חדש: NAPOLEON גריל גז קנדי

חברת כרמל דיירקט השיקה אמש מותג קנדי לגרילי גז איכותיים, נפוליאון. גריל גז Napoleon מצטרף למגוון מותגים אותם מייבאת חברת 'כרמל דיירקט' בתחום כלי הבית, אביזרי בישול, ריהוט הגן והחצר, גרילי גז ועוד.

גריל גז נפוליאון (צילום יובל סלע טוניס)
גריל גז נפוליאון (צילום יובל סלע טוניס)

נפוליאון NAPOLEON

נפוליאון, היא חברה משפחתית שהוקמה בשנת 1976, בעיר בבארי אונטוריו, קנדה ומתמחה בייצור  גרילי גז איכותיים מנירוסטה ויציקות אלומיניום וכן פיתוח  טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות בתחום כמו: מבערי אינפרא אדום בכלל ומבערים בפרט. בנוסף, נפוליאון שמה דגש על עיצוב הנראות של הגריל לצד נוחות ופונקציונאליות בשילוב פטנטים ייחודיים וחומרים מעולים כיציקות אלומיניום ונירוסטות איכותיות. כל אלה הופכים את חווית הצלייה (ברביקיו) והשימוש בגריל גז 'נפוליאון' לנוחה, יעילה ומתקדמת.

הדס שמר וולקוביץ'- מנהלת השיווק ב"כרמל דיירקט": "אנחנו שמחים להשיק את מותג הגרילים של חברת 'נפוליאון' בישראל, המאפשר לכל לקוח לבחור את חווית הצלייה המתאימה לו. הייחוד של 'נפוליאון' הוא המגוון הרחב. כל לקוח  יכול לעשות את הבחירה וההתאמה האישית שלו הן על פי רמות המחיר של הגרילים והן על פי סוג הגריל והטכנולוגיה שלו" מוסיפה ומציינת שמר-וולקוביץ':"במגוון ניתן למצוא גרילי גז ניידים לשטח ולמרפסות, גרילים עוצמתיים וחזקים הניתנים למיקום במרפסת בגינה או בגג, גרילי פחמים, גריל עם מבערי אינפרא אדום מיוחדים, גרילי גז Built In ועוד".

מגוון גרילי הגז

הגרילים של 'נפוליאון', מציעים  ללקוח מגוון פתרונות לחוויית צליה מושלמת עם אחריות חסרת תקדים (על חלק מסדרות הגרילים ניתנת אחריות לכל החיים ). כמן כן, גרילי NAPOLEON נבחרו לגרילים הטובים ביותר לשנת 2015 ע"י המגזין TopTenREVIEWS.

בין מגוון הגרילים תוכלו למצוא את הקטגוריות הבאות:

  • גרילי גז ניידים המתאימים לצלייה בשטח, אך גם למרפסות ביתיות.
  • גרילי גז עם מבערי אינפרא אדום מיוחדים.
  • גרילי גז עוצמתיים על עגלה בשילוב כירת צד.
  • גרילי פחמים מעוצבים.
  • גרילי Built in המתאימים למטבחים חיצוניים אשר מצוידים במיטב הטכנולוגיות.

גריל גז נייד ועוצמתי המתאים לטיולים ומרפסות

גריל גז נייד דגם TQ285 – זוכה בפרס Vesta  היוקרתי לשנת 2014 על עיצוב המוצר, חדשנות וטכנולוגיה. גריל גז נייד עצמתי בעיצוב מיוחד קומפקטי ונוח לשימוש. עוצמת חום:  14,000 B.T.U .

שני מבערים מנירוסטה איכותית במיוחד בעוצמת חום של  7,000 B.T.U  כל אחד. העיצוב הייחודי נועד לשמירת עוצמות החום הגבוהות גם בעת צלייה עם רוחות חזקות. מבנה הגריל עשוי יציקת אלומיניום. משטח צלייה בגודלX37 54 ס"מ.

מערכת הצתה אלקטרונית ™Jetfire – לכל מבער מצת נפרד לוויסות טמפרטורות הצלייה. שתי רשתות נשלפות עשויות יציקת ברזל איכותית בעיצוב גלי ייחודי לחברת נפוליאון. העיצוב הייחודי של רשתות הצלייה מאפשרות את הזזת המזון בקלות יתרה. ידית פתיחה אגרונומית למכסה המאפשרת פתיחה וסגירה קלה. מכסה הגריל ניתן לנעילה. רגלי הגריל ניתנות לקיפול.

 
- פרסומת -

 

מד חום בעיצוב חדשני. מגש שומנים נשלף בצידי הגריל. עגלת נשיאה עם גלגלים בקוטר 20 ס"מ המאפשרים גישה נוחה בכול תנאי השטח. העגלה ניתנת לתלייה על הקיר לאחסון נוח. 10  שנות אחריות. להשיג בצבע כחול.

מחיר : 2000 שקלים במקום 2500 שקלים (כולל עגלת נשיאה)

נפוליאון בישראל (צילום יובל סלע טוניס)
נפוליאון בישראל (צילום יובל סלע טוניס)

גריל גז עוצמתי, מנירוסטה על מבערי גז (דגם LEX605)

גריל גז עצמתי עשוי נירוסטה איכותית במיוחד. מבנה הגריל עשוי יציקת אלומיניום.

עוצמת חום:  90,500 B.T.U . שלושה מבערים מנירוסטה איכותית במיוחד בעוצמת חום של  16,000 B.T.U כל אחד. סה"כ לכלל המבערים על גבי משטח הצלייה 48,000 B.T.U )). לצד שלושת מבערי הנירוסטה קיים מבער אינפרא אדום 16,000 B.T.U בעוצמת חום גבוהה במיוחד. מגיע למעל 500 מעלות. מבער אחורי אינפרה אדום בעוצמת חום גבוהה במיוחד של 15,500 B.T.U . כירת צד לבישול או טיגון 11,000 B.T.U .. משטח צלייה בגודל  46X 85ס"מ. משטח צלייה קומה שנייה. הצתה אלקטרונית. לכל מבער מצת נפרד לוויסות טמפרטורות הצלייה. (כולל כירת הצד והמבער האחורי(. מצתי המבערים מלווים בתאורת אווירה כחולה ייחודית לגריל זה i-Glow.. שלוש רשתות עשויות נירוסטה איכותית בעיצוב גלי ייחודי לחברת נפוליאון. העיצוב הייחודי של רשתות הצלייה מאפשרות את הזזת המזון בקלות יתרה. מכסה נירוסטה דו שכבתי לאגירת חום אופטימאלית. ידית פתיחה אגרונומית למכסה המאפשרת פתיחה וסגירה קלה. במדף השמאלי של הגריל ישנה גומחה הניתנת למילוי בקרח לשמירה על קור בקבוקי השתייהוהבשר המיועד לצלייה. מד חום בעיצוב חדשני. מגש שומנים נשלף באחורי הגריל. גומחת אחסון לבלון הגז או לאביזרים נלווים. הגריל נוח לשינוע ע"י גלגלים שניתנים לנעילה.

מידות הגריל: גובה 125 ס"מ, רוחב 169 ס"מ, עומק 70 ס"מ. אחריות לכל החיים. קיים בנירוסטה.

גריל גז בנוי לשילוב במטבח חיצוני או על מעמד ( דגם LEX485BI)

גריל גז בנוי עצמתי במיוחד עשוי נירוסטה איכותית במיוחד. מבנה הגריל עשוי יציקת אלומיניום. עוצמת חום:  61,500 B.T.U . שלושה מבערים מנירוסטה איכותית במיוחד בעוצמת חום של  16,000 B.T.Uכל אחד. סה"כ לכלל המבערים על גבי משטח הצלייה 48,000 B.T.U).). מבער אחורי אינפרה אדום בעוצמת חום גבוהה במיוחד של 13,500 B.T.U. משטח צלייה בגודל 68 X 46 . משטח צלייה קומה שנייה. הצתה אלקטרונית.

לכל מבער מצת נפרד לוויסות טמפרטורות הצלייה. (כולל המבער האחורי(, מצתי המבערים מלווים בתאורת אווירה כחולה ייחודית לגריל זה i-Glow., שלוש רשתות עשויות נירוסטה איכותית בעיצוב גלי ייחודי לחברת נפוליאון. העיצוב הייחודי של רשתות הצלייה מאפשרות את הזזת המזון בקלות יתרה. מכסה נירוסטה דו שכבתי לאגירת חום אופטימאלית. ידית פתיחה אגרונומית למכסה המאפשרת פתיחה וסגירה קלה. מד חום בעיצוב חדשני. מגש שומנים נשלף באחורי הגריל. מידות הגריל: גובה 57 ס"מ, רוחב (כולל שוליים) 80 ס"מ, עומק 70 ס"מ. אחריות לכל החיים. קיים בנירוסטה.

כרמל דיירקט – רחוב המלאכה 13, א.ת. צפוני לוד לפרטים והזמנות:   1-700-700-642   https://www.carmeldirect.com

כתיבת תגובה