טיולים משפחתיים עם ילדים עם מוגבלויות – הכל אפשרים כשיש לכם מלונות בירושלים!

טיול עם ילדים קטנים ובדרך כלל חוויה מאוד מאתגרת להורים וגם לשאר בני המשפחה המשתתפים בטיול שלכם. על אחת כמה וכמה אם אתם משפחה עם צרכים מיוחדים אשר מתמודדת עם הקושי הקוגניטיבי, הרגשי או ההתנהגותי של אחד מהילדים שלכם. בחיי היום יום יש לכם גם ככה כל כך הרבה קשיים ואתגרים, וכאשר אתם יוצאים לחופשה, לפעמים נראה כאילו מדובר על עבודה קשה הרבה יותר מאשר עבודה יומיומית בבית שלכם עם הילד. יחד עם זאת, בשנים האחרונות המודעות של מלונות בצפון, כמו גם מלונות בירושלים, לצרכים של אנשים בעלי מוגבלויות ואנשים מיוחדים, הולכת וגדלה מה שאומר שיש לכם יותר הזדמנויות למצוא פתרונות מיוחדים לילדים בעלי צרכים מיוחדים. היום, אפשר למצוא גם חדר מלון בוטיק בירושלים עם נגישות מלאה ועם צוות שמוכן לעשות המון מאמצים בשביל שלכם תהיה חופשה מרגיעה ורגועה.

חוף כנרת קיץ 2020 (צילום: טלי בר, איגוד ערים כינרת)

חוויית טיול מדהימה, גם כאשר יש לכם צרכים מיוחדים כמשפחה

נתחיל עם זה שלא משנה מה עניין המוגבלות תתחילו בפינוק של מגשי פירות ואז, ברגע שאתם משוחחים עם מלונות בצפון או עם מלונות בירושלים ומסבירים שיש לכם ילד עם מוגבלויות שמצטרף לטיול, אנשי הצוות של בית המלון מיד מתחילים להתארגן ולהתאים את החוויה לצרכים שאתם מציגים. יחד עם זאת, בשביל לעזור להם שהצוות במלון שלכם למצוא את הדרכים הטובות ביותר לתת תמיכה, כדאי להתייחס לדרישות כמו:

  1. המיקום של החדר והמבנה של החדר. אם יש לכם כיסא גלגלים, אתם צריכים חדר נגיש במלוא מובן המילה. לפעמים מלון בוטיק בירושלים מעוצב בצורה לא שגרתית מבחינה אדריכלית, ולכן צריך לשריין לכם חדר נגיש שנמצא בסמיכות למעלית והוא יכול להכיל כיסא גלגלים בקלות.
  2. צרכים תזונתיים ייחודיים של הילד שלכם. האוכל שאתם רגילים להכין בבית לא תמיד נמצא בכל בית מלון. אז יכול להיות שאתם תצטרכו ליידע את המלון מראש וכך לקבל עזרה גם מעצבת של המטבח. לחילופין, אפשר לבקש מהמלון להביא אוכל מיוחד והחיילת שלכם לא ירגיש חרדה ולחץ סביב האוכל ויוכל ליהנות מהישיבה סביב השולחן.
  3. נצייר לעמנו שאין אירוע במלון למשל ואין איזו השכרת ציוד לאירועים באזור. אם כן, אזורי ישיבה אינטימיים שלא נמצאים במרכז תשומת הלב. יש ילדים בעלי צרכים מיוחדים שנכנסים ללחץ כאשר הם מגיעים לסביבה לא מוכרת בוודאי כאשר הם יושבים במרכז החדר. אתם יכולים לבקש מצוות המלון לשריין לכם שולחן צדדי באזור הקבלה או באזור חדר האוכל, וכך הילד שלכם ידע שיש לו מקום בטוח לשבת בו ואתם תוכלו ליהנות גם כאשר בית המלון מלא.

עושים הכול כדי לתת לכם כמה ימים של שקט ושלווה

לא פשוט להיות הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, בוודאי בעולם שבו לא כולם מצליחים להבין את המצב שבו אתם נמצאים. אבל אם אתם יודעים איך להסביר את הצרכים של הילד שלכם ואת הפתרונות לבעיות פשוטות מבחינתכם, בוודאי שיהיה יותר קל לצאת לחופשה גם אם זה אומר שאתם צריכים להכין את צוות המלון ולדבר איתם על כל מיני בעיות שעולות לאורך הדרך. ככל שתהיו ברורים יותר, כך יהיה קל יותר לאנשי הצוות של המלון שלכם להתארגן מבעוד מועד ולתת את התמיכה ברמות הכי גבוהות לצרכים שלכם.

ואיך לתכנן כנסים יחד עם החופשה?

חברה שלכם עושה את כל המאמצים כדי להיות חברה מובילה בתחומה, מקצועית, אמינה ומהימנה, שמעניקה שירות לאנשי מקצוע או לקוחות פרטיים מכל רחבי העולם. ועדיין, אם אתם רוצים לחזק את המותג שלכם, הדבר הנכון ביותר שאתם צריכים לעשות הוא קודם כל לייצר אינטראקציות עם לקוחות, ספקים ונותני שירותים, ולהציג את החברה שלכם באור הכי מקצועי שיש. מה שאומר שחשוב לכם לתכנן כנסים יוקרתיים שבהם תציגו את החברה שלכם ותבנו את המותג למשך שנים ארוכות. בתור אנשי משאבי אנוש אתם מעדיפים מלונות בתל אביב על פני מלונות בצפון לטובת כנסים מהסוג הזה. ויש לך כמה וכמה סיבות. יחד עם זאת, כדי לעזור לכם לתכנן כנס על בסיס הזמנת מלון בוטיק בירושלים, אתם צריכים לדעת איך נראה התהליך שלב אחרי שלב.

בחרו את המיקום שבו אתם רוצים לערוך את הכנס

השאלה הבסיסית ביותר בתחילתו של כל תהליך ההפקה של כנס בעולם העסקי היא שאלת המיקום. הבחירה ירושלים היא בדרך כלל בחירה שמבוססת על העובדה שמדובר על עיר מרכזית. מלונות בירושלים בדרך על מתורגלים ומאוד מיומנים באירוח של קבוצות גדולות של תיירים ואורחים, מה שאומר שם מבחינתכם אתם תצליחו לקבל שירות ברמה הכי גבוהה שיש, כבר מהרגע הראשון. מעבר לכך, מבחינת מיקום יש לכם גם הזדמנות להראות למשתתפי הכנס שמגיעים מעבר לים, את ירושלים ואת התרבות הישראלית, וכך ליצור גם חוויות חברתיות ולא רק חוויות עסקיות ומקצועיות.

 
- פרסומת -

 

חפשו אחרי מלונות בירושלים או מלונות בצפון שיכולים להכיל את הכנס

בכל חופשה כדאי למצות את האטרציות מסביב למלון לדוגמא רכיבה על אופניים חשמליות עם חברי כנס שהגיעו איתכם לשם כי זה מאוד מגבש. אז בעיקרון, גם אם יש מלונות שיכולים תיאורטית להכיל את הכנס שלכם, זה לא אומר שהם פנויים למשימה בתאריכים שבהם אתם רוצים לנהל את הכנס. למשל, בסיטואציה שבה אתם צריכים להזמין כמות גדולה של אורחים לירושלים בעיצומה של תקופת החגים, יהיה קשה מאוד למצוא מלונות בירושלים בדיוק כפי שהיה קשה מאוד למצוא מלונות בצפון במהלך שיא הקיץ. הדרך להבטיח שתהיה לכם את האופציה לקבל שירות של מלון יוקרתי ואיכותי בתאריכים שבהם אתם רוצים לנהל את הכנס היא בדרך כלל על ידי שריון מוקדם של כמות החדרים הדרושה לכם ויצירת חוזה עבודה מסודר עם אנשי המלון. ההתחייבות של אנשי המלון בכתב, היא התחייבות שהיה כמעט בלתי אפשרי להפר, והיא מאפשרת לכם להמשיך ולתכנן את הכנס ללא חשש משינויים פתאומיים ולא צפויים שעלולים ליצור בעיות לוגיסטיות מבחינת סידורי הלינה.

תכננו את הפעילויות במהלך הכנס

אחרי שהבטחתם שיש לכם מלון בוטיק בירושלים שיכול לארח אתכם כן שהריהוט מושקע העיצוב, החומרי בניין שנבנה ועוד, צריך להתחיל לתכנן לפרטי פרטים את לוח זמנים בכנס. כאשר נמצאים בסביבה כל כך מעניינת ומיוחדת כמו סביבת העיר ירושלים, בהחלט שווה לנצל את כל האטרקציות ואת כל מקומות הבילוי המיוחדים שפועלים באזור העיר, בשביל לייצר את האיזון המושלם בין הנאה ועסקים. כמו כן, בדרך כלל מלונות בירושלים גם מחזיקים מתקנים מפנקים כמו למשל אזורי ספא או ברים יוקרתיים שבהם אפשר לייצר פעילויות מחוץ לשעות העבודה הרשמיות. כך שהיה שילוב מעניין מאוד בין פעילויות עסקיות, נטוורקינג ועבודה. לבין פעילויות חברתיות שיעזרו בגיבוש הקשרים בין אנשי המקצוע השונים שמגיעים לכנס שלכם. ואם יש לכם בקשות מסוימות כמו למשל ערב חברה ערב קצת יותר רשמי ויוקרתי לצוות שלכם.

הזמינו את כל אנשי המקצוע וצרו תיאום עם המלון שלכם

אומנם אנשי המלון הם אנשי המקצוע שאיתם אתם צריכים ליצור קשר בשלב הכי מוקדם של התהליך ואולי אם הקשר בניכם יהיה ממש טוב, הם יפנקו אתכם במגשי פירות כמו שהזכרנו כאות מחווה. הכי הכי עם זאת זה לא אומר שאתם יכולים להתבסס רק על השירותים של מלון בוטיק בירושלים בשביל לתכנן כנס מקצועי רב משתתפים. צריך להשקיע לא מעט זמן ומאמצים כדי ליצור קשר עם אנשי מקצוע נוספים. ואתם רוצים לייצר את הקשרים האלה כמה שיותר מוקדם. אז אל תהססו לפנות לעזרת צלמים, נותני שירותי אטרקציות ושירותים מקצועיים אחרים. ויחד לייצר שיתוף פעולה מושלם עם אנשי הצוות במלון ולקבל מענה לכל הדרישות והצרכים שלכם. והכל, מתוך מטרה לייצר אירוע חברה בלתי נשכח, שיקדם את המותג שלכם לרמה המקצועית הבאה. טיפ אחרון שימו לב שאין שירותי תחזוקה כמו ביובית בזמן שאתם נופשים.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: