת כמובן שההשתלה מתבצעת בצורה מקצועית.

למה כל כך הרבה אנשים בוחרים בהשתלת שיער בטורקיה?

בשנים האחרונות טורקיה מהווה את היעד הפופולארי ביותר לצורך השתלת שיער ולא מעט אנשים שמעוניינים לעבור השתלת שיער מוצאים את עצמם מבררים על ביצוע ההליך בטורקיה. טורקיה מציגה יתרונות רציניים בכל הנוגע להשתלת שיער. ראשית כל, המחיר לפרוצדורה זאת הוא זול באופן יחסי מהמחיר המוצע בארץ. שנית, טורקיה ידועה כבירת השתלות השיער העולמית כיום וניתן למצוא בה קליניקות מקצועיות מאוד להשתלת שיער, רופאים מנוסים ומקצועיים שמבצעים השתלות שיער מדי יום ביומו ואחוזי הצלחה גבוהים מאוד לתהליך המדובר.

השתלת שיער בטורקיה- מה זה כולל עם חברת  HAIR POWER ?

 
- פרסומת -

 

אם אתם מעוניינים לעבור השתלת שיער בטורקיה פנו לחברת HAIR POWER , חשוב שתדעו שתהליך יהיה שונה מהשתלת שיער בישראל. המחיר שתשלמו על השתלת שיער בטורקיה יכלול גם טיסה לטורקיה, בית מלון למשך כל השהות בטורקיה, הסעות מנמל התעופה למלון ולמרפאה וחזרה ועוד. ניתן למצוא כיום חברות ישראליות המתווכות בין קליניקות בטורקיה לבין לקוחות בישראל, דבר שללא ספק מקל את הבירוקרטיה כולה.

כיצד תבחרו את הקליניקה הטובה ביותר בטורקיה לביצוע השתלת שיער?

כאמור, כיום ניתן למצוא מגוון קליניקות שונות בטורקיה הרלוונטיות לצורך השתלת שיער ועל כן, חשוב לברר היטב איזו קליניקה ידועה במקצועיות שלה, במחיר הנוח שהיא מציעה, בותק ובניסיון שלה בתחום ועוד. חשוב שהקליניקה תהיה אמינה ומומלצת ועל כן, כדאי מאוד שתקראו על כל קליניקה טרם אתם בוחרים בו, תקבלו המלצות שונות מאנשים שעברו את ההליך בקליניקה כזאת או אחרת ויכולים להעיד על התוצאות הטובות ביותר, על המקצועיות, היחס האישי, האדיבות ועוד.

חשוב מאוד לבצע בדיקות מקדימות בארץ על מנת להבין האם השיער שלכם מתאים לתהליך, על מנת שלא תגיעו לטורקיה לחינם.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: