5 עיירות הספא המבוקשות בעולם

מהבריכה החמה ביותר באירופה ועד למעיין טבעי שבוערת בו אש ||| צריכים קצת שקט ושלווה או לעצום עיניים ולהירגע במעיין חם ||| אתם יכולים להפסיק לחפש. ענקית התיירות Booking.com אספה בשבילכם את עיירות הספא הכי טובות ||| כל הפרטים וקישור להזמנות בהמשך…

אמבט חם במרחצאות Guanziling Lin Kuei Yuan Hot Spring Resort (צילום יח"צ חו"ל Booking.com)

באד צורצאך Bad Zurzach, שוויץ Swiss

באד צורצאך היא עיירה שוויצרית בה נמצאים כמה מהמרחצאות החמים הפופולריים ביותר, לצד מרחצאות באוויר הפתוח ב-Sal Aqua Natura Wellness World.

לעיירה יש היסטוריה עשירה של כריית מלח (כך התגלו המעיינות בשנת 1914), ולכן בריכות רבות הן בעלות מים מלוחים. באד צורצאך נמצאת במרחק של חצי שעה נסיעה מציריך, אך מומלץ להישאר לישון בעיירה, משום שרוב המלונות מציעים טיפולי ספא במתנה, כמו ב-Hotel zur Post.

קאגה Kaga, יפן Japan

המחוז היפני קאגה Kaga הוא איזור עם אוסף של מעיינות חמים ואתרי נופש, אשר חלקם פועלים עוד מהמאה ה-8. הגדולים שבהם הם יאמאנאקה Yamanaka, יאמאשירו Yamashiro ו-אוואזו Awazu.

תוכלו לבחור בין מעיינות ציבוריים, שלרוב מקבלים שמות מיוחדים כמו "מים לאריכות ימים", לבין ריוקנים מסורתיים עם מעיינות פרטיים, כמו Yamanaka Onsen Kissho Yamanaka.

שוד-אג Chaudes-Aigues, צרפת France

בעיירת הספא השיתופית שוד-אג Chaudes-Aigues נמצא המעיין החם ביותר באירופה: הפר ריבר Par River.

 
- פרסומת -

 

מרכז הספא The Centre Thermoludique Caleden Spa ניתב את המעיינות החמים במספר דרכים יצירתיות, כולל מפלים, אדים, בועות, גייזרים ואפילו אמבט מוזיקלי על גג המרכז. אם תרצו להמשיך את אווירת ההידרותרפיה המרגיעה גם בערב, הזמינו שהייה במקום האירוח La Maison de Gilbert.

בייהא Baihe, טאיוואן Taiwan

אלו שיבקרו ברובע בייהא בעיר טאינן Tainan שבטייוואן בעונת הפריחה של פרח הלוטוס (יוני עד ספטמבר) יכולים להשתתף בפסטיבל הלוטוס במקום, לפני שהם טובלים באמבטיות הבוץ לחידוש העור במעיינות החמים גאוואנזלינג Guanziling. לאחר מכן הקפידו לעצור ליד ה"מים הבוערים", הידועים גם בכינוי "מעיין האש והמים" – בריכה טבעית שבוערת בה אש במשך למעלה מ-300 שנה.

לאמבטיית מעיינות חמים פרטיים משלכם, היכנסו לאתר הנופש Guanziling Lin Kuei Yuan Hot Spring.

מורי Moree, אוסטרליה Auatralia

מורי Moree נחשבת לבירת הספא הבלתי-רשמית של אוסטרליה, בזכות שפע המעיינות החמים והמרחצאות המינרלים. המרחצאות הראשיים נמצאים ב-Moree Artesian Aquatic Centre, לצד שתי בריכות ציבוריות של מעיינות חמים, מרכז שחייה ומרכז בריאות, המציע מגוון טיפולים הידרותרפיים.

אם אתם מתכננים לבלות את רוב הזמן שלכם ב-Aquatic Centre, מומלץ לבחור במקום האירוח הסמוך Jackaroo Apartments.

 

כתיבת תגובה