מה צריך לבדוק כשבוחרים מחסן גינה

מחסני גינה הפכו לחלק בלתי נפרד מתכנון הבית, בעוד שכיום, מחסנים בגדלים שונים וגם מבנים מיוחדים מאפשרים לרבים מקום נוח לאחסון חפצים ומקום בו ניתן לעבוד ואף להפוך לעסק המתקיים בחלל ייחודי סמוך לבית.

מי שרוצה לרכוש מחסן גינה, בין אם מדובר בחלל קטן המתאים לפריטים בודדים עד למבנה מיוחד שמשמש מקום עבודה ועסקים – חשוב שידע כיצד בוחרים מחסן גינה.

כדי להתחיל, יש לסקור את מבנים ומחסנים באמצעות חיפוש קל ברשת האינטרנט, תוך שבמידה ומצאתם חברה טובה שתוכל לספק לכם את מבוקשכם – חשוב לבחון את המוצרים ואפילו להגיע למקום כדי לבדוק את איכות המחסנים.

מחסן ביתי (צילום אגוז)

דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת מחסן

בזמן בחירת חלל האחסון הנכון, שימו לב לכמה דגשים חשובים, כגון:

איכות החומרים – מכיוון שאת חלל האחסון תניחו בגינה והוא יהיה חשוף לשמש ולגשם, יש לוודא כי הוא מיוצר מחומרים עמידים שאינם מתכלים, כמו פאנלים  PVC בעובי 6 ס"מ המעניקים חוזק ובידוד. פאנלים מסוג זה יקנו לכם מבנה עמיד שאינו מתכלה או נהרס. עוד ישנם מחסני מחסן מתכת דמוי עץ או מתכנת מגוולנת שמחזיקים מעמד לשנים ארוכות. נוסף לכך, וודאו כי המבנה אטום מים ושאר מפגעים ויגן על הציוד שנמצא בתוכו.

 
- פרסומת -

 

מידות – התאימו את מידות המחסן לצרכים שלכם. כיום ישנו מגוון רחב של מחסנים החל ממחסנים במידות  1.26/1.74 מטרים (גודל זה נחשב קטן יחסית), עד מידות בינוניות של  1.58/1.74  מטרים. מידות של מחסנים גדולים  ינועו בגדלים של  4.14/2.38 ומבנים מיוחדים ניתן למצוא בגדלים של 5 מטרים ויותר.

הכנת המרחב – במידה ואתם בוחרים מחסן גדול, וודאו כי יש לכם אישורים להצבת מחסן בגינה וכי המשטח עליו תרצו להניח את המחסן עמיד ומתאים. אנשי מקצוע המומחים בתחום ייסעו לכם בתהליך, תוך בניית משטחים מתאימים בעת הצורך.

מחיר – בצעו השוואת מחירים בין כמה חברות טובות ובחרו מחסן מתאים שתוכלו לקבל עליו 10 שנות אחריות לפחות.

תוספות – בדקו כי ישנן תוספות שאפשר להכניס למבנה. וודאו כי אתם יכולים להוסיף תוספות כמו: מנעול תלייה, מעצור לדלת, ארגזי אחסון אפקטיביים, כונניות, תאורה, מתלים וכל מה שצריך כדי שהמחסן שלכם יהיה נוח, פרקטי ומותאם אישית לצרכים שלכם. בכך תעשו בחירה טובה!

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: