מה חדש על המדף של דני בר

יום המעשים הטובים עם דארלן ||| הצעות לפורים ||| יין אלכוהול ואוכל ||| מוצרים חדשים ||| אופנה ועוד ||| לשאר החידושים והחדשות <<<

תורמים ומתחדשים בסט מצעים חדש של דארלן

מצעים המגוון צבעים- דארלן (צילום יח"צ)
מצעים המגוון צבעים- דארלן (צילום יח"צ)

חברת דארלן תיקח חלק ביום המעשים הטובים. החברה מתגייסת למשך שלושה ימים בין התאריכים 13-15.3.16 לאיסוף מצעים ישנים בכל שבעת סניפי הרשת הפרוסים ברחבי הארץ בשת"פ עם עמותת "איש לרעהו".  כל לקוח שיגיע לאחד מסניפי הרשת יוכל למסור כל סט מצעים ישן שברשותו ולקבל סט מצעים חדש לבחירתו ממגוון הקולקציות של החברה בחצי מחיר.

חברת דארלן מציעה לכלל הציבור גם לעשות משהו טוב עבור הקהילה וגם להחליף את סט המצעים הישן בסט החדש בחצי המחיר. האביב בפתח מביא איתו משב רענן לעשות סדר ולהתחדש לקראת חג הפסח הקרב ובא. שת"פ מעניק הזדמנות להיות בצד שנותן למען הזולת.

כל המצעים שיאספו יועברו באמצעות עמותת "איש לרעהו" ישירות למשפחות נזקקות ועולים חדשים ברחבי העיר תל אביב יפו עוד לפני חג הפסח. העמותה פועלת בעיקר בקרב עולים ומשפחות נזקקות במטרה לתמוך ולסייע חברתית, כלכלית וחינוכית בהשתלבותם בחברה.

לדברי מנכ"ל החברה, אריק קצנגולד "דארלן שמחה תמיד לתרום לחברה הישראלית וכלל אנחנו תורמים מוצרים למספר ארגונים קבועים לאורך כל השנה. יום המעשים הטובים הוא הזדמנות מצוינת לכל ארגון לתרום מעט לחברה בה אנחנו חיים ולארגונים החברתיים המסייעים לשכבות החלשות."

משה שמעון מנכ"ל עמותת 'איש לרעהו' מספר כי "העמותה עוסקת כל השנה בטיפול וסיוע למשפחות נזקקות ברחבי תל אביב יפו ובפרויקט 'עולים בהצלחה' לקליטת יוצאי אתיופיה ביפו. שיתוף הפעולה עם חברת דארלן משמח אותנו ומאפשר לנו לתת מצעים למשפחות שזקוקות לכך ולעולים חדשים וותיקים".

דארלן הינה רשת חנויות טקסטיל לבית, מבית ארליקטקס אשר נוסדה בשנת 1961 ומייצרת מוצרי טקסטיל לבית באיכות ורמת גימור מהגבוהות ביותר בעולם. רשת חנויות דארלן מונה כיום שבעה סניפים: יהוד, ראשל"צ, באר שבע, נתניה, תל אביב, טבריה וחיפה. הרשת גם מייצאת מצעים כחול לבן לארה"ב, קנדה ואוסטרליה ומספקת מצעים לבתי המלון המובילים בארץ בניהם: ישרוטל, פתאל, לאונדרו, רימונים, קראון פלאזה, קינג דיויד ועוד. בקרוב תחנוך הרשת סניף נוסף בקריית שמונה. חנות OUTLET ראשונה של הרשת התשתרע על פני 160 מ"ר בא.ת.צפוני קריית שמונה ובהשקעה של חצי מיליון שקלים.

פורים

paneco1טיפים לשמירה על בטיחות הילדים בחג פורים

מומחי מכון התקנים הישראלי קיבצו מספר טיפים שיסייעו בשמירה על בטיחות הילדים בחג פורים, ע"י שימוש נכון וזהיר באביזרי החג:

תחפושות

 • אנא נקטו במשנה זהירות בעת רכישת תחפושות דרך האינטרנט. יש יסוד סביר להניח כי תחפושות אלו אינן נבדקו ע"י מכון התקנים הישראלי.
 • בעת הכנת תחפושות ביתיות יש להקפיד על שימוש בחומרים שאינם דליקים. צמר גפן, נוצות טבעיות ויריעות מפלסטיק הם דוגמאות לחומרים שעלולים להיות דליקים.
 • יש להקפיד כי התחפושת תהיה נוחה לילד ותאפשר לו להתנייד. יש לוודא כי התחפושת לא לוחצת על הגוף ומתאימה למידות הילד. תחפושת לפעוטות חייבת להיות ללא חלקים קטנים או כדורים קטנים ללא גישה לחומרי מילוי, וכן ללא חוטים שעלולים ליצור לולאה.
 • המסכות חייבות להיות עם פתחי אוורור כדי למנוע חנק. יש לוודא כי המסכה מותאמת לפנים של הילד ופתחי האוורור של האף העיניים והפה נמצאים במקום המיועד להם. עדיף ללא אלמנטים גולשים היכולים להידלק ללא ידיעת הילד.
 • ישנם ילדים שרגישים לריחות שונים, כדאי שהילד ימדוד את התחפושת ויוודא כי הריח הנודף ממנה לא עושה לו כאב ראש או סחרחורת.
 • מומלץ שלא להתקרב למקור אש כלשהו עם תחפושת- לא לעמוד בקרבת תנור, נרות, סיגריות וכו'
 • מומלץ לשלוח תחפושות לניקוי יבש. כביסה רגילה עלולה להפחית את עמידות התחפושת באש. בכל מקרה הנושא תלוי בהוראות היצרן והרכב הבד. יש להיצמד להוראות הניקוי שעל גבי תווית או אריזה.
 • יש לנהוג במשנה זהירות עם כל סוגי התרסיסים: ספריי לשיער, ספריי שלג וכו'. אין לרסס על הפנים, על הגוף או בקרבת מקור אש, גם סיגריה דולקת נחשבת למקור אש.
 • בתרסיסי שלג או תרסיסי חוטים יש לוודא כי על המיכל קיימת הערה :"דגם המוצר נבדק ואושר ע"י מכון התקנים כמתאים לת"י 742 הערה: האישור אינו מעיד על בדיקת כל יחידות המוצר". יש לוודא שקיים סימון המציין שהמיכל אינו דליק.

שימוש בצעצועים דמויי כלי נשק, פיקות, קפצונים ועוד

 • צעצועים דמויי כלי נשק אמיתיים- אסורים לשיווק. אקדח צעצוע היורה כדורי פלסטיק, אסור לשימוש ועלול לגרום לחבלות חמורות.
 • יש להפעיל את קפצוני הנייר או את הפיקות לסוגיהם באמצעות אקדח צעצוע המיועד לכך בלבד, ולא באמצעות אבנים או בדרכים אחרות.
 • בעת רכישת אקדח פיקות, יש לוודא כי על הקנה מותקן פקק בטיחות אדום כמו כן יש לוודא כי שם היצרן והיבואן מופיעים באופן ברור וכי יש סימון של הוראות אזהרה על האקדח.
 • אין לשמור פיקות וקפצונים בכיס, מחשש להתפוצצות.
 • אין לירות פיקות ודומיהן בקרבת אוזניים, עיניים ובמקומות סגורים (דוגמת כיתה או בית כנסת)
 • זיקוקי דינור חייבים להימכר באריזה מסומנת עם כיתוב בעברית הכולל הוראות שימוש ואזהרות.
  רעשנים
 • יש לוודא כי רעשנים העשויים פלסטיק (ולעיתים קיימים אצלנו משנים קודמות) שלמים ואינם סדוקים או שבורים, וזאת כדי למנוע את פציעת הילדים. יש לשים לב במיוחד לרעשנים המכילים רכיבים קטנים היוצרים את הרעש (אין לתת לילדים מתחת לגיל שלוש).

איפור

 • יש לוודא כי האיפור לחג הפורים הוא ברישיון משרד הבריאות.

משלוח מנות

 • כדאי לעטוף את הצעצוע לפני ששמים אותו במשלוח מנות, לעיתים הפלסטיק עלול להיות רעיל ולא כדאי שיבוא במגע עם דברי מזון.
 • צריך להקפיד שמשלוח מנות לילדים מתחת לגיל 6 לא יכילו צעצועים מיניאטוריים וזאת כדי למנוע סכנה של חנק עקב שאיפה לריאות.

לעוד טיפים והמלצוות מכון התקנים <<<

לכבוד פורים: ריזס – קריספי קראנצ'י

טבלאות XL הרשי ריזס (צילום עמית שטראוס)
טבלאות XL הרשי ריזס (צילום עמית שטראוס)

חטיף פריך במילוי שברי בוטנים ושכבות דקות של קרם בוטנים, בציפוי בטעם שוקולד מבית מותג השוקולד האמריקאי "הרשי" (HERSHEY'S).

חטיף ריזס קריספי קראנצ'י, מציע חוויה מענגת ומפנקת של טעמים ומרקמים. הוא מכיל שברי בוטנים בשילוב שכבות דקות של קרם בוטנים מתקתק ומעטה בטעם שוקולד נהדר. השילוב המושלם בין המתיקות של השוקולד לבין המליחות המעודנת של הבוטנים, מזוהה מאד עם מותג ריז'ס והפך אותו זה מכבר לפופולארי ולאהוב ביותר בקרב הצרכנים ברחבי העולם.

חטיפי הרשי וריזס מתאימים ומוצעים כתוספת מפנקת למשלוחי המנות בפורים. ריזס קריספי קראנצ'י מצטרף למשפחת החטיפים של הרשי וריזס, בהם גם: ריזס קאפס – חטיף שוקולד במילוי חמאת בוטנים, ריזס נאטרייג'ס (nutrageous) – חטיף קרמל עם בוטנים וחמאת בוטנים בציפוי בטעם שוקולד, הרשי קוקיס אנד קרים (Cookie's & Creme) – חטיף שוקולד לבן עם שברי עוגיות וטבלאות XL: הרשי קוקיס אנד קרים (Cookies'n'Creme) ו- ריזס שוקולד חלב במילוי קרם בוטנים.

את חטיף  קריספי קראנצ'י החדש כמו גם את כל חטיפי הרשי וריזס ניתן להשיג ברשתות המובילות ובחנויות הפרטיות. מחירו מומלץ: 4.9 ₪.

פורים שמח ומבצעים חגיגיים ב – paneco.co.il

פורים בפתח וזו הזדמנות מצויינת לאוהבי וחובבי האלכוהול לבקר בחנות האון-ליין למשקאות אלכוהוליים PANECO.CO.IL. בין אם אתם מתכננים מסיבת פורים, מעונינים לפנק חבר או בן משפחה במוצרים אלכוהוליים איכותיים ו/או מחפשים משלוח מנות ייחודי, בpaneco- הכינו לכם הפתעות נעימות. מגוון מבצעים אטרקטיביים לרכישת בקבוקי יין ומוצרי אלכוהול, ובמיוחד לכבוד החג – מארזים חגיגיים לטובת משלוחי מנות.

למזמינים במהלך פורים מובטחת הגעת המשלוח תוך יום עסקים אחד ללא תוספת תשלום (באזור גוש דן בלבד). בין מגוון הפריטים והמבצעים שיסומנו באתר במסכה קטנה, מארזי יינות ומארזי אלכוהול למשלוחי מנות:

מארזי יין למשלוח מנות: רקנאטי קברנה סוביניון "גליל עליון", שתי כוסות יין, סט אביזרי יין ארוזים בתיק אלכוהול מהודר (בצבע חום) במחיר של 149 ₪ בלבד.

פסגות מרלו 2013, פסגות ויונייה 2014, 2 כוסות יין קריסטל וסט אביזרי יין במחיר של 199 ₪ בלבד.

מארזי אלכוהול: ואן גוך קלאסי ליטר, ג'ק דניאלס ליטר, 2 כוסות מתנדנדות וסט אבני ויסקי במחיר של 289 ₪ בלבד. ג'וני ווקר בלאק ליבל ליטר, גריי גוס ליטר, 2 כוסות ויסקי מתנדנדות, מיני בלאק + מיני ג'יימסון, ספר הוויסקי וגם שש פחיות XL במחיר של 379 ₪ בלבד. גלנמורנג'י נקטר ד'ור – 12 שנים 700 מ"ל, בלוודר 700 מ"ל, 2 כוסות ויסקי מתנדנדות וספר הויסקי במחיר של 475 ₪ בלבד.

שמפניות: מואט שנדו אימפריאל ב-159 ₪, מואט שנדו אימפריאל רוזה ב-199 ₪

וודקות: אבסולוט 700 מ"ל 53 ₪, ואן גוך קלאסי ליטר 99 ₪, חורטיצה ליטר ב 69 ₪

ויסקי:שני ג'ק דניאלס ליטר ב249 ₪ גיימסון ליטר 95 ₪ וגלנפידיך 12 139₪

קוניאק: הנסי  VS 119 ₪, רמי מרטין XO 499 ₪, קורבואזיה XO 349 ₪

באתר נמכרים מוצרים ייחודיים שאין לרכוש במקומות אחרים כגון: גילה טקילה (אנייחו, רפוסדו, סילבר),  ויסקי סקוטי יוקרתי  KING OF QUEENS (12 שנה, 18 שנה, 21 שנה), ו- CARIBANA SOL (רום סילבר, רום מטובל).  בקרוב יתווספו לאתר גם וודקה בבושקה, וודקה STARS AND STRIPES ו-וויסקי CANADIAN HARITAGE.

בנוסף ניתן למצוא מוצרים משלימים ואקססוריז בתחום האלכוהול כמו כוסות מיוחדות, אביזרי יין חדישים, מתכונים לשייקים ומשקאות מיוחדים בשילוב פירות, תווי שי ועוד.

הרכישה מתבצעת באופן מוגן ומאובטח באמצעות כרטיס אשראי או חשבון PAYPAL. משלוחים לאיזור המרכז נשלחים בתוך יום עסקים אחד ללא תוספת תשלום במהלך פורים.

לפרטים ותמיכה בטל:  1-700-70-22-32 או באמצעות המייל <<<

משלוח מנות צבעוני וחגיגי המכיל מגוון דברי מתיקה ורעשן

ליימן שליסל - מארז לפורים (צילום עמית שטראוס)
ליימן שליסל – מארז לפורים (צילום עמית שטראוס)

לכבוד חג פורים  ליימן שליסל משיקה משלוח מנות ייחודי המוגש במארז פורימי, צבעוני ומשמח. המארז מכיל מגוון דברי מתיקה המשווקים בארץ על ידי ליימן שליסל ובהם:

 • פיקניק – מקלות גריסיני פריכים בליווי ממרח שוקולד אגוזים והפתעה לילדים
 • מנטוס – גליל סוכריות לעיסה בטעמי פירות
 • צ'וקטה – עוגה אישית במילוי קרם קקאו ובציפוי בטעם שוקולד
 • פרוט ביי דה פוט (חטיף ארוך בטעם תות)
 • צ'ופה צ'ופס מיני – 5 סוכריות על מקל בגודל מיוחד
 • צ'וקטה – עדשי שוקולד חלב מצופה דרז'ה

בנוסף, מכיל משלוח המנות גם רעשן צבעוני, מסממני החג ולשמחת הילדים.

את משלוח המנות של ליימן שליסל לכבוד פורים ניתן להשיג בקיוסקים, בפיצוציות ובחנויות הפרטיות במחיר 16 ₪.

משלוחי המנות המפוארים לפורים

משלוח מנות הינה אחת מן המצוות הנוהגות בפורים. על פי מצווה זו, על כל אדם לשלוח בפורים לרעהו מנות מזון, לפחות שתי מנות, לאדם אחד לפחות. מטרתה של המצווה הינה ריבוי האחווה והרעות בעם ישראל בין איש לאחיו בחג זה. עם זאת, ישנן מסורות יהודיות בחברות האורתודוקסיות להרכיב משלוחי מנות מכלי כסף והגשה מפוארים.

הפריטים במשלוח המנות הייחודי מורכבים מכלי כסף, נחושת, פיוטר וניקל, מחד, ומכלי זכוכית וקריסטל יוקרתיים ואיכותיים, מאידך. כולם בעלי גימור מושלם ועם עיטורים וסמלים יהודיים בנוסף לתשמישי הקדושה והיודאיקה. חברת "נובל קולקשיין" מבית "פלדינוקס" הרכיבה משלוח מנות מפואר לכבוד חג הפורים, עם סדרת פריטים יוקרתיים ואיכותיים.

בין הפריטים ניתן למצוא:

וולטר גלאס. (צילום עדי קראוס)
וולטר גלאס. (צילום עדי קראוס)

עגלה לתה: עגלה יוקרתית דו-שלבית עליה נהוג להניח את המתנות השונות- מומלץ למי שמוכן ורוצה להשקיע במשלוח המנות. העגלה עשויה מתכת איכותית בציפוי כסף, אבל מגיעה גם בזהב. מחיר: 927.5 ₪.

סט 5 כוסות על מגש אלומיניום: מגיע בצבעי כסף או ברונזה. מומלץ להגשת יין ומשקאות אלכוהוליים. הולם למסורת פורים לשתייה "עדלאידע". מחיר: 185.5 ₪.

מגשים מעוצבים: ל"נובל קולקשיין" מבחר רחב של מגשי כסף, ברונזה וזהב ואף מעץ, מאד שימושיים להגשת תה או מתוקים. טווח מחירים: 40-420 ₪

סט הבדלה מוכסף: מדובר במתנה מיוחדת ויוקרתית המסמלת את העם היהודי. מדובר במבחר רחב של סטים לקידוש להבדלה בין קודש לחול, עשויים פיוטר ומעוטרים בדוגמאות שונות כדוגמת אתרים ומוטיבים מעיר הבירה ירושלים. מתאים לשימוש וגם כסט לראווה. מחיר: 325 ₪.

מגוון כלי הגשה איכותיים  של "וולטר גלאס": קערות וצלחות הגשה מחולקות, על קומות, עמוקות או שטוחות, בגימורים צבעוניים או בעיטורים יוקרתיים.  טווח מחירים: 50-350 ₪

ניתן להשיג ברשתות ובחנויות כלי בית המובחרות ברחבי הארץ. חברת "פלדינוקס" המתמחה בייבוא ובשיווק מותגים בינלאומיים מובילים בתחום כלי בית, כלי הגשה, כלי נוי ואמנות, יודאיקה, מתנות וריהוט משלים.

משלוחי מנות ייחודיים, באריזות חגיגיות וצבעוניות וברוח החג

לכבוד חג פורים הקרב ובא, ליימן שליסל יבואנית ומשווקת דברי המתיקה המובילה בישראל ושחקנית משמעותית בתחום חבילות השי למגזר העסקי, נצמדת למסורת משלוחי המנות ומציעה קולקציה מגוונת ועשירה של משלוחי מנות חגיגיים וצבעוניים המעוצבים בהלימה לרוח החג. משלוחי המנות של ליימן שליסל כוללים ממגוון המוצרים האיכותיים אותם מייבאת ומשווקת החברה, הם ארוזים בקפידה תוך דגש על צבעוניות ורוח החג  ומהווים פתרון מושלם לאלו המבקשים לתת ליקרים להם – משלוח מנות איכותי.

בכל משלוח מנות, מלבד מוצרי החברה כלול גם – רעשן צבעוני, מסממני החג.

מחיר וכיצד ניתן להזמין: מבחר משלוחי המנות היוקרתיים של ליימן שליסל מוצע במגוון מחירים הנע בין 21 ₪ ל- 87 ₪. ניתן לבצע הזמנות בסדר גודל של מינימום 2500 ש"ח, באמצעות אתר האינטרנט של ליימן שליסל   ובטלפונים: 08-9324482, 08-9324459

חדש

ממרחים לכל המשפחה מבית 'המעדניה'

ממרח טחינה ודבש
ממרח טחינה ודבש

היום, כשרמת המודעות להרגלי תזונה נכונה גבוהה, הורים רבים מחפשים חלופות לממרחים רוויי שומן וסוכר הנפוצים ברשתות השיווק. הממרחים מבית המעדניה מבוססים על טחינה, סילאן טבעי ודבש טבעי ומתאימים כממרח בכריך, ארוחת הבוקר, כנשנוש קל או כחלופה לחטיפים.

הממרחים מכילים שומן מהטחינה בלבד. ללא שומן מוסף. מתיקות המוצר מתקבלת מדבש טבעי או מסילאן טבעי ומרכז פרי בלבד. אינם מכילים שומן טראנס. ללא חומר משמר וללא צבעי מאכל.

מותג המעדניה כולל סדרות של מוצרי מזון השמים דגש על איכות ובריאות. מוצרי המעדניה כוללים: סדרת מעדני פרי ללא תוספת סוכר, סדרת קרקרים, סדרת ממרחים על בסיס טחינה.

ניתן להשיג ברשת אניס, וברשימה באתר <<<  או בפייסבוק <<<

מי לא אוהב לתקתק עניינים במטבח?…
מתוקתקת מבית קורטיקו היא שחקנית חדשה ומפתיעה בתחום קופסאות אחסון המזון, שכולנו לא יכולות (ויכולים) בלעדיהן. יש בה את כל השילובים הנכונים שהופכים אותה למושלמת (מסוג הדברים שחייבים לנסות ולחוש כדי להבין)…

כלי אחסון מתוקתקת מבית קורטיקו
כלי אחסון מתוקתקת מבית קורטיקו

אטימה שקטה ועם זאת מוחלטת, שמירה מצוינת על טריות המזון, גודל נוח מאוד, מגוון צבעים המאפשר הפרדה וזיהוי מהיר
בין סוגי המזון, עיצוב נעים והרמוני עם ברק מנצנץ… והיא גם נעימה וכיפית מאוד למגע יד.
המקרר מאוהב, וגם אנחנו.
מה עוד? מהחברה נמסר כי מתוקתקת תוכננה ועוצבה למרב הפונקציונאליות באיכויות ייצור גבוהות במיוחד, היא מתאימה למיקרוגל ולמדיח הכלים וניתן להשיגה בכחול, ורוד, ושקוף (ובקרוב ב "זכוכית סטייל"). כמו כן לאור הביקוש שוקדים בחברה על ייצור אחות גדולה למתוקתקת, במידות גדולות יותר.
גודל: 650 סמ"ק,  מחיר: 24.90 שקלים.

כוח דגנים – סדרת חטיפי 7 דגנים מלאים לילדים בטעמי בננה, שוקולד ותות

כוח דגנים בטעם שוקולד רפאלס
כוח דגנים בטעם שוקולד רפאלס

חברת רפאל'ס, היצרנית הישראלית המתמחה למוצרי בריאות, גרנולה וחטיפי גרנולה, משיקה סדרת חטיפי גרנולה חדשה לילדים: כוח דגנים – חטיף 7 דגנים מלאים בטעם בננה, חטיף 7 דגנים מלאים בתוספת שוקולד וחטיף 7 דגנים מלאים בטעם תות. החטיפים החדשים מיוצרים מדגנים מלאים בלבד, ללא שומן טראנס, ללא צבעי מאכל ודלי נתרן. כל אריזה כוללת 7 חטיפים במשקל של 20 גרם לחטיף ועד 70 קלוריות בלבד! לאריזה מצורפים קלפי כוח דגנים – מגנטים ובהם תמונות מאוירות של דמויות הסדרה, להנאתם של הילדים ולמשחק.

חברת רפאל'ס מתמחה בייצור מוצרי מזון טבעיים, טעימים ומזינים. במפעל החברה מיוצרת גרנולה באיכות הגבוהה ביותר המשווקת במספר טעמים וגדלים תחת המותג "גרנולה רפאל" ו"תענוג", תערובות מפנקות לסלט ("צ'וקולומומו"), חטיפי אנרגיה "פוזיטיב" ועוד. החברה המשפחתית פועלת מתוך שליחות של עשיית טוב ובמטרה להביא לצרכן מוצרי מזון באיכות גבוהה ומזינה.

מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 – 12.90 לאריזת 200 גרם – 7 יחידות לאריזה.

גריסיני ה'מעדניה'

גריסיני-המעדניה
גריסיני-המעדניה

הגריסיני של ה'מעדניה' מיוצרים במחוז לומברדיה שבצפון איטליה, לפי מתכון מסורתי בן מאות שנים. הם אהובים על כל המשפחה, על הגדולים והקטנים. הגריסיני שלנו דקים, ארוכים, פריכים, והכי חשוב טעימים…

הם מושלמים לכל שעה של היום: כפתיח לארוחת צהריים, בארוחת ערב או כנשנוש בין הארוחות. הם מצויינים לאירוח עם גבינות, מטבלים, נקניקים, וכמובן לצד כוס יין משובח.

הגריסיני שלנו מיוצרים באפייה בלבד, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל ואינם מכילים שומן טראנס. השמן היחידי בו אנו משתמשים לייצור הגריסיני, הוא שמן זית כתית מעולה.

ללא חומר משמר, ללא צבעי מאכל, אינם מכילים שומן טראנס ואפוי בתנור.

 

ממרחי ירקות ללא צבעי מאכל ללא חומרים משמרים

מגוון ממרחי ירקות
מגוון ממרחי ירקות

סדרת ממרחי הירקות של 'המעדניה' מתאפיינת בטעמים עשירים, תיבול שמדגיש את הירקות ומתן כבוד לחומרי הגלם, ללא חומר משמר, ללא צבעי מאכל, אינם מכילים שומן טראנס. לא נדרש לשמור במקרר לפני הפתיחה
ממרח ארטישוק עגבניות: ממרח בסגנון איטלקי, במרקם כפרי. מיוצר מארטישוק ומעגבניות בתוספת מרכיבים ייחודיים היוצרים טעמים אלגנטיים, מענגים, ומאוזנים. מתאים למריחה על לחם קלוי חם (ברוסקטה), נפלא לכריכים, כתוספת למנת פתיחה או כרוטב לפסטה, ומשמש התחלה מעולה לכל אירוח.

חציל ולימון: ממרח חציל עם לימון בסגנון ים תיכוני במרקם קטיפתי, עדין ומענג. מושלם למריחה על לחם קלוי חם (ברוסקטה) או כתוספת נפלאה לכל מתאבן או מנה עיקרית. מעשיר כל כריך בטעמים חגיגיים.

עגבניות וצלפים: ממרח פיקנטי ומקורי העשוי משילוב ייחודי בין עגבניות, צלפים ותבלינים היוצרים שכבות של טעם עז. מתאים למריחה על לחם קלוי חם (ברוסקטה), כתוספת למנת פתיחה או כבסיס לרוטב לפסטה, מושלם כנשנוש עם נאצ'וס או כמתאבן ומוסיף הנאה לכל ארוחה.

ממרח זיתים שחורים וחציל: ממרח עשיר בסגנון ים-תיכוני כפרי של זיתים שחורים וחציל קלוי. מרחו בנדיבות על לחם קלוי חם (ברוסקטה) וקבלו מתאבן טעים לחיך המוסיף שמחה בכל צלחת, מושלם כרוטב לפסטה קרה, ומשדרג כל כריך בטעמים נפלאים.

ארטישוק שום: ממרח ארטישוק עם שום בסגנון כפרי. מושלם לצד בשר, עוף או דגים. מצויין כתוספת למרקים, לתבשילים, לרטבים פסטה וסלט. מעשיר כל כריך בשכבת טעם עוצמתית.

ניתן להשיג ברשת אניס, וברשימת החנויות באתר <<< . בקרו בדף הפייסבוק <<<

לתינוק ולילד

טרוסטיסר: פלסטרים צבעוניים במיוחד עם דמויות

פלסטרים צבעוניים, באתר kidzone
פלסטרים צבעוניים, באתר kidzone

חנות הילדים החדשה kidzone.co.il  שמוכרת ברשת האינטרנט מוצרים לתינוקות וילדים מציגה את הטרוסיסטר: פלסטרים צבעוניים במיוחד וקטיפתיים עם דמויות על גבי החזית.

אין הורה שלא חווה עם הילד מגוון של שריטות כאשר פלסטרים מסייעים בהן והפלסטרים של טרוסיסטר מציגים את הפתרון שישמח את הילדים: פלסטרים פרוותיים שילדים אוהבים ללטף בנוסף 10 מדבקות פלסטר עם הדומויות של טרוסיסטר.

האריזה מכילה 6 דמויות טרוסיסטר + 10 מדבקות פלסטר. מחיר החבילה: 9.90 ש"ח לאחת או 3 יחידות ב-20 ש"ח.

להשיג באתר kidzone.co.il. משלוח באתר חינם בקנייה מעל 100 ש"ח.

קרביץ מרחיבה פעילותה בתחום משחקי הילדים והמתנות

מוצרי קרביץ החדשים
מוצרי קרביץ החדשים

קרביץ, הרשת המובילה בישראל לציוד משרדי, אלקטרוניקה וסלולר, מרחיבה את פעילותה בתחום משחקי הילדים והמתנות. במסגרת זו, מציגה קרביץ במסגרת חודש המשפחה, את מגוון אפשרויות היצירה, ההפעלה והפנאי של מיטב המותגים והחברות המובילות בתחומי מוצרי הפופ והמתנות, משחקי הקופסא, פאזלים, ההובי והיצירה, ספרי הילדים ועוד מבחר הפעלות משותפות ומשפחתיות להורים וילדים.

קרביץ תציע בסניפיה מוצרים שונים בנושא הובי ויצירה של סופרקיט, מוצרי וחומרי יצירה איכותיים ומקצועיים כדוגמת: חרוזים, צבעים, מדבקות, פייטים, מקלות עץ, חוטי שזירה, דפי יצירה צבעוניים ,קיטים ליצירה ומגוון רחב של חומרי יצירה אחרים.

עוד בתחום היצירה תציע קרביץ מגוון רחב של דבקים איכותיים המותאמים לילדים וביניהם גם וואשי טייפ ממותג SCOTCH האיכותי מחיר: החל מ- 6.90 שקלים.

כמו כן, תציע קרביץ מוצרי מתנה ויצירה ממותגים מובילים בינלאומיים כדוגמת דיסני, הלו קיטי, סמי הכבאי ועוד מבית פלפוט שיווק  ובהם: אלבומי עיצוב אופנה, מדבקות, צבעי בד וכן ערכות יצירה בבצק מחיר: החל מ- 5 שקלים.

בנוסף, ניתן למצוא בקרביץ קטגוריות נוספות ופריטים המותאמים לעולם הילדים ובהם ספרי ילדים ופעוטות בהוצאת "דני ספרים" , אחת מהוצאות הספרים הגדולות ביותר בתחום ספרי הילדים, ובהם ספרי ילדים חדשים. לדוגמא: "סיפורי צעצועים- פינוקיו מתעורר לחיים", "עבריאינגליש- לימוד אנגלית לילדים", "הוקוס פוקוס ספר הקסמים שלי", "אני והסיר שלי", "ספר היצירה לצייר לצבוע ולאפר" ועוד. מחיר: החל מ- 24.90 שקלים.

 
- פרסומת -

 

ניתן למצוא גם מארזים ואוסף של מוצרי קסמים יחודיים ומנצחים מבית "עיר הקסמים" של הקוסם ארז משה וכן חוברות מדבקות בתחומים שונים והאהובים על הילדים  ופעילות יצירתית מהוצאת "תמנון" כגון מנדלות לצביעה  ומשחקי קופסא שונים חברתיים ומשפחתיים.

במסגרת התמחותה של קרביץ בעולם הציוד המשרדי, היא מציעה היום גם את מוצרי המותג הספרדי מילאן עם מוצרי כתיבה איכותיים: עטים, עפרונות צבעוניים, טושים, מחדדים, מחקים ועוד. מחיר: החל מ 7 שקלים.

 

קרן חוגי קורן מנהלת השיווק של קרביץ מציינת כי הרחבת מגוון המוצרים הנמכרים בסניפי קרביץ בתחומי משחקי הקופסה, הספרים והיצירה תואמים את אסטרטגיית החברה להמשיך ולהציע לקהל לקוחותיה, שהם בראש ובראשונה קהל של הורים וילדים ומשפחות, במשך כל השנה מגוון רחב של מוצרים שנותנים מענה נרחב גם לתחומי הפנאי היצירה והזמן המשפחתי ברמות מחיר שונות. עוד מציינת, חוגי קורן, להשקת המהלך קדם מחקר שהעלה את הצורך בקרב קהלי היעד בכל הקשור לעולם הילדים והיצירה ולאור העובדה כי ערך היצירה נתפס כערך חשוב ביותר התורם לזמן האיכות והחוויה המשפחתית המשותפת.

רמי לוי שיווק השקמה נכנסת לתחומי הבידור והתרבות כל השנה

רמי לוי ויפית אטיאס משקיעים בהפקה חדשה בסגנון לאס וגאס (צילום רפאן בן משה)
רמי לוי ויפית אטיאס משקיעים בהפקה חדשה בסגנון לאס וגאס (צילום רפאן בן משה)

רמי לוי החליט להשקיע בהפקות תרבות למשפחות בכל השנה. ההפקה הראשונה היא "ממלכת כישופיה", בסגנון לאס וגאס שתעלה בישראל בקיץ הקרוב.

רמי לוי: "אנחנו ברשת רואים חשיבות בהגשת מופעי בידור ותרבות בשוטף במשך כל השנה עם דגש על יישובי הפריפריה. ראינו בשלוש השנים האחרונות כי הצרכן נהנה לקבל מנת בידור זולה בתמורה למחיר שהוא משלם וכמי שחורט על דגלו את סל הקניות הזול ביותר החלטנו כי אין סיבה שהצרכן והלקוחות שלנו לא יצאו נשכרים גם בפן הבידורי תרבותי וייהנו ממופעים כל השנה במחיר מסובסד".

 "ממלכת כישופיה": השילוב המופלא של עולם הקסמים והפנטזיה בתוך סיפור קסום שלכל אורכו שזורים אילוזיות וקסמים שטרם נראו בישראל..

תקציר:  עומרי  הוא ילד שחולם להיות קוסם, בעזרת הדמיון הוא מגיע לממלכה קסומה  ממלכת כישופיה להרפתקה קסומה, ושם הוא פוגש את מאי הנסיכה, תומר הקוסם, וטריק התוכי המדבר. לחש ורחש  הנוכלים גנבו את מילות הקסם בממלכה ולכן הממלכה שרויה בעצב גדול. בעזרתו של עמרי תומר הקוסם מאי הנסיכה וטריק התוכי מצליחים ללמד את לחש ורחש לקח ולהחזיר את כל מילות הקסם לממלכה. מופע קצבי, בועט, אחר, צבעוני עם קסמים ואילוזיות. המופע צפוי לעלות בחודשים מאי- יוני- יולי ל- 50 הצגות ברחבי הארץ.

מחיר כרטיס מסובסד למופע יעלה 19.90 ₪ בלבד . המכירה תחל ב 20 במרץ 2016.

צילום: רפאל בן משה

"הטפריט" עושה סדר בארוחות היומיומיות של התינוק

טפריט
טפריט

אחד האתגרים שכל הורה לתינוק צריך להתמודד איתם הוא גיוון והכנת הארוחות הרבות שהתינוק צריך לאכול. הורים רבים מוצאים עצמם מבולבלים בניסיון להעשיר את המגוון והעניין של התינוק בארוחה.

ה"טפריט" הוא שירות שמטרנה פיתחה על מנת להקל על ההורים בתכנון הארוחות היומיות והשבועיות של הילדים.

המנגנון פשוט מאוד: מזינים את גיל התינוק, ומקבלים תפריט יומי ושבועי המותאם לגילו ולשלב ההתפתחותי שלו ואף ניתן להדפיסו על מנת להקל בתכנון והכנת הארוחות לתינוק.

כל מנה מומלצת ב'טפריט' ניתנת להכנה ע"פ מתכון פשוט וקל  ולמעשה ב"טפריט" ניתן לבחור מבין כ- 140 מתכונים ושנבדקו על ידי הדיאטניות של מטרנה ונמצאו כמתאימים לקטנטנים.

את הטפריט ניתן למצוא באתר מטרנה <<<

אוכל ואלכוהול

בעלות חדשה ליקב ססלוב – מחלוצי יקבי הבוטיק בארץ

לוגו יקב ססלוב
לוגו יקב ססלוב

יקב ססלוב מחלוצי יקבי הבוטיק בישראל, נרכש לאחרונה ע"י שני גיבורי ישראל ואנשי העסקים משה לוי וצביקה גרינגולד והיזם העסקי, ישראל זנג. סיגל לוי, בתו של משה לוי, מונתה למנכ"לית היקב. לוי שמשה בעברה במספר תפקידי מפתח בחברות שונות בארץ ובעולם, ובשנים האחרונות כיועצת שיווקית, מביאה עמה ניסיון ניהולי בינלאומי ורצון עז לבסס ולחזק את מעמדו של יקב ססלוב כאחד היקבים האיכותיים והמובילים בישראל.

ליינן יקב ססלוב מונה השנה, ארי ארל, יליד ארה״ב, אשר עלה לארץ וגויס לצנחנים, בוגר תואר בייננות מנאפה וואלי קולג’. ארי עבד במס׳ יקבים נחשבים בקליפורניה. ארל, בעל ניסיון רב גם כיינן בארץ, הקים יקבים, עובד כיינן בעוד מס׳ יקבי בוטיק ומלמד ייצור יין במכללת אוהלו בקצרין.

בימים אלו, עובר היקב מיתוג מחדש, המבטא את תפיסת הערכים של קבוצת הבעלים החדשה: איכות ללא פשרות, ציונות, מסורתיות ומשפחתיות. בחודשים הקרובים ישיק היקב בציר חדש של יינות רוזה.

משה לוי, בן 70, נשוי אב לשניים וסב לשתיים, בעל תואר שני במנהל עסקים ובוגרAMP  מאוניברסיטת הרווארד, הינו גיבור ישראל ממלחמת יום כיפור. הוא הבעלים של חברת סייפגארד, חברה המתמחה בייצור ותחזוקת מערכות ביטחון ואבטחה של כורים גרעיניים, שדות תעופה ובסיסים צבאיים בארה"ב וקנדה. רוב עסקיו של לוי, עד השנים האחרונות היו בחו"ל ויקב ססלוב הינו מבין ההשקעות שלו בארץ.

צביקה גרינגולד, בן 64, אב לשלושה וסב לשישה, הינו גיבור ישראל ממלחמת יום כיפור וחתן פרס בן גוריון. בעל ניסיון מקצועי עשיר בחברות המתמחות, במשק האנרגיה, היה בין מקימי מפעל טבעול ומנהליו בקיבוץ, כהן כדירקטור בחברות ציבוריות כמו תפרון והבנק הבינלאומי ומשנת 2008 ועד סוף שנת 2013, כהן כראש העיר של אופקים.

ישראל זנג, בן 55, אב לשלושה, בעל חברה לייצור תכשיטים. חזר לארץ עם משפחתו בשנת 1999 לאחר שהות ארוכה במקסיקו, והשתקע בצפון הארץ. לזנג היסטוריה ארוכה עם יקב ססלוב בשנת 2006, בנה עבור ברי ססלוב את היקב במושב צוריאל, החל בנטיית כרמים והיה חלק בפיתוח היקב.

סיגל לוי, מנכ"לית היקב מסרה : "אנו מאמינים בפוטנציאל הרב הטמון ביקב ונפעל להוביל אותו להישגים רבים בארץ ובעולם. בכוונת החברה להשקיע בפיתוח, בייצור יינות חדשים שיפנו לקהלים שונים ומגוונים. מותג היין ססלוב שהיה לאורך השנים שם נרדף ליין איכותי ומבוקש בקרב שוחרי היין ימשיך ויבסס את מעמדו כמותג מוביל בתחומו".

יקב ססלוב הוקם בשנת 1998 ע"י משפחת ססלוב בקיבוץ אייל, שבשרון ובשנת 2007 הרחיב היקב את פעילותו למושב צוריאל, שבגליל העליון. הכרמים של היקב נטועים בהרי הגליל העליון בגובה של כ- 800 מטר מעל פני הים, בקדיתא, צבעון, עלמה ובכרם בן זמרה, באזור זה התנאים לגידול גפנים הם מהטובים ביותר בארץ. ליקב שלוש סדרות מרכזיות "אביב", "אדום" ו"רזרב", היינות זכו בפרסים רבים בתחרויות יוקרתיות בארץ ובעולם ויוצאו למדינות רבות באירופה, ארה"ב וקנדה. בצוריאל יש ליקב מבנה מודרני, מרווח ונקי, המצויד במיכלי תסיסה מתקדמים ובציוד מאיטליה, המאפשר ביצוע כל עבודת ייצור היין בתוכו. בקיבוץ אייל נמצא מתקן אחסון ומרכז המבקרים של היקב, שפתוח לביקורים וטעימות לקהל הרחב בימי שישי או בתיאום מראש ומתקיימות בו הרצאות, סדנאות ומכירת יין.

את יינות יקב ססלוב ניתן להשיג בחנויות היין המובחרות ובחנות היקב בקיבוץ אייל

בימי א'-ה' ובימי שישי בתיאום מראש. קיבוץ אייל (ליד כוכב יאיר) טלפון:09-7492697

אתר יקב ססלוב (בהקמה) <<<  https://www.saslove.com/

Yummy girl power

אמפנדס קולומביאני מסעדת הארנב הלבן (צילום יח"צ)
אמפנדס קולומביאני מסעדת הארנב הלבן (צילום יח"צ)

לרגל יום האישה הבינלאומי משיקים במסעדת הארנב הלבן במתחם הבורסה תפריט חד פעמי ליום הנשי. כיון שידוע שנשים אוהבות לחגוג עם טעימות של מגוון מנות, יוגש בערב במיוחד (8.3.2016)  תפריט טעימות מיוחד המיועד לזוג סועדות, במסגרתו יוגשו שש מנות ביניהן: ארפה ממולאת בגבינה, סביצ'ה דג ים, אמפנדס קולומביאנית- במילוי בשר בקר בתוספת סלסה, פטאקון (זן בננה טרופי) בשר בקר/ עוף על מצע בננה בתוספת גווקאמולי ועוד מנות מעולות.

התפריט במחיר  מיוחד של 99 ₪ לשתי סועדות.

המזמינות את תפריט הטעימות יקבלו 2 כוסות יין ללא עלות!

ובנוסף על כל הקוקטיילים באותו הערב תהיה הנחה של 30%.

הערב המיוחד יתקיים ביום 8.3.16 החל מהשעה 18:00

אודות: מסעדת הארנב הלבן הוא בר שף שיציע לכם לא רק בילוי מענג אלא גם סופר אטרקטיבי. המסעדה חרטה על דגלה להיות מי שתביא חווית בילוי טעימה ובעיקר הוגנת לסועדים, זאת באמצעות תפריט שף איכותי ועשיר בעלות השווה לכל כיס ומחירי אלכוהול שמזמינים את הסועדים להנות מבילוי ללא מחשבות או פשרות. במסעדת בארנב הלבן מאמינים שאם קולה ובירה עולים למסעדה אותו הדבר אז למה לא למכור אותם במחיר זהה.

מבחר צ'סרים החל מ 10 ₪ ומבצע מיוחד על מבחר בירות בימים א' עד ה' כגון 1/3 גולדסטאר ב- 10 ₪, 1/3 אנפילטרד ב- 12 ₪, 1/3 הניקן ב- 14 ₪ 1/3 פאולנר 15 ₪  ומבחר ענק של בקבוקי בירה ב 20 ₪  (ובשעות הצהריים ב10 ש"ח בלבד).

מסעדת הארנב הלבן שף בר, אהליאב 8, רמת גן. טלפון : 03-9111222

שעות פעילות א'-ש' החל מהשעה 12:00 עד 23:00 בלילה או עד אחרון הסועדים

במקום ניתן ליהנות מחניה בשפע ושירותי לבבי ומקצועי לצד אלכוהול במחירים נוחים במיוחד ואווירה יוצאת דופן וביתית.

מארז יינות מירון מתיישנים ונדירים בתערוכת היין הכשר ה- 5

דוכן יקב הרי גליל בתערוכת היין הכשר בירושלים 2014
דוכן יקב הרי גליל בתערוכת היין הכשר בירושלים 2014

יקב הרי גליל ישיק מארז יינות מירון מתיישנים ונדירים זוכי פרסים ממרתף היקב, בתערוכת היין הכשר ה- 5, ביוזמת א.א פיופ, חנות היין הכשרה, בבנייני האומה בירושלים.

היינות שיציג יקב הרי גליל בתערוכה, הינם בלנדים מתיישנים נבחרים ונדירים, המספרים את סיפור היקב המייצר יינות בלנד בעלי יכולת התיישנות נפלאה.

היינות שימזגו: יראון סירה 2005 – נדיר, מירון 2007, מירון 2009, מירון 2011 וגליל אלון 2012 שזכה במדליית Grand Gold בתחרות הבינלאומית היוקרתית Mundus Vini 2016 בגרמניה.

בתערוכה יימכרו מארזים של 4 בקבוקי יין מירון מתיישנים במחיר מיוחד, כולל פותחן של היקב.

התערוכה מציעה לחובבי היין ולמבקרים, עולם קסום ומגוון של יינות כשרים מהארץ.

בתערוכה יושקו יינות וסדרות יין בבכורה ויוטעמו מיטב יינות הפרמיום, יוצגו סדרות נדירות של יין, פריטי ציוד, גדג'טים ואביזרים ומוצרים נלווים ליין.

בין היקבים שמשתתפים: יקב הרי גליל, ברקן, סגל, רמת הגולן, בנימינה, דלתון, טפרברג, שילה הרי ירושלים ועוד. בתערוכה יפעל גם מתחם אוכל כשר ומידי יום יתקיימו סדנאות יין.

יקב הרי גליל, נחשב ליקב המוביל באזור הגליל העליון. ביינות היקב ישנו שילוב מדהים של מאפיינים ייחודיים של הרי הגליל העליון, אדמותיו רוויות ההיסטוריה, אנשים חדורי אהבה ושמחה עם מומחיות רבת שנים בייצור יינות איכות. ליקב שישה כרמים בעלי מאפיינים טופוגרפיים ואקלימיים שונים, נטועים באדמת הרי הגליל העליון הפורייה, בגובה של עד 700 מטר מעל פני הים. מבחר הכרמים מאפשר יצירת מגוון יינות, מתוך פסיפס רחב של ענבים.

במחיר הכניסה לתערוכה, 90 ₪ לאדם, מקבלים כוס יין ואיתה טועמים משלל היינות המוצעים בדוכני היקבים. בדוכן המעוצב של יקב הרי גליל מחכים לכם נציגי היקב. לרכישת כרטיסים- www.pyup.co.il.      אתר יקב הרי גליל <<< או טלפון: 04-6868740
השף יונתן רושפלד בשרונה מרקט עם אוכל הודי במחיר לכל כיס

מתחם שרונה מרקט ממשיך להוות מוקד משיכה לשמות הבולטים ביותר בסצנה הקולינרית בישראל, עם הצטרפותו של השף יונתן רושפלד לנבחרת השפים היוקרתית הפועלת במתחם, וכוללת בין השאר את השפים ירון קסטנבוים, ישראל אהרוני ושגב משה.

רושפלד הוא מבכירי השפים ומחלוצי המטבח העילי בישראל. בשנים האחרונות הוא משמש כאחד משופטי התכנית הפופולארית "מאסטר שף". עבור רושפלד, זו הפעם הראשונה בה פורצות המנות שלו את גבולות מסעדות היוקרה אותן ניהל ונמכרות לציבור הרחב באמצעות דוכן מזון מהיר במתחם אוכל שוקק כשרונה מרקט. ציבור הלקוחות בוודאי ישמח לשמוע כי נוכחותו של רושפלד במקום צפויה להיות מורגשת ביותר, כך שלא יופתעו כאשר את המנה יגיש להם רושפלד בעצמו.

רושפלד, בשותפות עם מוש בודניק ועמית לביד, מסעדנים בולטים בסצנת הקולינריה בישראל ומבעלי הסושיאל קלאב, יפתחו במקום דוכן בסגנון הודי תחת השם. התפריט יכלול מנות על בסיס אורז וירקות במגוון תיבולים וסגנונות, כך שיתאימו גם לצמחונים וטבעוניים. לקרניבורים מוצעות מנות בשילוב עוף ופרגית. מחירי המנות ינועו בין 45-60 שקל לאדם, מחירים המהווים הזדמנות ייחודית לציבור הישראלי ליהנות ממנות של אחד השפים המצליחים והטובים בישראל במחיר שווה לכל כיס.

מסעדת DIANA ביקנעם משנה את שמה ל- DNA!

מסעדת DNA (צילום: יזהר לוי)
מסעדת DNA

מסעדת DIANA ביקנעם, ממתגת את עצמה מחדש ומשנה את שמה למסעדת DNA. מסעדת DNA מביאה את הציבור אוכל ים תיכוני מקומי, אהוב ופופולארי, במתכונת ייחודית. מדובר במסעדה מודרנית ומושקעת המתאימה למשפחות ולקהל צעיר ומעודכן.

בתפריט, שאת שלל מנותיו מכינים במקום ממיטב חומרי הגלם הטריים שמציע הצפון, מככבות מנות של אוכל ישראלי עם טוויסט. במנות הפתיחה ניתן למצוא: טרין כבד, קרפצ'יו סינטה, סשימי דלעת, ומגוון סלטים מעניינים, בעיקריות : מנות מיוחדות של דגים בגריל, מנות שף, אסאדו, נתחי טלה ושלל מנות בשריות, מהבשרים המובחרים ביותר.  המסעדה היא מסעדה כשרה.

המסעדה עוצבה בקווים נקיים, חיפויי קירות בעץ שחור מעושן, קשתות בפסים של לבן ושמפניה, וגופי התאורה מזכוכית עם מנורות פחם, שופכים על המסעדה אור חמים המתאים לעיצוב ולאווירה.

על התפריט מופקד השף אלי שיטרית. בעל וותק של יותר מ- 30 שנה, המתמחה בין היתר בבשר ומאכלי דגים. המקום יכול להכיל 70 סועדים, במגוון אפשרויות ישיבה: ישיבה על הבר, ספות ארוכות ומרופדות ובוטים פרטיים לארוחות אינטימיות. המנות מגיחות ממטבח חצי פתוח. המסעדה נמצאת במיקום מרכזי, ביציאה/כניסה לכביש 6, עובדה שהופכת אותה למקום אידאלי לארוחה משובחת בדרך לצפון ובחזרה ממנו.

במקום מוגשות ארוחות עסקיות גם בערב בשעות: 17:00-22:00. כמו כן, מציעה המסעדה שרותי קייטרינג מקצועי לאירועים פרטיים ועסקיים.

חדש: ויסקי TAP 357

חברת "ספיריטים סחר בע"מ" המתמחה בייבוא מותגי אלכוהול איכותיים לישראל כולל וודקה וג'ין "VAN GOGH", קוניאק "HEMERY", ליקר "LA BELLE SANDRINE" ונוספים, משיקה בישראל מותג ויסקי חדש – TAP 357 .

מותג הויסקי הקנדי  TAP 357הינו שילוב טעמים מושלם של שיפון קנדי אותנטי ומחוספס עם טעם מייפל מתוק. הוא מכיל 40.5% אלכוהול, אך בזכות המייפל, המעדן את טעמו, צפוי להצלחה רבה גם בקרב אנשים שלרוב מעדיפים משקאות "קלים" יותר, או, "שתייני וויסקי מתחילים". זהו לא עוד וויסקי קשה לעיכול, הדורש הבנה בחוקי השתייה המסורתיים, כי אם וויסקי שובב, נגיש, שחובה לנסות! טעם המייפל מעצים את ארומת הוויסקי במתיקותו והופך את המשקה לחלק ועוצמתי כאחד.

הוויסקים המרכיבים את המשקה מיושנים בחביות במשך 3, 5 ו-7 שנים, ותהליך הפקת המייפל מעצי המייפל נקרא tapping ומכאן מקור שמו של המשקה. מחיר מומלץ לצרכן: 750 מ"ל – 149 ₪

אופנה ועוד

Joya Collection מציגה את שמן הבושם ONLY YOU

חטיבת ג'ויה קולקשיין משיקה את שמן בושם ONLY YOU, לנשים צעירות, שובבות ונועזות, שאוהבות לשבור מוסכמות ומבינות שגם השמיים הם לא גבול בשבילן. זה הזמן לצאת מהקופסה ולהתחיל להעז עם שמן בושם במבחר ריחות צעירים, רעננים וקלילים שיגרמו לך להיות מרכז העניינים בכל מקום בו תהיי.

רק את יודעת בדיוק מה את אוהבת ורק את יכולה להשיג את כל מה שאת רוצה ואת כל תשומת הלב ועם שמן הבושם של ONLY YOU  אף אחד לא יוכל לעמוד בפנייך. הריחות המדהימים ילוו אותך בכל שעות היום ויתנו את הטאצ' הסופי לסטייל המושלם שלך.

אם גם את אוהבת לאהוב ולהרגיש אהובה, את מוזמנת להתחדש באחד משמני הבושם הטרנדיים של ONLY YOU:

שמן בושם בניחוח רומנטיק – מושלם ליום האהבה, בהשארת שירי האהבה הגדולים מכל הזמנים, עם ניחוח ייחודי וארומה רומנטית שתעשה לך שמח בלב.

שמן בושם בניחוח סקסי – לרגעים בהם האהבה מתלהטת. עם ניחוח חושני ומפתה לאווירה סקרנית ושובבה במיוחד.

שמן בושם בניחוח רוז – ריח הורדים שתקבלי בחודש האהבה לא משתווה לריח שמן הבושם בניחוח ורדים, לשעות ארוכות של ריח פרחוני.

שמן בושם בניחוח פרש – מתאים במיוחד לבחורות צעירות ומוצלחות כמוך. הניחוח המודגש והמרענן שלו יבהיר לכולם בדיוק מי הכוכבת

את שמן הבושם של ONLY YOU תוכלי למצוא בחנויות אופנה יוקרתיות כגון לאפייט ופארפורמריות הנבחרות. שמן בושם ONLY YOU  מותאם במיוחד לעור צעיר, עם ניחוחות עדכניים ויוקרתיים והוא עשיר  בחומרים המובחרים והטובים ביותר עבורך ועבור העור העדין שלך.

שמן בושם ONLY YOU מכיל תמצית שמן שקדים מתוקים, עשיר בויטמיןE  ובשמנים ארומטים הנספגים במהירות בגוף, מעניקים הזנה ולחות לעור ומעניקים לו מגע משי ורכות עם ניחוח משכר לאורך זמן. בין מוצרי המותג קרם גוף, שמן בושם, מבשם גוף, דאודורנט רול און אנטיפרספירנט, קרם רב שימושי, קרם רגליים טיפולי ופילינג רגליים מפנק. המוצרים מגיעים במגוון ניחוחות מובילים.

מוצרי ג'ויה קולקשיין משווקים בחנויות נבחרות. אתר ג'ויה <<< 

מבצעים

בנק אוצר החייל פותח סניפים חדשים :

בנק אוצר החייל מקבוצת הבינלאומי, חונך 2 סניפים חדשים ביבנה ובפרדס חנה, המצטרפים  למערך הסניפים של הבנק. הסניפים החדשים יהיו פתוחים גם בימי שישי ויציעו מכלול שירותים בנקאיים .

לרגל הפתיחה, יציעו הסניפים החדשים תנאי מבצע למצטרפים חדשים מעבירי משכורת של 5000 שקלים. ההטבות יינתנו במסגרת "חשבון חופשי"- המעניק  מגוון רחב של הטבות בעמלות, בהלוואות ובתנאי מסגרת האשראי.

קובי מלכין, מנכ"ל בנק אוצר החייל, מציין כי הסניפים העירוניים אליהם יצטרפו השניים החדשים הממוקמים אסטרטגית במרכזי ערים נותנים מענה הן למשרתי הקבע וכוחות הביטחון והן למגזר משקי הבית, העסקים הקטנים והמגזר המסחרי.

בנק אוצר החייל נמצא בבעלות קבוצת הבינלאומי ומועדון  "חבר", של כוחות הביטחון,  המחזיק ב 22% מהבנק. לקוחות אוצר החייל נהנים גם מהפריסה של קבוצת הבינלאומי הכוללת 170 סניפים ברחבי הארץ וכן מאתר אינטרנט ואפליקציה סלולורית מתקדמים.

מבצע עיקור וסירוס ב- 150 ₪ בלבד בעמותת 'תנו לחיות לחיות'

ב'תנו לחיות לחיות' מציעים בחודש מרץ, לקראת עונת הייחום, מבצעים של עיקור וסירוס במחירים נמוכים במיוחד, כחמישית ממחיר השוק. הסיבה: המצב הקשה של עודף גורים שאין להם מאמצים.

בחודש מרץ יעלה ניתוח עיקור או ניתוח סירוס של כלב או כלבה במרפאות 'תנו לחיות לחיות' 150 ₪ בלבד. העלות כוללת גם עלות של קולר מיוחד (קולר אליזבת) ושל כדורים, לשבוע שלאחר הניתוח.

(עלות רגילה של ניתוח כזה במרפאת העמותה הוא 350-500 ₪ ובנוסף סכום של 50-80 ₪ עבור הקולר והכדורים).

האותיות הקטנות: לא יעוקרו כלבות מיוחמות, המבצע לכלבים החל מגיל 5 חודשים וכלבים מעל גיל 6 יחויבו בבדיקת דם בתוספת תשלום.

על מנת לנצל את המבצע בעלות הנמוכה, פשוט להגיע עם הכלב או הכלבה למרפאת העמותה (מומלץ לתאם טלפונית מראש), רחוב דב פרידמן 8, רמת גן – 03-6241776 שלוחה 4

כתיבת תגובה