מתנות לחג

בלא מעט ארגונים וחברות עומדים מנהלי הרווחה מול ההחלטה המבלבלת של מה לבחור כשי לחג עבור העובדים, הספקים והלקוחות. מול שפע אדיר של מתנות ותאריכים אפשריים ניתן להבין את עוצמת הבילבול. אז בואו נעשה קצת סדר בכל הקשור לבחירתם של מתנות לחג, והמועד בו כדאי להעניק אותם.

מארז חג דלתון (צילום שירלי פרידמן ביטון)

משמעותה של המתנה?

פתגם ישן אומר שעצם הענקת המתנה היא יותר עבור הנותן מאשר עבור המקבל. ואכן מתנה מהווה סוג של הערכה למקבל המתנה, המובעת לרוב ללא מילים, כאשר המתנה עצמה מהווה הוכחה מוחשית להערכה זו.

אצל מקבל המתנה, לעומת זאת, נבנית כאן תחושת נאמנות. כאשר עצם הענקת המתנה גורמת לו לחוש כחלק מקהילה או משפחה החולקת ערכים דומים ומטרות זהות לשלו. כשמדובר אם כן בעובדים, ספקים או לקוחות מתן מתנות לחג  תאפשר לכם להציב אותם במרכז, ולהעניק להם מתנה לחג אשר תסמל את ההערכה שאתם רוכשים לתרומתם לתפקוד הארגון.

מתנות לחג – מבחר רחב

ישנם מועדים שהם מקובלים למתן מתנות כמו ראש השנה לדוגמה. מארזי יין עטופים יחדיו באריזת מתנה עם  מעדנים איכותיים. כמו ריבות תפוח ומיץ רימון, דבש יכולים להיות מתנה מצויינת. בנוסף, ראש השנה החל בתחילתה של עונת הסתיו מאפשר להעניק מוצרים ככרבוליות, כוסות לשתייה חמה ועוד. או לחילופין לברך בשנה של חידושים, על ידי הענקת גאדג'טים כסוללות ניידות נטענות, דיסק און קי, מצלמת דרך לרכב ועוד.

בחנוכה ,בט"ו בשבט או בפורים תוכלו להעניק מתנות נהדרות ברוח החג. כך גם בפסח, עם מארזים המכילים יין, אגוזים, חרוסת וריבות פרי, שוקולדים, ומפצחי אגוזים. כחג המציין את בוא האביב אפשר לתת עציצים, מוצרי מטבח, מגבות ומצעים לאיוורור וחידוש כלי הבית. גם מתנות לחג כגון צידניות, תיקי נסיעות, אוהלי חוף, כלים למנגל, כסאות לפיקניק ולחוף, מתאימים כאן ויוכלו לשמש גם כמתנה ליום העצמאות.

 
- פרסומת -

 

ישנם כמובן עוד מועדים שיכולים להפוך לזמן טוב להעניק מתנות לעובדים שלכם או לספקי וללקוחות. חשבו על יום המשפחה, יום האשה הבינלאומי או ימים אישיים יותר כמו יום ההולדת לעובד, לידתו של תינוק חדש וכדומה.

לא פחות חשוב – המיתוג

את המתנה תוכלו למתג בלוגו או בצבעי החברה ולהעניק בכך ערך מוסף עבור מתנות החג בשביל המקבל. ניתן להדפיס לוגו על המארזים החיצוניים, מלווה בברכה. להוסיף גלויית ברכה מעוצבת או להדפיס את הלוגו שלכם על המאגים, הציידניות או להכין עיטוף מעוצב לבקבוק.
מתלבטים ומתקשים קשה לבחור? – אנחנו מוכנים לעזור

לנו באול גיפטס מתנות לחג מגוון רחב של מארזי יין המלווים במוצרי פרימיום, שלל מארזים למטבח, וגאדג'טים, תיקים, ציידניות ומוצרי קמפינג ונופש.

בנוסף, נשמח מאוד  לעזור בבחירת המתנה, לייעץ בעיצוב האריזה והמיתוג, הכל כדי שיהיה לכם, לעובדים, לספקים וללקוחות שלכם חג שמח.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: