ספר חדש: "רגע אמיתי" של הצלמת מיכל רותם

במשך שנים צילמה מיכל רותם ידוענים, בהם פוליטיקאים ושחקנים, כשהיא מחפשת רגע אחד של ספונטניות, בלי מסיכות ופוזות. את אוסף הרגעים האלו ריכזה לספר

כריכת הספר (צילום יח"צ)
כריכת הספר (צילום יח"צ)

מיכל רותם

מיכל החליטה שתהיה צלמת, הרבה לפני שהכירה את המצלמה. היא אהבה להסתכל על אנשים  ולבחון את התנהגותם ע"י התבוננות מהצד, ומהרגע שאחזה במצלמה לראשונה נשבתה בקסמו של הרגע.

אומרת מיכל רותם: "חיי מעולם לא היו כשם שהיו מהרגע שקיבלתי את מצלמתי הראשונה, גיליתי עולם. אני מרגישה שאני עוצרת רגעים של בני אדם, שאותו הרגע שמצטלם היום, יהיה ההיסטוריה שלהם בעוד 60 שנים".

Copy of Michal Rotem book2_Page_16אין דבר כזה לא פוטוגני

אנשים זה ההשראה של מיכל רותם והיא תמיד תנצור רגע נכסף של אמת של המצולם שלה.

המוטו שלה "אין דבר כזה לא פוטוגני". סגנון הצילום שלה הוא טבעי יותר, אנושי, מתאר רגע, התמונה מתפתחת תוך כדי הצילום, לא לה ולא למצולם ידוע מה הולך להיות והתוצאה לאחר כשעתיים של צילומים היא פרי הקשר בינה לבין המצולם, לא משנה אם הוא סלבריטי או אחד האדם.

 
- פרסומת -

 

File_004הספר

במשך שנים רבות צילמה רותם פוליטיקאים, שחקנים ואנשים מפורסמים בתחומים שונים, הן במסגרת עבודתה עם מגזינים ועיתונים שונים בארץ ובחו"ל והן באופן פרטי.

מיכל ליקטה תמונות נבחרות והפכה אותם לספר צילומים ייחודי שנותן הצצה מיוחדת לידועני ארצנו. בין השאר ניתן למצוא את ביבי ושרה נתניהו, איבגי, שלום חנוך, יוסי בנאי, חווה אלברשטיין, אריאל זילבר ועוד רבים וטובים.

הספר יצא לאור בהוצאות ספרים "מדיה 10" וניתן לרכוש אותו בכל חנויות הספרים ובאתר ההוצאה.

מחיר: 180 שקלים

כתיבת תגובה