מה עושים ומה קונים לט"ו בשבט וחג האהבה

ט"ו בשבט וה- Valentine's Day הם סיבה כפולה למסיבה ||| אירועים ופעילויות למשפחה ולזוגות ||| מסעדות וארוחות רומנטיות ||| אופנה ועוד ||| לפירוט האירועים והפעילויות <<<

אירועים לחג

פסטיבל ט"ו בשבט במשתלות יגור

סדנאות במשתלות יגור (צילום: אגמדיה)
סדנאות במשתלות יגור (צילום: אגמדיה)

משתלות יגור אשר נמצאות במתחם "חוצות יגור" יקיימו החל מהיום (2 לפברואר) ועד שבת ה- 11 לפברואר את פסטיבל ט"ו בשבט שבמסגרתם יתקיימו מספר פעילויות לכל המשפחה : הרצאה בנושא גיזום גפנים ומגוון פעילויות לילדים: סדנת הכנת ראש דשא, סדנת שתילה לילדים וסדנת ציור בקטניות. בנוסף, יינתנו מגוון ענק של מבצעים והנחות על מגוון מוצרים.

בשישי 03.02 שעה 11:00 הרצאה בנושא גיזום גפנים. הכניסה לסדנה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון 04-9848108 .בימי שבת ה- 4.2 וה- 11.2 בין השעות 10:00 – 13:00 יתקיימו סדנאות לילדים: הכנת ראש דשא, סדנת שתילה לילדים וציור בקטניות

הכניסה לסדנאות בעלות של 10 שקלים לילד כאשר הם יוחזרו ללקוח בקופה בקנייה של מעל 30 שקלים. בנוסף, המבקרים במשתלה ייהנו ממבצעים מיוחדים לט"ו בשבט.

מתחם משתלות יגור, בכניסה לקיבוץ יגור. פרטים באתר <<< ובטל': 04-984-8108

ט"ו בשבט בעמק יזרעאל והגלבוע

גן השלושה- הסחנה (צילום יח"צ)
גן השלושה- הסחנה (צילום יח"צ)

הקרקס החקלאי שבת 4.2: הקרקס החקלאי הוא מקום ייחודי מסוגו בארץ המשלב פעילות חקלאית וקירקסית ומייצר חוויה איכותית ומגבשת לכל המשפחה. לכבוד ט"ו בשבט יערכו שתילות בגינות וסדנת יצירת עציצים ממוחזרים וצבעוניים. מופע קרקס פנגיאה המשלב מיומנויות שונות של קרקס עם הרבה צחוק ואינטראקציה עם הקהל. פעילות משפחתית של כתב חידה בגינות הירק. משק חי להאכלת חמורים ועיזים ננסיות. פינת מחפרוני צעצוע של ג'ון דיר בחול ועוד. לרשות המבקרים חניה, שירותים, שולחן קפה שחור ותה, קולרים עם מים קרים שולחנות וכיסאות. שעות פעילות 10:30-15:00 מופע קרקס בשעה 12:30. הפעילויות מותאמות לכל הגילאים. הפעילות תלויה במזג האוויר ויש להתקשר לתאום: 054-5500274

קטופותי: קטופותי, אתר קטיף עצמי ייחודי הנמצא בשדות המושבה הטמפלרית, הוא מקום שמחבר אותנו אל האדמה ואל השורשים ומזכיר לנו שפירות וירקות אינם גדלים בסופר מרקט, אלא במטעים ובשדות. בין הפירות והירקות תוכלו לקטוף בט"ו בשבט עגבניות שרי, חסה, אפונה, צנוניות, שומר, ברוקולי, בצל ירוק, סלק, לפת, שומר, כוסברה, פטרוזיליה  ותבלינים:  מרווה, נענע, מליסה, גרניום, זותא לבנה ועוד. בנוסף לחוויית הקטיף העצמי, מציע קטופותי למבקריו שלל אטרקציות לילדים ולמשפחות: הכנת עציץ מקושט לנביטה (ללא עלות), האכלות עיזים (ללא עלות), טיפוס על טרקטור (ללא עלות), הכנת פיתה בטבון (עלות), מרק חם (עלות). הציבור מוזמן. עלות כניסה למבוגר / ילד לקטופותי 40 ₪. עלות סלסלת משפחתית לירקות: 25 ₪. כולל קפה ותה. יש להתעדכן על המינים השונים הזמינים לקטיף ביום ההגעה באתר  <<<  

הגן היפני – והחג הלאומי ביפן: שבת 11/2 הוא ט"ו בשבט וגם יום החג לאומי של יפן. מה מתאים יותר מלפגוש במגוון עצי ארץ ישראל העוטפים גן יפני קטן וקסום למרגלות הגלבוע הפורח? גן יפני כגן בוטני קטן לעצי הארץ וצמחייה יפנית המספרת את תרבות יפן וסמליה.

כל ימי חודש פברואר בגן היפני סיורים מרתקים לט"ו בשבט, הנוגעים בצמחייה ובקשר של הגן לחגיגת ט"ו בשבט הקיבוצית. הסיור מלווה בחפצים יפנים והזרקור מופנה לאלמנטים הקשורים לדגל, לסמל, להמנון ולקיסר סמליה של יפן.

מיוחד לשבת 11.2 – לקינוח תה צמחים חם וסיפור עם יפני לכל גיל, עם סוף מפתיע… על האורן השחור והערבה הבוכייה. הגן בשטח פרטי בקיבוץ חפצי-בה! הגעה בתיאום מראש בהרשמה לסיור אצל נעמה עמית 054-6634348  פרטים בפייסבוק: גן יפני חפצי-בה  30

דג בכפר: בשבת 11.2 "חג לאילן" לכבוד ט"ו בשבט ,מזמין את הילדים וההורים

לחגוג את ט"ו בשבט עם סבא אליעזר, משפחתו, חבריו וכמובן הגזר. ניצור בובות כף יד מחומרים ממוחזרים על פי דמויות הסיפור. בתום פעילות היצירה הילדים יתנסו בהפעלת הבובות והמחזת הסיפור להצגה. בסוף היום יקבל כל ילד שתיל במתנה. הפעילות בשעות 11.00 ועד 15:00. החל מהשעה 10.00 חווית דייג הורים וילדים, קרפיונים, ליטוף דגים, טרומפולינה ומתנפחים. בריכת כדורים, בימבות, ארגז חול, מחפרונים ,שייט לילדים קטנים בסירות מניפה, מרחבי פיקניק עם מנגלים, דייג באגם, שירות ניקוי דגים, השכרה ומכירת ציוד דייג, מזנון, וחנות. מותנה במזג האוויר, יש להתעדכן.

ט"ו בשבט להצלת עצי האקליפטוס

חג האילנות, מקבל משמעות במיוחד בשנה זו בה חקלאים ותושבים ברחבי הארץ מתעוררים מדי בוקר, למראה האסון בו נכרתים מול עיניהם אלפי עצי אקליפטוסים ותיקים, רמי קומה, שהינם חלק מנוף הארץ כבר עשרות שנים. כריתות אלו מתבצעות בשיטתיות על ידי רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ, ללא התראה מוקדמת ובאישור פקידי היערות לדורותיהם במשרד החקלאות.

הרצל אבידור מנכ"ל מועצת הדבש אומר: "דווקא בשנה קריטית זו לענף החקלאות בארץ, שנה בה נכרתו אלפי עצי אקליפטוס! אנו מזמינים את הקהל הרחב לבקר במכוורות, לעודד נטיעות צופניות ושמירה על עצי האקליפטוס ברחבי הארץ, לקחת חלק בנטיעות עצמן וליהנות מפעילות חינוכית ומעשירה לכל המשפחה", מציין אבידור ומוסיף, "לקראת ט"ו בשבט נתגבר את הנטיעות הצופניות בשיתוף קק"ל, למען שמירה על ענף הדבורים, במטרה לתת מענה להתמעטות צמחי הצוף בארץ. ישנה חשיבות מרכזית להתגייסות כוללת של כלל הגופים בישראל כמו גם לכל אדם פרטי, להתעקש על נטיעת צמח צופני בגינתו הפרטית. כל צמח צופני שיינטע בחג זה, יסייע בייצור מזון לדבורי הדבש, יתרום להמשך קיום החקלאות וייצור המזון ולשמירה על ענף גידול הדבורים".

קק"ל ומועצת הדבש פועלים לאורך כל השנה, בשיתוף פעולה עם עיריות, מועצות אזוריות, חברת נתיבי ישראל, צה"ל, ועוד לקידום פרויקט הנטיעות הצופניות ברחבי הארץ. כמו כן יוזמים מועצת הדבש והדבוראים פרויקטים רחבי היקף לנטיעות צופניות באזור מגוריהם של הדבוראים. זאת בניסיון למגר עד כמה שניתן את תופעת היעלמות הדבורים ברחבי הגלובוס, כשהסיבה הראשונה והעיקרית לתופעה זו הינה התמעטות המזון לדבורים, כלומר- צוף. עם התרחבות שטחי הערים, הבטון והנדל"ן והצטמצמות האזורים החקלאיים, קיים מחסור אמיתי בפרחי צוף המשמש מזון לדבורים.

מכוורת פקיעין (צילום יח"צ מועצת הדבש)
מכוורת פקיעין (צילום יח"צ מועצת הדבש)

בתוך כך, ראשי הרשויות בארץ, החקלאים, הדבוראים, בוטנאים, והציבור הרחב קוראים לחתום על עצומה- זעקת עץ האקליפטוס! בקישור זה >  עצומה במטרה לעצור לאלתר את המשך מדיניות רט"ג לכריתת העצים הגורמת לחיסול ענף הדבורים והאבקת הגידולים החקלאיים בישראל, הטבע הישראלי, מורשת ההתיישבות ובית לבעלי החיים, עד למציאת פתרונות חלופיים לשמירה על חיי הדבורים, שהן המאביקות העיקריות של המזון מהצומח. ללא דבורים לא יהיה מזון!

במהלך החג ייערכו פעילויות לכל המשפחה במכוורות ברחבי הארץ, התקיימו נטיעות של שתילים צופניים, הסברים על הקשר שבין הדבורים לעצים וחשיבותן של הדבורים לטבע, כמו גם מדוע נושא היעלמותן של הדבורים מעסיק כל כך הרבה מדענים ומה כל אחד יכול לעשות על מנת לסייע.

המלצות לביקור בט"ו בשבט במכוורות ברחבי הארץ:

 • דבורת התבור- שדמות דבורה: מרכז מבקרים דבורת התבור יקיים פעילות מיוחדת לקראת ט"ו בשבט הכוללת סיור והסבר על חשיבותן ותרומתן הקריטית של דבורי הדבש להאבקה של עצים וצמחים בחקלאות ובטבע. הפעילות בכל סופי השבוע של חודש פברואר. ימי ו' 09:00 – 15:00, שבת 09:00 – 17:00. לפרטים ותיאום באתר <<< ובטל': 04-6769598, 050-5637645
 • מכוורת הבוסתן- פקיעין: המכוורת נוסדה על ידי ג'מאל חיר בשנת 1977 בכפר פקיעין. חיר מזמין משפחות וילדים ליהנות משילוב ייחודי בין אירוח כפרי דרוזי בחיק הטבע ופעילויות חינוכיות מגוונות ולהבין את חשיבות חג ט"ו בשבט עבור עולם הדבורים. הפעילות כל יום, בין השעות- 10:00-18:00. טל' לתיאום: 052-2477897
 • "מכוורת גליל" בקיבוץ שמיר: במרכז המבקרים מגלים את סודות המכוורת, צופים בדבורים העמלות וכן במלכת הדבורים בכוורת זכוכית. הפעילות: א'-ה' 8:00-16:00. ימי שישי 08:00-13:00. טל' לתיאום: 04-6947826
 • מכוורת אופיר- אלון הגליל: הדבוראי צביקה אופיר, דור שלישי לחקלאים מזמין ליהנות מהדרכת טעימות דבש מסוגים ייחודיים הנוצרים מצוף של פרחים שונים ונבדלים בטעמם, צבעם, ריחם והמרקם שלהם, והסבר על חשיבות עצים צופניים. טל' לתיאום: צביקה 052-2824644

באתר מועצת הדבש <<< פרטים על מכוורות נוספות בהן ניתן לבקר ומידע מה כדאי לטעת? רשימת הצמחים הצופניים מופיעה בלשונית- הדבורים > צמחי צוף והאבקה

אירועי ט"ו בשבט בתל אביב-יפו

הדר יוסף (צילום: איילת בכר)
הדר יוסף (צילום: איילת בכר)

בין התאריכים 7.2- 12.2 עיריית תל אביב-יפו מזמינה את תושבי העיר, לחגיגת "תה בשבט" טבע עירוני של שתילות, נטיעות, סדנאות ויצירה לכבוד ט"ו בשבט, ברחבי העיר. האירועים יערכו בסימן חגיגה של תזונה בריאה ומקיימת, מהגינה אל הצלחת. בשיתוף תכנית "בתיאבון" לעידוד מזון בריא ומקיים בעיר. הכניסה חופשית לכל האירועים.

יום שלישי 7 לפברואר

 • 14:00 -16:30 מול הכניסה לבניין העירייה, אבן גבירול 69 – חלוקת צמחי תבלין לרווחת תושבי העיר, בחינם.

יום רביעי 8 לפברואר

 • 15:30 – גינה קהילתית נווה שרת, בית אל 30 – הכנת פיתות על הטאבון, שתילת צמחי תבלין ופרחי עונה, ליקוט עשבי בר.
 • 16:30 – מרכז קהילתי "המגיד", שדרות נורדאו 63 – שתילה בעציצים ממוחזרים, זריעת פרחי בר ויצירה בעלי שלכת לצלילי נגני רחוב בשד' נורדאו.
 • 16:30 – גינה קהילתית מונטפיורי, בית שמאי 7 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים.

יום חמישי 9 לפברואר

 • 9:00 – גינה קהילתית רמת-אביב, ברודצקי 36 – שתילת צמחי תבלין ופרחי עונה, סדר ט"ו בשבט.
 • 16:00 – מרכז קהילתי בית  תמי, שינקין 17 – הכנת עציצים בשיתוף המרכז לקשיש בכרם התימנים.
 • 16:30 – גינה קהילתית קרית ספר, סעדיה הגאון 31 – סדנת הכנת תכשיטים ממוחזרים, שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה.
 • 16:30 – מרכז קהילתי רוזין, רמת אביב ג', פיינשטיין 18 – שתילות בגינה, הכנת תיקי קניות רב פעמיים, הכנת פרחים משקיות ניילון, סדנת עציצים הידרופוניים והצגה לילדים.

שישי 10 לפברואר

 • 10:00, 14:00 – "בית ליבלינג", אידלסון 29 – שיעור פרמקאלצ'ר (חקלאות בת קיימא) עם ברק בן-חנן בשיתוף "עץ בעיר".
 • 09:00 – גינה קהילתית רמת אביב הירוקה, קרני 15 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה בשיתוף בי"ס אלומות.
 • 11:00 – יער מאכל פארק החורשות, הרצל 159 – סדנאות מוזיקה, מעגלי שיח, צילום עצים ושתילות בגינה הקהילתית.
 • 12:00 – גינה קהילתית הדר יוסף, רח' הדר יוסף 5 – הכנת פינת סוקולנטים (צמחים חוסכי מים), שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה, סדנת הכנת עציצי סוקולנטים.
 • 13:00 – גינה קהילתית השופטים, רחוב 668 (מעבר דוליצקי)  – שתילות ראשונות של צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה החדשה.
 • 13:00 – גינה קהילתית דבורה בארון, סמטת גור אריה 4 – שתילת צמחי תבלין ופרחי עונה.
 • 13:00 – גינה קהילתית רמת אביב ג', בויאר אברהם 8 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים, סיור ליקוט עם אלון אלירן.
 • 13:00 – גינה קהילתית נאות אפקה, לאה גולדברג 2 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים.
 • 13:00 – המרכז הקהילתי בת ציון 10 – סדנת בישול בריא מתנובת הגינה עם יעל ענבר, שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה.
 • 14:00 – גינה קהילתית נווה אביבים, סמטת רבינדרט טאגור – סדנת בישול בריא מתנובת הגינה עם יעל ענבר, שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה.
 • 16:00 – גינה קהילתית בבלי, הרב ניסים טולדאנו 17 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים, סיור ליקוט עם אלון אלירן.

שבת 11 לפברואר

 • 14:00 – גינה קהילתית פלורנטין, הרבי מבכרך 12 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, בניית אדנית לפרחים.

יום ראשון 12 לפברואר   

 • 16:00 – גינה קהילתית פינצ'וק, רופין 5 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים.
 • 16:00 – גינה קהילתית אפקה, אופיר שייקה 16 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה ועבודה בגינה, נטיעת עצי פרי ופינות יצירה לילדים.
 • 16:00 – מרכז קהילתי בני ברית, אייזיק חריף 23 – פינות יצירה עץ המשאלות, גינה תלויה, שעת סיפור, הצגה "הענק וגנו".
 • 16:30 – מרכז קהילתי נווה צדק, שבזי 22 – הכנת שתילי תבלינים, קישוט ויצירה על חלוקי נחל, הכנת ראש דשא.
 • 16:30 – מרכז קהילתי שפירא, ישראל מסלנט 27 – הכנת דפי זרעים ממוחזרים, הכנת ייחורים בתוך פחיות, הכנת זחל דשא, יצירה מחומרים ממוחזרים וסימניות מהטבע, חידון צמחים, שתילות בגינה.
 • 17:00 – גינה קהילתית התקווה, הורד 9 – שתילות צמחי תבלין ופרחי עונה בגינה, פינות יצירה לילדים.
 • 17:30 – בית פרנקפורט, קיציס 23 – משתלה ניידת, הצגה "העץ הנדיב".

חוגגים ט"ו בשבט בירושלים והסביבה

ט"ו בשבט בפתח ובאתרי התיירות בירושלים והסביבה מזמינים את הקהל הרחב לפעילויות טבע ואירועים חווייתיים לכל המשפחה.

 • הגן הבוטני בגבעת רם יערוך חגיגת יומולדת לאילנות במסיבת גן חווייתית להורים ולילדים. שבת 11.2.2017 בין 10:00-14:00 במקרה של גשם יש להתעדכן לגבי קיום הפעילות באתר <<< או בפייסבוק ובטל': 02-6794012
 • במוזיאון המדע בירושלים מוזמנים ההורים והילדים לחגיגה ירוקה ומיוחדת. אירועי ט"ו בשבט במוזיאון יחלו ב-11.2.2017 וימשכו עד ה-9.3.2017 במסגרתם ייהנו המבקרים ממגוון פעילויות ירוקות כגון: סיור 'תנו לגדול בשקט' במוזיאון ובתערוכת 'שדות המחר' במהלכו ילמדו המשתתפים על הצמח, מזונותיו, צרכיו והתפתחותו בכל שלב משלבי הגדילה. סדנת התנסות חווייתית, 'תעודת הזהות של החיטה', למיצוי הדנ"א של צמח החיטה ואף לתת לו ביטוי מוחשי אותו יוכלו גם לקחת הביתה. פרטים נוספים באתר <<< ובטל': 02-6544888.
 • מוזיאון המוסיקה העברי מזמין את הקהל הרחב במהלך שבוע ט"ו בשבט ליהנות מסיורים מוזיקליים מיוחדים לרגל החג.  הסיורים יתקיימו בלוויית מוסיקאי ויכללו הדגמות מכלי הנגינה המיוחדים המוצגים במוזיאון, ישלבו שירים, ניגונים, סיפורים מרתקים ושירה בצוותא של שירי ארץ ישראל האהובה והנוסטלגית מעדות ישראל ותקופותיה השונות. בכל ערב בין ה-5-9.2.17 החל מהשעה 18:00. לפרטים נוספים והזמנת סיורי ט"ו בשבט – 02-5406505 .
 • במלון רמת רחל תוכלו ליהנות מחגיגת טבע משפחתי הכוללת נטיעות, סדנאות יצירה הכוללות הכנת שלט משפחתי, תליית ברכה בעץ המשאלות, שעת סיפור לט"ו בשבט והכנת פיתות בטאבון ובמיוחד לאורחי המלון סיור חקלאי מודרך ברחבי הקיבוץ. בשישי 10.2.17 ו-17.2.17 בין השעות 12:30-15:30 לפרטים והרשמה מראש בדוא"ל <<<

  קיפצובה פארק המתנפחים (צילום אסף קליגר)
  קיפצובה פארק המתנפחים (צילום אסף קליגר)
 • המיני לונה פארק קיפצובה שבצובה מזמין את כל המשפחה לבלות את ט"ו בשבט בסיורי פריחה וסדנאות יצירה. במרכז הפארק יוקם עץ משאלות ולידו עמדת יצירה בה יוזמנו הילדים עם ההורים לעצב כל משאלה שעולה על רוחם ולתלות על העץ. כמו-כן מוזמנים המבקרים בפארק להצטרף חינם לסיורי פריחה רגליים (12:00,13:30,15:00) חווייתיים בין פרחי העונה השקדיות והעצים העתיקים, האלון והזית בשבת 11.1.2017. הפארק יהיה פתוח בשישי מ- 10:00 עד 16:00 ובשבת 10:00-17:00. לפרטים נוספים באתר קיפצובה <<< ובטל': 02-5347952
 • ארוחת בראנץ' חגיגית וירוקה בסימן ט"ו בשבט במלון צובה בשישי  – 10.2.2017 בין השעות 10:00-14:00. לכבוד ט"ו בשבט, יתווספו לתפריט הבראנץ המפורסם של מלון צובה מנות ירוקות ומיוחדות: שקשוקה ירוקה, מגוון סלטי עלים ירוקים, דג עם עשבי תבלין, מרק ירוק, עלי גפן ממולאים, סלט פסטה עם ירקות ירוקים ומגוון ממרחים. בתפריט הבראנץ' ניתן למצוא גבינות ולחמים כפריים, מרקים חמים לחורף, קישים, לזניה ירוקה, פסטות חמות, משמשים ממולאים גבינות, תבשיל אורז ופירות יבשים, אנטיפסטי, סלטי העונה, סלט קינואה, סלטי פסטה משולבים, ריבות הבית ועמדת קינוחים מפנקת הכולל מגוון עוגות.
 • סיור ממלון צובה בשישי שעה 10:00 ייצא מלובי מלון צובה סיור יין שיכלול ביקור בגת העתיקה, הסבר על הפקת יין מענבים בשיטת דריכה בימי קדם ועד גידול הגפן בימינו. ולקינוח יהנו המשתתפים מביקור ביקב צובה וטעימות יין צובה. עלות: 50 ₪ למשתתף. בראנץ' + סיור – 140 ₪. פרטים ותיאום באתר <<< ובטל': 02-5347090.
 • בחוות השוקולד גליתא צובה  ייערכו סדנאות יצירה בשוקולד לכל המשפחה ותתקיים מכירת עציצי שוקולד איכותי של גליתא ויינות תוצרת יקב צובה. שישי: 17:00- 10:00 סדנא אחרונה עד השעה 15:00 שבת: 10:00-18:00 סדנא אחרונה עד השעה 16:00.

  טעימה עם פול ביקב צובה (צילום דור בר)
  טעימה עם פול ביקב צובה (צילום דור בר)
 • יקב צובה  מרכז המבקרים המשודרג של יקב צובה מזמין את קהל המבקרים להנות מיין צובה איכותי שיימכר בט"ו בשבט בהנחה של 15%. יקב צובה יהיה פתוח למבקרים בט"ו בשבט בשישי בין השעות 08:00-12:00. שבת סגור! אתר היקב <<< 
 • סיור וסדנת בישול מיוחדת לרגל ט"ו בשבט עם חן ואלון קורן לרגל חג האילנות, מזמינים חן ואלון קורן, הזוג הכי קולינרי בירושלים, את הקהל הרחב להצטרף אליהם ליום כיף סביב הפירות היבשים והטריים שיחל בסיור קולינרי בשוק מחנה יהודה, העמוס בכל טוב של פירות טריים ויבשים מכל הסוגים והטעמים, ובהמשך סדנת בישול חגיגית ומיוחדת באווירת החג, שבסופה סעודה מפנקת של מאכלים לרגל ט"ו בשבט ויין טוב. במהלך הסיור יטעמו המשתתפים את טעמיו המיוחדים של השוק, יתענגו על הריחות המשכרים של הפירות הטריים והיבשים, וימשיכו לביתם של חן ואלון, השוכן על הגבול שבין שכונת מקור ברוך הוותיקה לשוק מחנה יהודה בירושלים. בסדנה יכינו המשתתפים: תאנים ומשמשים מיובשים ממולאים בגבינת רוקפור משובחת וריבת בצל, חלת בייגל ירושלמי מגולגולת בעגבניות מיובשות וחמאת כמהין, פילה דניס עם בטטות צרובות ותמרים לחים, לצד קוביות ארטישוק ירושלמי צרובות ומתקתקות, סלט שוק ענק עם אורגנו טרי ושמן זית, סלט בייבי תרד עם פלפל שושקה, תותים טריים ופיסטוקים בוינגרט תמרים, סירות אננס עם סלט ירק וסלמון, צ'ילי טרי, רימונים ובצל מיובש, בורגול כרובית עם סלרי קצוץ, שקדים קלויים וחמוציות. בסיום הסדנה ייהנו המשתתפים מארוחה מפנקת מעשה ידיהם, לצד יין משובח ושלל קינוחים מפנקים של חן ואלון. להרשמה ופרטים נוספים באתר <<<    https://www.mamadiali.co.il/
 • שוק ט"ו בשבט צבעוני בקניון מבשרת ט"ו בשבט מתקרב ועל שולחן החג שלנו צפויים להופיע לא מעט פירות טריים ומיובשים, אקזוטיים ומקומיים, בגיוונים שלא חשבנו ולא טעמנו. על כל קנייה בסך 100 שקלים בחנות מקבלים חצי ק"ג פירות יבשים בחמישה שקלים בלבד ( המבצע בכפולות מאה). יריד ט"ו בשבט בקניון מבשרת יתקיים בקומה 1- של הקניון, עד יום שישי 10.2.17. פרטים באתר <<< פייסבוק <<< או טל': 02-5027270.

המוזאון הפתוח לצילום בגן התעשייה תל-חי

לט"ו בשבט חג הטבע מזמין המוזאון הפתוח לצילום בגן התעשייה תל-חי הורים וילדים לתערוכות טבע, סדנת צילום, מופע מוזיקלי ופעילות לכל המשפחה:

 • שבת 4 לפברואר: סדנת צילום- מכניסים את הטבע לחדר חושך, בשעה 12:00. בסיום הסדנא, סיור מודרך בתערוכות הטבע.
 • רביעי 8 לפברואר: אירוע מוזיקלי לילדים והורים לכבוד ט"ו בשבט- 'צלילים מחצר הגרוטאות'- מופע מוזיקלי חובק עולם המנוגן בכלי נגינה העשויים מחומרים בשימוש חוזר. מוזיקאי: גיל בוהדנה, יוזם פרויקט אקו מיוזיק המשלב איכות סביבה. בשעה 17:00.

האירועים מתקיימים על רקע שלוש תערוכות צילומי הטבע המוצגות במוזיאון:

 • תערוכה של צלם הטבע רועי גליץ- 'עולם הולך ונעלם'- תיעוד בעלי חיים נדירים- צילומים מהעולם. גליץ זוכה פרס בינלאומי 2016Siena International Photography Awards , איטליה. מציג 70 צילומים שיעסקו בתיעוד בעלי חיים נדירים בעולם. צילומים המעלים את המודעות לשינויי האקלים והסיפורים האישיים של בעלי החיים שבסכנת הכחדה.
 • תערוכה קבוצתית "אור הטבע"- חובבי טבע וצילום מכל רחבי הארץ המתייחסים, כל אחד בדרכו, אל האור בטבע. הצופים יחשפו לשונה והשווה הקיים בין הצלמים, המאפשרים הצצה מרתקת על הטבע כאן ומסביב לעולם.
 • תערוכה של הצלם דויד מונסונגו- 'בגובה העיניים'- 30 צילומי ענק של בעלי החיים וטבע. החיה הניבטת מהתצלום מישירה אל הצופה מבט נוקב ורציני, המשתפת אותו ברגע האינטימי מול המצלמה. צילומי התקריב של דויד כמעט ומבקשים מהצופה לגעת בצבע העז בקשר עין מול החיה והצמחייה. חלק מהצילומים המוצגים בתערוכה משדרים נשיות וחושניות מזוויות שונות כמו: רכות, גאווה, עוצמה, לידה, מין, אסתטיקה ויופי ומאתגרים את הדמיון של הצופה בהם.

המוזאון הפתוח לצילום בגן התעשייה תל-חי. למידע אתר <<< וטל': 04-6816702.

המוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן עם פעילות ירוקה לכל המשפחה

צילום זרעים של פלסטיק במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן (צילום באדיבות המוזיאון הפתוח תפן)
צילום זרעים של פלסטיק במוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן (צילום באדיבות המוזיאון הפתוח תפן)

המוזיאון הפתוח בגן התעשייה תפן, מזמין את כל המשפחה, לפעילות ירוקה לט"ו בשבט, בין כתלי המוזיאון הממוזג, הצגה, סדנאות יצירה, פיסול בחומרי טבע ועוד, בשבת, 11 בפברואר, בין השעות 10:00-15:00.

 • 10:00-12:00 – סדנאות יצירה – פיסול בחומרי טבע.
 • 12:00 – הצגה "מי ראה חמור ירוק?" הצגה של תיאטרון הפעמון בביצוע נילי דביר. מופע תיאטרוני מרתק בתוך מוזיאון מיניאטורי, הנבנה לעיני קהל הילדים. גילוי אוצרות המוזיאון מזמן הכרות עם שפת האמנות הפלסטית, כאמצעי מעורר שאלות אשר להן תשובות מפתיעות ושונות. בסיום ההצגה יצירת תערוכה צבעונית ומרשימה. משך המופע כ- 50 דקות. מיועד לילדים בגילאי 4-8.
 • 13:00-15:00 – סדנאות יצירה – פיסול בחומרי טבע.

במוזיאון הפתוח בתפן- משחקיה לילדים, קפיטריה עם ארוחות ילדים, תערוכות אמנות, חנויות מפעל ועוד.

המוזיאון הפתוח בתפן. למידע אתר <<< וטל': 04-9109609 או 04-9872022.

יקב בזלת הגולן עם סיפור אהבה לוולנטיין דיי

יקב בזלת הגולן (צילום דן בר-דוב)
יקב בזלת הגולן (צילום דן בר-דוב)

יקב בזלת הגולן מזמין לחגוג את ולנטיין דיי בטעימת יינות, פלטת גבינות (2 סוגי גבינה), סיור זוגי הכולל צפייה בסרטון, הסבר על היינות, תהליך ייצור היין וחוויה המשלבת סיפור אהבה בין מתנת הטבע הייחודית לבין אנשי היקב. היקב כשר וסגור בשבתות וחגים

בחנות היקב ניתן לרכוש מיינות היקב ושאר תוצרת הגולן. לתיאום הביקור הרומנטי באתר <<< ובטל': 04-6965010 או  052-8691292.       www.bazelet-hagolan.com

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות חוגגים ט"ו בשבט ויום המשפחה בפעילות מיוחדת

מוזיאון נחום גוטמן לאמנות נווה צדק (צילום ערן ליטווין)
מוזיאון נחום גוטמן לאמנות נווה צדק (צילום ערן ליטווין)

לכבוד ט"ו בשבט, מוזיאון נחום גוטמן לאמנות מזמין את ההורים והילדים, לסיור בעקבות הצומח והפורח ביצירתו של נחום גוטמן: הסיור יתקיים בתערוכת הקבע והילדים ילמדו כיצד לאכול תפוז ע"פ נחום גוטמן, יחפשו את העץ הראשון בתל אביב וישמעו סיפורים על עצים, עציצים גינות וגננים בראשיתה של תל אביב. לאחר מכן יתקיים סיור בתערוכתו של המאייר יזהר כהן. בתום הסיור תתקיים סדנת ט"ו בשבט מודרכת בה יצרו יחד עם כל המשפחה עציצים מקושטים וחגיגיים בהם ישתלו פרחים וצמחי תבלין! שבת, 11.2.17 – שעה 11:00

יום המשפחה בגוטמן! – 25.2.17

לכבוד יום המשפחה, מוזיאון נחום גוטמן לאמנות מזמין את כל המשפחה לצאת לסיור בעקבות נחום גוטמן ומשפחתו – סבתא מינצה המפורסמת, אמו ואביו, בנו ואפילו ביאליק! הסיור יעבור בתחנות חייו במוזיאון ויעסוק במהות האהבה והתמיכה ההדדית במשפחה.

בתום הסיור תתקיים סדנת פופ-אפ לכל המשפחה, בה יצרו הילדים בית תל אביבי בהשראת נחום גוטמן על שלל דמויותיו. נותנים לדמיון להתפרע ויוצאים עם מזכרת נפלאה!

המחיר כולל סיור בתערוכות המוזיאון המציגות כעת:

 • 'דיוקן עצמנו במבט לאחור' – תצוגת קבע המציגה מיצירותיו של האמן נחום גוטמן לאורך כל שנות עבודתו ויצירתו.
 • "בראש של יזהר כהן" – המציגה את הפן הישראלי במכלול עבודתו הבינלאומית הענפה של המאייר יזהר כהן, כפי שהיא באה לידי ביטוי באיורים שאייר לעיתונים "מעריב", "ידיעות אחרונות", "גלובס", "כלכליסט", לעיריית תל אביב ועוד.
 • "על הקווים" – תערוכתו של האמן רונן שהרבני. התערוכה "על הקווים "Snap To Grid / מתייחסת בשמה לפקודת מחשב, שהשימוש בה נועד לעשות סדר באייקונים הדיגיטאליים על צג המחשב.  פעולת ה-"Snap To Grid" מסייעת לערוך סדר במרחב האשלייתי במחשב, אבל באותה נשימה דורסת את המרחבים שאינם מוגדרים. עבודות הווידאו בתערוכה משתפות פעולה עם הגריד אך גם מנסות לערער את ההגדרות, ליצור חוסר סדר ומתוכו לברוא גריד חדש ולבחון את הגריד הישן.

כניסת ילדים עד גיל 18 חינם. מוזיאון נחום גוטמן לאמנות, שמעון רוקח 21 נווה צדק ת"א. פרטים באתר <<< בפייסבוק ובטל': 03-5161970.

איפה לאכול ולאן לצאת

מלון ספא וילג' חמת גדר חוגג חודש האהבה

חג האהבה, וואלנטיין דיי, יחול באמצע פברואר והוא מהווה הזדמנות נפלאה לתחזוקת  המערכת הזוגית בזמן איכות יוצא מגדר הרגיל. במלון הבוטיק ספא וילג' בחמת גדר מרחיבים את יום האהבה לחודש שלם, במהלכו ניתן לשלב חופשת חורף זוגית בסוויטות מפנקות, שלל חבילות ספא, טיפולי גוף מפנקים, מנוחה ומרגוע לגוף ולנפש במרחצאות הטרמו-מינרליים בטמפ' של 42 מעלות.

הטבה מאהבה –  בציון  הקוד – "חודש האהבה" במהלך הזמנת חופשה, מארז שי אהבה הכולל  בקבוק יין, פרלינים, שוקולד ודובי יחכה לכם בחדר. להזמנות באתר <<< ובטל': 6393*

חמת גדר עם חודש המשפחה

טבילה בבריכות התרמיות של ספא וילזג' חמת גדר (צילום דני בר)
טבילה בבריכות התרמיות של ספא וילזג' חמת גדר (צילום דני בר)

בפברואר נהוג לציין את יום האם, שהפך ליום המשפחה. בחמת גדר לקחו את הנושא ברצינות והחליטו להקדיש את כל החודש למשפחתיות ואהבה. לטובת העניין, מציע האתר בילוי חורפי משפחתי, לצד שלל פעילויות וזמן איכות משפחתי.

אז מה בתכנון: מתחילים בסיור במיני ספארי, עוברים למופע התוכים, מבקרים בחוות התנינים שבמהלך החורף די דוממים, בילוי בג'ימבורי ענק לילדים, עוברים לבגדי ים ומתפנקים במי המרחצאות הטרמו-מינרליים החמים בטמפ' של 42 מעלות צלזיוס, נרגעים, מדברים, אוכלים במסעדות האתר, מזמינים עיסוי מפנק בספא ויש הטבה לעיסוי זוגי. מרפים שרירים במפל הלוהט ומבלים יחד ברוגע וכייף עד השעות המאוחרות של הערב. בנוסף באתר: פארק דייג (רק בסופי שבוע), מתחם קרוונים מפאר ללינה באתר (עד 6 נפשות)

לרגל חודש המשפחה – כניסה משפחתית בשבתות – 299 ₪ במקום 428 ₪ (ל-4 נפשות). טיפולי גוף:  הזמנת עיסוי זוגי כאשר בן הזוג בחצי מחיר. יש לציין קוד הטבה "טיפול זוגי". לפרטים והזמנות באתר <<< ובטל': 6393*

מסעדות כרמים חוגגים וולנטיין דיי

רביולי סלק של השף סהר רפאל (צילום יח"צ)
רביולי סלק של השף סהר רפאל (צילום יח"צ)

לרגל יום האהבה הבינלאומי, השף סהר רפאל רקח תפריט מלא אהבה שיוגש במסעדות כרמים במושב סגולה ובבאר שבע. המסעדות תעוצבנה באווירה רומנטית, עם מוזיקה, בלונים ופרחים והתפריט יציע מנות משותפות שכיף לחלוק וכן מנות מיוחדות שיוצעו לאוהבים בוולנטיינ'ס, 14.2.17, החל מהשעה 19:00. בתפריט החגיגי:

 • פתיחה – מנת פינוק שתוגש למרכז השולחן – סביצ'ה דג ים על קציפת טחינה ותלתלי חלבה.
 • מתחילים באהבה – מגוון מנות ראשונות מעוררות תשוקה (רביולי סלק במילוי ריקוטה ובשר סרטנים, שוק אווז מפורק מהעצם עם קרעי פסטה וערמונים, ויטלו טונאטו נתחי עגל חלב חמימים עם צלפים, תבשיל ריזוטו בתלתלי שרימפס).
 • ממשיכים בשיכרון חושים – מנות עיקריות שמחממות את הלב (פילה דג ים עם ירקות, אוסובוקו טלה, פסטה וונגולי, פילה רוסיני בנדיקט).
 • קינוח  – שכיף לחלוק ביחד (פבלובה תותים בקרם מסקרפונה).

כל זוג יקבל ורד רומנטי במתנה וכן לבבות של עוגיות חמאה וקקאו מעוטרות בשוקולד לבן במתנה.

יום ג', 14.2 החל מהשעה 19:00, יש להזמין מקומות מראש

כרמים סגולה – בכניסה למושב סגולה, 08-8505859

כרמים ב"ש – דרך חברון 66 ב"ש, 08-9966444

וולנטיין בלתי נשכח ביקב אמפורה

אמפורה סוביניון בלאן 2015 (צילום מוטי פישביין)
אמפורה סוביניון בלאן 2015 (צילום מוטי פישביין)

יקב אמפורה השוכן במבנה אבן יפיפיה בתוך נופים ירוקים של כרם מהר"ל מציע לחגוג את וולנטיין בחוויה בלתי נשכחת המשלבת יין, אוכל מעולה ומוסיקה. את הוולנטיין, יום שלישי 14 לפברואר יפתחו האורחים בטיול רומנטי בין הכרמים לאור עששיות, ימשיכו למופע ג'אז של יובל כהן אשר נחשב לאחד הג'אזיסטים המצויינים בניו יורק ויהנו יין ממעולה של יקב אמפורה וארוחת ערב של השף יוחאי נבו מהסועד הנודד. הסועד הנודד מתמחה באירועי גורמה בטבע שמשלבים בין מטבח שף מקומי לחוויה של נופים ומקומות מיוחדים בארץ.

התפריט החגיגי:

 • מאפים: לחמא בעג'ון, מאפה ירקות, בשר ראש לצד ממרחים שונים וכבושים.
 • קראסים: חצילים, זעתר, מעורב ירושלמי, מגוון קרוסטינים – משאוויה, כבד קצוץ , טרטר סינטה קצוצה בבלסאמי ותבשיל כרוב, סביצ'ה לברק, שומר ועגבניות מהטאבון, טאבולה של פריקה ועשבי טיבול, סלט של קרעי לחם שעועית לבנה כוסברה וצנונית, בשר חציל כבוש בסילאן ביתי שומשום ונענע, שייטל כבוש, סלמון כבוש, שווארמה עם טחינה גולמית, חומוס דבש טרי.
 • עיקריות: קרשי עץ עם של פסטרמות מהמעשנה (פרגית, שוק טלה, חזה עוף, אנטריקוט).
 • קינוחים: עוגת פרג, בננות קראמבל, מעמול תמרים חם מהטאבון, טראפלס פירות פרוסים.

פרטים נוספים והזמנות באתר יקב אמפורה <<< או בטל' חוות מקורה, כרם מהר"ל  04-9840702.

וולנטיין בקפה לואיז

קפה לואיז (צילום יח"צ)
קפה לואיז (צילום יח"צ)

בכל 11 המסעדות של רשת קפה לואיז יציעו 1+1 על יינות ובירות בוטיק לכבוד הוולנטיין, יום שלישי ה- 14.2 החל משעה 18:00 בערב. בין היינות והבירות: יוגב סוביניון בלאן שרדונה, יוגב קברנה סוביניון, רזרב מרלו, רזרב גוורמטרמינר, למברוסקו לה מונדסה, בירות בבקבוקים מהיצע בוטיקי ישראליים. פרטים באתר <<< 

חוגגים אהבה במסעדת ים 7

מסעדת ים 7 השוכנת על חוף ימה של הרצליה מציעה לחגוג את וולנטיין עם נופים של חולות זהובים ומי טורקיז ולהינות מאווירה רומנטית של חופשה מושלמת. בוולנטיין ה 14.2 החל משעה 18:00 יימזגו יינות מבעבעים וקוקטיילים מיוחדים על בסיס יינות מבעבעים בכוסות וכמו כן יוגש תפריט עם ספיישלים המבוסס על פירות ים, דגים טריים וטעמים המשלבים בין אגן הים התיכון לטעמים אסיאתיים.

ראשונות: סביצ'ה דג ים עם ליצ'י טרי, סלק, יוגורט כבשים ועשבים'  קלמרי צרוב עם בצל מושחם, זרעי עגבנייה וקרם שעועית שחורה ולבנה

עיקריות: פילה דג ים עם ניוקי בביסק סרטנים ,פילה בקר עם ארטישוק ירושלמי ושומר בתנור

קינוח: קרן מסקרפונה, שוקולד לבן תותים ושברי בצק עלים.

מסעדת ים 7 היא מסעדה המציעה מטבח מקומי עם טאץ' של שף אווירת חופש אלגנטית ונוף עוצר נשימה של הים. המסעדה פותחת את היום עם היצע רחב ויצירתי של ארוחות בוקר איכותיות, ממשיכה לעסקיות צהריים באמצע השבוע, מגישה תפריט טאפס החל משעות השקיעה ותפריט מגוון בארוחות הערב.

ים 7 רמות ים 122, הרצליה, טל' 09-9566950

תפריט זוגי במסעדת בראון
השפית מיכל לוי מציעה לכבוד הוולנטיין תפריט זוגי, כל המנות בערב זה צמחו מתוך המחשבה על כמה כיף לאכול יחד. מנות הפתיחה יוגשו בכלים משותפים, את הקונכיות ממליצים לחלוק יחד ולאכול עם הידיים, המאפה יוגש חצי חצי וגם קינוח התותים מושלם לאכילה משותפת. תפריט חגיגי ליום שלישי 14 לפברואר החל משעה 18:00, כולל:

 • מגוון לחמים תוצרת עצמית, מוגש עם שמן זית ובלסמי מצומצם
 • סביצ'ה דגי ים, אבוקדו ופירות הדר עם קיווי, רצועות מלפפון טרי, נענע ,צ'ילי וכוסברה
 • טרין כבדי עוף ריבת בצל, קונפיטורה עונתית וג'ל יין
 • פולנטת תירס ופטריות יער צלויות, שמן כמהין וגבינת פרמז'ן
 • קונכיות חסה אייסברג עם קינואה, אגוזי מלך, זוקיני ודלעת ערמונים
 • צוואר טלה ביין אדום רוזמרין ומרווה, עטוף בצק, אפוי בתנור אבן
 • קונפיטורת תותים, קרם וניל ומסקרפונה, עם קרמבל מעל

בראון- BROWN, ניסים אלוני 10 ,מתחם G תל אביב טל': 053-9344955

ארוחת ערב רומנטית בביסטרו מלון רוטשילד לוולנטינס דיי

ארוחת הערב הרומנטית בביסטרו מלון רוטשילד תהיה Fix Menu (כלומר תפריט סגור מראש) וגם Sharing  (הזוגות יקבלו את המנות המפורטות כמנות לחלוקה). בנוסף, קוקטייל פתיחה באהבה מאיתנו. הפתעות השף אילן קרש:

 • תמנון מוחמץ על סלט אסיתי , צ'יפס צ'וריסו וקצף לחם תירס
 • כרובית צלוייה בחמאת קפה עם לימון וגרניום
 • מקרל חרוך עם ניוקי בשמן עשבים, חצילים ואשכוליות
 • אסקלופ עוף במרינדת מיסו, סרירצ'ה, שיטאקי ונורי על דלעת אפויה ורוטב ג'ינג'ר קוקוס
 • בריסקט (חזה בקר) ושייטל, קרם פלפל צהוב, קונפי תפו"א עם שמנת חמוצה, רשאד וצ'ילי
 • עוגת שוקולד עם תותים ופנקוטה נענע

הארוחה בשלישי 14/2/17 החל משעה 19:00. להזמנות הדוא"ל <<< ובטל': 050-9229660. ביסטרו מלון רוטשילד, שד' רוטשילד 96 ת"א, אתר <<< טל': 03-9578888

'לינדט' לרגל ה- Valentine's Day עם חנות פופ אפ לינדט Lindor Pick & Mix   

 
- פרסומת -

 
בונבוניירות לינדור לינדט פופ אפ
בונבוניירות לינדור לינדט פופ אפ

מותג השוקולד השוויצרי היוקרתי 'לינדט', המשווק בישראל על ידי חברת 'סידס – רק הטוב ביותר', משיק לרגל חג האהבה, ה- Valentine's Day, חנות פופ אפ של לינדטLindor Pick & Mix, שתוקם בקניון רמת אביב החל מה- 9 בפברואר ועד ה-15 בפברואר, כחלק ממהלך שיווקי מרכזי של המותג.

חנויות קונספט של לינדט קיימות ברחבי העולם וזוכות להצלחה מרובה. חנות הפופ אפ של לינדט תוקם בקניון רמת אביב ותעוצב במראה אלגנטי ויוקרתי ברוח המותג. בפופ אפ יוצעו למכירה הפרלינים האהובים של לינדור – כדורי שוקולד במילוי קרם שוקולד עשיר ונימוח, עטופים בקונכייה של שוקולד, במגוון רחב ועשיר של טעמים, כגון: שוקולד חלב, 60% מוצקי קקאו, אגוזים, שוקולד לבן ועוד. כאשר כל אחד יכול לבחור את הטעמים שמתאימים לו, לארוז אותם יחד וליצור את המתנה האולטימטיבית. כמו כן, חנות הפופ אפ של לינדט תציע לראשונה בישראל מהדורות מיוחדות של בונבוניירות לינדור לחג האהבה, אשר עד עתה ניתן היה לקנותם רק בחו"ל, כגון:

 • בונבוניירה בצורת לב
 • בונבוניירה בקופסא אדומה יוקרתית ומעוצבת עם עיטורי לבבות

פופ אפ  Lindor Pick & Mix , יהיה פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום, לאורך כל שעות פעילות קניון רמת אביב, החל מה- 9.2.17 ועד ה- 15.2.17, בימים א'- ה' בין השעות 9:30-21:30, ביום ו' בין השעות 9:00-15:00 ובמוצ"ש מצאת השבת ועד 23:00.

מחיר מארז לינדור Pick & Mix החל מ-  12.50 ₪ ל- 100 גרם באריזת צלופן.

bitemojo עם טיול לילי זוגי בשוק מחנה יהודה

פירות יבשים במחנה יהודה (צילום יאללה באסטה)
פירות יבשים במחנה יהודה (צילום יאללה באסטה)

לקראת יום האהבה הלועזי החל ב-14.02, אפליקציית הטעימות הקולינריתbitemojo  מזמינה את האוהבים לציין את היום המיוחד בדרך מקורית, מהנה ומלאת אלכוהול.

אהבה, אוכל טוב ואלכוהול איכותי, יהפכו את הסיור הלילי בשוק מחנה יהודה לרומנטי, נעים ומיוחד גם למי שכבר עשה סיור טעימות בשוק מחנה יהודה במהלך היום. סיור הלילה והאלכוהול של אפליקציית bitemojo מציע היכרות עם חיי הלילה של העיר; הפאבים והברים שרק ירושלמים מכירים, שוק מחנה יהודה של הלילה, והמקומות שרק החשיכה מוציאה אותם לאור.

הטעימות בסיור: קאווה ופרח, צ׳ייסר ערק בטעמים, חצי סנדוויץ' בטורטיה או באגט, קפה עם פרלין שוקולד איכותי בצורת לב, רול סביח או פלאפל, צ'ייסר בירה וצי'לי קון-קרנה עם סלסה.

מתי: 14.02 – יום שלישי (החל מהשעה 21:00). הסיור יהיה זמין ליום האהבה בלבד. עלות: 110 ₪ לאדם. הסיור כולל טעימות אוכל ואלכוהול לבני 18 ומעלה. לפרטים והרשמה בדוא"ל <<< ובטל': 055-6646684

קפה ביגה עם ספיישל לכבוד הוולנטיין דיי

רשת קפה ביגה פונדו תותים - רוטב שוקולד (צילום: דניאל לילה)
רשת קפה ביגה פונדו תותים – רוטב שוקולד (צילום: דניאל לילה)

רשת קפה ביגה מציינת את הוולנטיין דיי החל ב-14 בפברואר באווירה רומנטית. בנוסף לסניפים שקושטו בהתאם, מציעה רשת ביגה קינוח ספיישל פונדו תותים – רוטב שוקולד בלגי מוגש לצד תותים טריים וקצפת (39 שקלים), וקוקטייל ולנטיין – תותים, קאווה, ליקר דה קסיס ונגיעה של סירופ תותים (35 שקלים), המתווספים לערב מיוחד זה לתפריט המגוון המוצע לזוגות החוגגים יום של אהבה.

אהבה אומנם חשוב לחגוג כל השנה אבל בשל שיגרת החיים העמוסה אנו מתקשים להקדיש ולתת את תשומת הלב הראויה.  על כן ישנם ימים מיוחדים המוקדשים במיוחד לכך, ואם לחגוג אהבה ידוע ששוקולד ותותים מסמלים ומגבירים אהבה ותשוקה ובכלל אין דרך יותר נפלאה לחגוג אותה מאשר עם אוכל איכותי וערב לחך.

מלון הבוטיק סי לייף נהריה חוגגים אהבה

מלון סי לייף - חדר טיפולים ומסז' (צילום יח"צ)
מלון סי לייף – חדר טיפולים ומסז' (צילום יח"צ)

לכבוד חג האהבה – Valentine's Day מלון סי לייף מציע חבילת אירוח רומנטית. החבילה כוללת: קבלת פנים אישית עם כוס סיידר חם/חליטת תה, לינה בסוויטה ג'וניור המשקיפה אל הים, ארוחת בוקר מפנקת המוגשת לסוויטה בלווי כוס למברוסקו, עיסויי לכל אחד מבני הזוג 45 דקות (לבחירה מתפריט טיפולים).

זוגות האוהבים יוכלו להתפנק מכניסה ושימוש חופשי במתקני הספא המגוונים, הכוללים בין היתר חדרי סאונה יבשה ורטובה, חדר מלח, בריכה מקורה ומחוממת, כולל בריכת זרמים. במתחם פינת התרגעות וחליטת תה.

בסוויטה יחכו לאורחים חלוקים, נעלי בד, בקבוק יין ועוגיות הבית.

מלון סי לייף, רחוב העלייה 75, נהריה. להזמנת מקומות טל': 04-6390900.
רשת מלונות הבוטיק Smart Hotels עם חבילות רומנטיות ליום האהבה

בריכת מלון סוויטות רמון (צילום יח"צ)
בריכת מלון סוויטות רמון (צילום יח"צ)

רשת מלונות הבוטיק Smart Hotels מציעה חבילות זוגיות לרגל יום האהבה בכמה ממלונותיה:

 • מלון סוויטות רמון במצפה רמון  מזמין את אורחיו להנות מחבילה רומנטית של 3 ימים ו-2 לילות בסוויטה, הכוללת סדנת תנועה, רוח ונפש, עיסוי זוגי, טיול סוסים זוגי אל מצוק המכתש, ביקור פרטי ביקב בוטיק מדברי לעת שקיעה, ארוחת ערב, וטיול אופניים זוגי באזור. מחיר החבילה: 3,150 שקל לזוג באמצע שבוע, 3,350 שקל לזוג בסופ"ש. אפשרות לשדרוג לסוויטה DLX תמורת 1,000 שקל נוספים. המחיר כולל: 2 לילות בסוויטה ע"ב ארוחות בוקר, בקבוק יין ושוקולד, אטרקציות ופעילויות.
 • מלון אייל בירושלים הוא מלון בוטיק מודרני במיקום מרכזי, הממוקם ברחוב שמאי, ונושק למדרחוב בן יהודה. המלון מציע לאורחיו ליהנות מחבילות רומנטיות הכוללות לילה במלון עם שלל פעילויות ופינוקים: טיול אופניים עצמאי לנקודת תצפית שקיעה מומלצת, טיול טעימות בשוק מחנה יהודה, בקבוק קאווה ופינוקי שוקולד, וכוס יין חם בבית קפה רומנטי. מחיר החבילה: 775 שקל לזוג. המחיר כולל: לילה במלון ע"ב ארוחת בוקר זוגית מפנקת המוגשת בחדר, אטרקציות ופעילויות.

לפרטים והזמנות באתר <<< ובטל': 072-2566966

אחוזת ספא קיסר עם חבילת אוהבים מיוחדת

עיסוי זוגי (צילום: ארקדי ברונשטיין)
עיסוי זוגי (צילום: ארקדי ברונשטיין)

פסיעות אחדות מקיסריה העתיקה ניצבת אחוזת ספא קיסר. האחוזה היוקרתית היא ייחודית ואין שנייה לה בארץ. האחוזה מתפרשת על פני 5 דונמים של חורש יפיפה ואינה חלק ממלון אלא אחוזת ספא יומית הניצבת בזכות עצמה (STAND ALONE ). אחוזת ספא קיסר שוכנת בתוך מבנה היסטורי עתיק. גן עדן ייחודי זה ממוקם רק 28 דקות נסיעה מתל אביב ו- 20 דקות נסיעה מחיפה.

הנכנסים בשערי הספא משאירים אחריהם את טרדות היום יום ומתמסרים לחוויה שכולה עונג צרוף. הספא המעוצב בשפה ייחודית הינו רחב ידיים (500 מ' בנוי ) ומתהדר במתקנים חדשניים מהשורה הראשונה בעולם. במקום תוכלו למצוא חמאם טורקי אותנטי מפואר ומרווח מאד ובו מזבח זוגי המאפשר להעניק במקום גם טיפולים זוגיים על ידי בלנים מוסמכים. בנוסף בספא ישנם עשרה חדרי טיפול יחיד , 2 חדרי טיפול זוגיים עם ג'קוזי פרטי לזוגות ושתי סוויטות זוגיות רומנטיות. תפריט הטיפולים של הספא מציע מגוון עשיר של טיפולים ועיסויים הנשענים על מסורות רבות שנים ממערב ומזרח הניתנים מידיהם של מטפלים מקצועיים בעלי ניסיון רב שנים כגון טיפולי איורוודה, אבנים חמות, טיפול בחמאת גוף, טיפולים לנשים בהריון, אביאנגה, טיפולים אלטרנטיביים ועוד.

בחצר הספא ניצבות שתי בריכות האחת בריכת מלחים והשנייה מחוממת בחורף. אין תחושת רוגע ושלווה העולה על טבילה בבריכה מהבילה ומחוממת המעלה אדים גם כשיורד בגשם בחוץ ולאחר מכן להתחמם ליד האח הבוערת ולקרוא ספר/ מגזין בלובי האחוזה. עוד בחצר ניצב ג'קוזי ענק המתאים למספר גדול של רוחצים וכן סאונת חבית מפנקת.

במקום בית קפה כשר חלבי עשיר וניתן לאכול בו ארוחות בוקר, צהריים וערב. סגור בשבת. חבילת וולנטיין כוללת עיסוי זוגי 45 דק' + ג'קוזי פרטי למשך חצי שעה + שמן עיסוי מתנה + 2 כוסות שמפנייה ובמחיר: 800 ₪ . החבילה מוצעת מתאריך  13.2 עד 15.2 כולל

אחוזת ספא קיסר, רחוב המגדל 3 שכונה 8 , קיסריה. טל' להזמנות: 04-6266669

חוגגים אהבה בסניפי Burgerim

צילום: חיים יוסף
צילום: חיים יוסף

רשת בורגרים Burgerim תציין ותחגוג את הוולנטיין דיי, הוא יום האהבה הבינלאומי, אשר נחגג ב-14 בפברואר בכל רחבי העולם וגם בישראל. לכבוד הוולנטיין דיי מציעים ברשת בורגרים ארוחת אוהבים הכוללת זוג בורגרים פרימיום – העשויים מאנטריקוט ואסאדו צ'ימיצ'ורי עם תוספת חצי – חצי (במקום תוספת אחת) המורכבת מקריספים )בצל פריך בתוספת איולי שום) וצ'יפס בטטה במחיר אטרקטיבי ומיוחד של 49 ₪ בלבד.

ארוחת האוהבים תוגש בכל 52 סניפי רשת בורגרים ברחבי הארץ, ביום שלישי 14.2 – יום האהבה – הוולנטיין דיי. לפרטים נוספים באפליקציית או אתר <<<

מה לקנות לחג לבני הזוג

Lindt מציע לט"ו בשבט את לינדט לה גרנד  Les Grandes

לינדט לה גרנד לרגל ט"ו בשבט (צילום יח"צ)
לינדט לה גרנד לרגל ט"ו בשבט (צילום יח"צ)

מותג השוקולד השוויצרי לינדט, המשווק בישראל על ידי חברת סידס רק הטוב ביותר, מציע לרגל ט"ו בשבט את סדרת לינדט לה גרנד (Les Grandes), טבלאות עבות במיוחד של שוקולד איכותי ב- 3 טעמים המכילים 32%-34% אגוזים או שקדים מקורמלים.

סדרת לינדט לה גרנד מעניקה חוויה מיוחדת לאוהבי השוקולד עם אגוזים, הסדרה מכילה אגוזים שלמים ושבבי אגוזים מקורמלים המעניקים מרקם קראנצ'י טעים במיוחד. הסדרה כוללת 3 טעמים: לינדט לה גרנד חלב עם אגוזים מקורמלים, לינדט לה גרנד מריר עם אגוזים מקורמלים ולינדט לה גרנד לבן עם שקדים מקורמלים.

בלינדט הציבו סטנדרטים גבוהים במיוחד כמו שרק השוויצרים יודעים לעשות. השוקולטיירים של לינדט משקיעים, מזה מאה ושבעים שנה, אהבה רבה בהכנת שוקולד לינדט, החל מהקפדה על בחירת חומרי גלם איכותיים בלבד, מהם יוצרים את השוקולד המשובח בעולם ועד האריזות המוקפדות והמהודרות. כך ברבות השנים הפך שוקולד לינדט לאחד ממובילי תרבות הצריכה בקרב קהלים היודעים להעריך איכות. משקל החפיסה: 150 גר' מחיר: 23 ₪.

יקבי ברקן עם יינות הדגל במארז עץ חגיגי ומהודר לוולנטיינ'ס דיי

מארז עץ סופירייר_resize'יקבי ברקן', היקב הישראלי המעוטר ביותר בתחרויות יין בינלאומיות, מציג לרגל הוולנטיינ'ס דיי, מארז יוקרתי לאוהבים מסדרת 'סופרייר', יין הדגל של יקבי ברקן. יינות אדומים ואיכותיים מתקשרים לתרבות הרומנטית שהיא אחת המאפיינים הבולטים בתכונות היין בחיבור לתשוקה, אהבה וחושניות. המארז המהודר והחגיגי מכיל שני בקבוקי יין מסדרת הדגל 'סופרייר': קברנה סוביניון בציר 2012 ופטי ורדו, בציר 2010.

סדרת העילית "סופרייר" מייצגת את פסגת ההישגים של יקבי ברקן בתחום יצור היין. הסדרה מציגה יינות המורכבים מהענבים המובחרים ביותר שהתיישנו בחביות האיכותיות ביותר. קברנה סוביניון ופטי ורדו מסדרת העילית 'סופרייר' הם היהלום שבכתר עשייה זו. בכל שנות העשייה, זכתה סדרת סופרייר בלמעלה מ-50 מדליות בתחרויות יין בינלאומיות. זאת, מתוך יותר מ-200 מדליות בינלאומיות בהם זכה יקב ברקן עבור יינותיו.

 • קברנה סוביניון סופרייר 2012: מורכב 90% ענבי קברנה סוביניון, 6% ענבי מרלו וכ- 4% ענבי פטי ורדו מכרמים בדישון, עלמה ודובב. היין התבגר כ-20 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי (93% חדשות). 13.5% אלכוהולץ
 • פטי ורדו סופרייר 2010: מורכב 96% ענבי פטי ורדו ו-4% ענבי קברנה סוביניון מכרמים באזור עלמה ועמק דישון. היין התבגר 20 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי חדשות. 13.5% אלכוהול. יין זה יוצר במהדורה מוגבלת בת 6400 בקבוקים בלבד.

מחיר המארז החגיגי :400 ₪. ניתן להשיג בחנויות היין המובילות ורשתות המתמחות.
חוות דרך התבלינים עם מארז אהבה ביתי

מארז אהבה ביתי לולנטיין- חוות דרך התבלינים (צילום: הדס ניצן)
מארז אהבה ביתי לולנטיין- חוות דרך התבלינים (צילום: הדס ניצן)

"חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית מציגה את המתנה האידיאלית לולנטיין הקרוב: "מארז אהבה ביתי" הכולל כלי הגשה דקורטיביים וגרנולה פקאן.

אם אתם יותר אנשים של בית ורוצים להתפנק במשקה חם או יוגורט טוב, המתנה הזו היא בדיוק בשבילכם. המארז מכיל שתי כוסות רומנטיות לשתייה חמה ושתי קערות באותו עיצוב עם הטבעה של לב במרכז. כמו כן, מגיעה עם המארז גרנולה פקאן שמכילה שיבולת שועל, גרעיני חמנייה, גרעיני דלעת, שקדים, שומשום, סילאן תמרים ופקאן סיני. ניתן לנשנש את התערובת, להוסיף אותה ליוגורט, מוזלי או חלב ולהמתיק בסילאן ודבש. המארז נהדר כמתנה בולנטיין ושימושי כמובן לאורך כל השנה. כמו כן, המארז מתאים הן כמתנה לבן הזוג והן כמתנה לבת הזוג. מחיר: 75 ₪

להשיג: ב"חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית, האתר <<< ובטל': 04-9533405

קנדל וקיילי ג'נר לבית קרדשיאן עם ליין תיקים מתקתקים ורומנטיים לוולנטיין

קנדל וקיילי לרשת שואו אוף (צילום יח"צ חו"ל)
קנדל וקיילי לרשת שואו אוף (צילום יח"צ חו"ל)

קולקציית התיקים תושק ברשת חנויות SHOW/OFF במקביל לארה"ב. פאשניסטיות, אושיות אופנה וסלביות בהוליווד כבר נרשמו לרשימת המתנה לתיקי האחיות. התיקים מהווים אמירה אופנתית, צבעונית, יוצאת דופן ומעוררת עניין והפעם הקולקציה מתיימרת להשלים את הלוק לדייט הנוצץ בערב הרומנטי של השנה.

הקולקציה מתכתבת עם אהבת הבנות לשפתיים והדבר הפך למוטיב הקולקציה. ניתן למצוא תיקים בצורת שפתיים, תיקי קלאץ' ועליהן הדפס שפתיים ותיקי קופסא וגם עליהם איך לא? שפתיים. כאמור, התיקים נועדו לדייט הוולנטיין אך מתאימים ליום-יום וגם לערב.

הקולקציה עשויה מהחומרים האיכותיים ביותר וצבעי הקולקציה קלילים וצבעוניים: ורוד, תכלת, שילובי אדום ותכלת, מטאלי ועוד.

מחירי המותג יהיו דומים למחירם בארצות הברית וטווח המחירים יהיה  299.90 ₪  עד 1499.90 ₪. ניתן להשיג ברשת SHOW/OFF גן העיר תל אביב, מדרחוב נתניה (שטטמפר), קניון רננים, גראנד קניון חיפה, דודג' סנטר נצרת עילית ובחנויות הנעליים המובחרות.

קניון כפר סבא הירוקה חוגג ולנטיינ'ס דיי

יום האהבה הבינלאומי החל ב-14.2 הוא עוד הזדמנות להראות ליקירים שלכם שאתם אוהבים ומעריכים אותם. המבצעים וההנחות בחנויות והמסעדות בקניון כפר סבא יהפכו את חג האהבה למשתלם במיוחד. בין המבצעים וההנחות שיוצעו לקראת הוולנטיינ'ס דיי בקניון כפר סבא:

 • סופר פארם- שלושת השמנים של FREI OL
 • גולף & קו – 40% הנחה על מגוון מוצרי ספא
 • ארקוסטיל- 40% הנחה על זוג כוסות של קריסטל לשמפניה/ יין
 • רטרו בר- כוס יין בחינם וכניסה להופעה, שלל פינוקים והפתעות
 • קוטון- 30% הנחה על סט אהבה ועל כל הפריטים הנלווים בצבע אדום
 • ללין- קונים תיק ב-19.90 וכל הפריטים שנכנסים לתוכו ב50% הנחה
 • סופר פארטי- מארזי יום האהבה במחירים מיוחדים
 • חנות קטנה ומדפיסה – מעמד LOVE במחיר מבצע, מתלה לקיר 3 תמונות במבצע
 • H&O- בושם לנשים – אופוריה CK אדפ, בושם לגברים – בוגארט סילבר אדט'

שרונה ת"א חוגגת  ולנטיינ'ס דיי

צילום יח"צ
צילום יח"צ

יום האהבה הבינלאומי החל ב-14.2 הוא עוד הזדמנות להראות ליקירים שלכם שאתם אוהבים ומעריכים אותם. המבצעים וההנחות בחנויות והמסעדות בשרונה תל אביב יהפכו את חג האהבה למשתלם במיוחד. בין המבצעים וההנחות שיוצעו לקראת הוולנטיינ'ס דיי בשרונה תל אביב:

 • קלארו מסעדת השף של רן שמואלי "קלארו" תציע בליל האהבה מנות זוגיות מפתיעות וקוקטיילים זוגיים והטבה על שמפניה ועוד הפתעות 14.2 בהזמנת מקום מראש.
 • מסעדת ברנז'ה מציעה ארוחה זוגית שכוללת: Mix פינצ'וסים (שלושה) 2 טאפסים (למעט קוקי סאן ז'אק, פילה בקר וכבד אווז וקלמרי מטוגן). פאייה לזוג. פילה לברק / שיפוד סלמון. קינוח: טארט קראנץ' נמסיס ו-2 סנגריות. מחיר הארוחה: 400 ₪ לזוג. תקף עד 14.2
 • ב -STORY  קונים נודי ג'ינס – והשני ב-50% הנחה. תקף בשרונה תל אביב החל מה-5.2 ועד 14.2
 • מירב שביט מציעה הנחה של 12% על קולקציית טביעות האצבע
 • חנות התכשיטים ג.ר.א.ס מציעה 20% הנחה על מגוון תכשיטי זהב 9 קראט
 • מעצבת התכשיטים אילנה מגן מציעה מתנה של 100 ₪ לקניית שרשרת רומנטית לב קטנטן ושיקי, מזהב אמיתי וכסף מושחר
 • סוהו מציעה הנחה של 20% על מגוון התכשיטים
 • מעצבת הנעליים אימלדה מציעה עד 40% הנחה על קולקציית החורף ובנוסף, על כל קניה ב-800 ₪ ארנק מעוצב מתנה
 • צומת ספרים: הספר תולדות האהבה מאת ניקול קראוס ב-30 ₪
 • ברוקס מציעה את כל חזיות הספורט ב-50% הנחה
 • בית הסביבון מציע חמסה לאוהבים ב-120 שקלים
 • חנות העיצוב ג'ינג'ר מציעה שמיכות מיקרו-פלנל מפנקות ונעימות ב – 79-99 ₪
 • L'Occitane –  מותג הטיפוח הצרפתי משיק מהדורה מוגבלת, פרחונית ולבבית Rose Original.
 • קסטרו עם חולצת לב ב-129.90 וחולצת שפתיים ב-99.90 ₪
 • קיפלינג מציעה הנחה של 40% על תיקי ערב נבחרים
 • קפה נמרוד מציעים 1+1 על כל האלכוהול בערב חג האהבה החל מהשעה 19:00

רוב המבצעים החל מה-5.2 ועד 14.2.

רשת הרמוניה לבית עם מגוון מתנות לאוהבים

הרמוניה לבית מצעים זוגיים 100 אחוז כותנה (צילום: אסף לוי)
הרמוניה לבית מצעים זוגיים 100 אחוז כותנה (צילום: אסף לוי)

רשת הרמוניה לבית – הרשת המובילה בעיצוב הבית, מציעה מגוון מתנות פרקטיות ושימושיות המתאימות לשני בני הזוג גם יחד.

לשם זוגיות טובה חשוב ללבות את האש ולהעניק תשומת לב מתמדת הנמדדת בפרטים הקטנים. וולנטיין דיי הוא תמיד חגיגה לאהבה והזדמנות נהדרת להרעיף אהבה על בן או בת הזו ואם המתנה פרקטית זהו ערך מוסף. בין המוצרים שתמיד כיף לקבל:

 • מגוון שמיכות חורף זוגיות מעוצבות ומפנקות להתכרבלות זוגית – ב- 49.90 ₪
 • תבניות מלבניות מעוצבות לתנור להכין יחד ארוחה זוגית – 39.90 ₪
 • מגוון מצעים מהודרים ואיכותיים למיטה זוגית 100% כותנה – ב- 99.90 ₪
 • סט צלחות פורצלן 8 חלקים לאירוח חברים – 99.90 ₪
 • ולמפנקים במיוחד ספות מהודרות בשיק עכשווי מקטיפה – 799.90 ₪

ניתן להשיג ב- 30 סניפי רשת הרמוניה לבית הפרוסים ברחבי הארץ. פרטים באתר <<<

הרבלייף מציעה מוצרי טיפוח לפנים על בסיס צמחים לט"ו בשבט

סדרת סקין הרבלייף (צילום: יח"צ חו"ל)
סדרת סקין הרבלייף (צילום: יח"צ חו"ל)

עור הפנים הוא אחד האיברים הראשונים, בו ניכרים סימני הגיל, המושפע מגורמים שונים, כמו: זיהום אוויר, עישון, תזונה, שתייה ואורח החיים. על מנת לשמור על עור צעיר וזוהר לאורך זמן, חשוב לספק לו הזנה מרבית, הן מבפנים והן מבחוץ.

ד"ר להבית אקרמן העוסקת במגוון רחב של טיפולי אנטי-אייג'ינג חדשניים בתחום רפואת עור ואסתטיקה, הפועלת בשיתוף עם הרבלייף, מסבירה לקראת טו בשבט את חשיבות תמציות ההדרים במוצרי טיפוח: "פירות הדר מכילים כמות גדולה של ויטמין c, חומר מפתח בתעשיית הקוסמטיקה.  ויטמין c הוא אנטיאוקסידנט חשוב, אשר עוזר לעור להיפטר מרדיקלים חופשיים.  כמו כן לפירות הדר ניחוח מרענן שמשרה תחושת רעננות על העור.  בנוסף הדרים מכילים חומצות, אשר עושות פילינג קל לשכבות העור המתות של העור, מה שמגביר את רעננות העור".

חברת הרבלייף השיקה לאחרונה מוצרי טיפוח על בסיס צמחים ופירות הדר מתוך סדרת הסקין אשר מהווה המשך טבעי לפילוסופיה של המותג,  הדוגל באורח חיים בריא ומאוזן. סדרת SKIN מכילה מוצרי טיפוח אשר נבדקו דרמטולוגית וקלינית והוכחו כמצמצמים באופן בולט את סימני ההזדקנות הנראים לעין. במהלך מחקרים שערכה החברה, הוכח כי תוך 7 ימים בלבד, נרשם שיפור משמעותי במצב העור שנראה חלק, רך וזוהר יותר, וגם הגילויים החיצוניים של קמטים הצטמצמו.

בהרכב של המוצרים קיימים למעלה מ- 15 ויטמינים, נוגדני חמצון ומרכיבים צמחיים ביניהם: תערובת אופטימאלית של ויטמין B3, ויטמין C, ויטמין E ואלוורה. מרכיבים אלו מהווים הזנה מאוזנת לעור. כל המוצרים הינם ללא תוספת פראבנים וללא גופרית.

 • ג'ל ניקוי הדרים – מסיר בעדינות שומן עודף מהעור בשילוב חרוזי מיקרו לניקוי עמוק המרעננים את העור ומעניקים לו מראה זוהר. כמות: 150 מ"ל. מחיר:  111.22 ₪.
 • מי פנים מרעננים על בסיס צמחים- מי פנים המועשרים באלוורה, מעניקים לחות ורעננות לעור במראה עייף. כמות: 50 מ"ל. מחיר: 84.34 ₪
 • תרחיץ גרגרי יער לחידוש מיידי של העור – תרחיץ עשיר בנוגדי חמצון המשלב זרעים של גרגרי יער לקילוף, ומסייע בהשגת עור רך וחלק. כמות: 120 מ"ל. מחיר: 86.96 ₪
 • מסיכת חימר מטהרת עם נענע- מסיכת חימר עשירה וקרמית מיועדת לשיפור מראה הנקבוביות. כמות:120 מ"ל. מחיר:  94.30 ₪

ניתן להשיג באתר החברה <<< בדוא"ל <<< ובטל': 03-9431155.

רשת נעמן עם מגוון מתנות וכלים לרגל "וולנטיין דיי"-  יום האהבה הבינלאומי

מארז מאג אהבה של נעמן (צילום: שירה רז)
מארז מאג אהבה של נעמן (צילום: שירה רז)

סדרת מוצרי LOVE במחירים מיוחדים ומכל הלב:

 • קסרול+ידיות LOVE במחיר 139.90 ₪ משתתף במבצע פריט שני ב-1 ₪
 • קערית LOVE  במחיר 119.90 ₪ משתתף במבצע פריט שני ב-1 ₪
 • סט פלטה מלבנית+ 3 צלוחיות LOVE במחיר 79.90 ₪ משתתף במבצע פריט שני ב-1 ₪
 • מאג LOVE במחיר 19.90 ₪ משתתף במבצע פריט שני ב-1 ₪
 • מחבת פנקייק לבבות במחיר 107.9 ₪ במקום  179.9 ₪

המבצע בתוקף עד 28 לפברואר.

PIP STUDIO  ההולנדי חוגג הולנטיין

תיק רחצה PIP STUDIO (צילום: עדי קראוס)
תיק רחצה PIP STUDIO (צילום: עדי קראוס)

הולנטיין מתקרב ואיתו גם הלבטים- מה לקנות לבת הזוג? איך להפתיע במתנה מיוחדת ורומנטית ובמקביל שימושית? המותג ההולנדי PIP STUDIO מציג: תיקי איפור ורחצה פרחוניים.

התיקים נהדרים לארוז את המתנה שתרצו לתת, מוצרי טיפוח, ברכה שכתבתם או כל דבר אחר שתרצו לשדרג באמצעות אריזה דקורטיבית. כמו כן, התיקים שימושיים גם לאחר מכן לאחסון, לנשיאת מוצרים בטיולים ועוד. שלושת התיקים מעוצבים במראה פרחוני עשיר, צבעוני ורומנטי. כל אחד מהתיקים בגודל וצורה שונה, כך שניתן להתאימם לשימושים שונים.

מחיר: 116-267 ₪ להשיג ברשתות  וחנויות כלי הבית המובחרות ברחבי הארץ. לאתר פלדינוקסה יבואנית PIP  <<<

עופר גרנד קניון חיפה חוגג בוולנטיין דיי

לכבוד הוולנטיין דיי, עופר גרנד קניון חיפה, מפנק את המצטרפים החדשים למועדון הלקוחות הדיגיטלי MY OFER גרנד קניון, בהטבה בלעדית ומעניק לכל הנרשמים למועדון הלקוחות הדיגיטלי, כרטיס לקולנוע תמורת 9 ₪ במקום 40 ₪ לכרטיס. הכרטיסים מיועדים למימוש בקומפלקס הקולנוע החדש והמפואר גלובוס מקס אשר נמצא בעופר גרנד קניון חיפה בקומה 7- ונחנך בשנה האחרונה.

לקבלת הכרטיס המוזל יש להוריד את השובר המתאים מאתר MY OFER גרנד קניון, להציגו בזמן קניית הכרטיס בקופות הקולנוע. ההטבה בתוקף עד ה- 31.5.17.

מועדון הלקוחות MY OFER מתמקד במתן הטבות בלעדיות המותאמות אישית ללקוחות, תוך מתן שליטה מלאה לעסקים השונים על ניהול ההטבה. מימוש ההטבות בקניון נתמך בטכנולוגיה חדשנית המסייעת בין היתר בהתמצאות בקניון, ובכך משלימה את חווית הקנייה, תוך שילוב הטבות רלוונטיות בזמן הביקור בקניון. לקוחות מועדון MY OFER, יוכלו לממש מגוון גדול של הטבות בקניון, ובמגוון תחומים נוספים. ההטבות הבלעדיות זמינות בפלטפורמה ייעודית שהוטמעה באתר האינטרנט של הקניון.

עופר גרנד קניון חיפה, דרך שמחה גולן 54, חיפה. פרטים באתר <<< ובטל': 04-8145115

מייבלין ניו-יורק עם המלצות למראה איפור מפתה וחושני לוולנטיין

מייבלין ניו יורק מראה וולנטיין (צילום דודי חסון)
מייבלין ניו יורק מראה וולנטיין (צילום דודי חסון)

וולנטיין זהו הערב הכי רומנטי בשנה, הערב בו תרצי להיות הכי מושכת, נחשקת ואהובה. לקראת היום המתקרב, מותג האיפור מייבלין ניו-יורק יצר עבורך את המראה אליו אף אחד לא יכול לעמוד בפניו. שפתיים חושניות ועיניים מהפנטות שיכבשו את כולם.

מראה הוולנטיין של מייבלין ניו-יורק מציג שפתיים חושניות בגוון נחשק ועיניים בגוונים חמימים ומבריקים אשר נותנים מעט זוהר ושומרים על מראה נקי ואוורירי. המראה יכול להתאים לכל גיל ואף לכל אירוע, בקלות תוכלי להתאים את האיפור למראה היומיום וגם למראה הערב.

 1. התחילי במשיכת מייק אפ סופר סטיי על כל הפנים, בכדי ליצור גוון אחיד בעור. שימי מעט יותר מייק אפ סביב ועל השפתיים על מעט לטשטש את הגוונים הטבעיים של השפתיים.
 2. בעזרת עפרון שפתיים קולור סנסשיונל שרטטי קו שפתיים מדויק ואחיד ולאחר מכן, מלאי את השפתיים בשפתון  ויויאד ליקוויד אדום.
 3. סרקי את הגבות כלפי מעלה בעזרת מסקרה לגבות בראו דרמה התואם את גוון השיער שלך. הגבות יתנו לך מראה יותר מלא ואופנתי.
 4. משכי את העפעפיים בצללית קולור טאטו בגוון מוזהב. ניתן להוסיף צללית בגוון פנינה על נקודות העין הקרובות לאף, למראה מהפנט אף יותר.
 5. לסיום העיניים, משכי מסקרה לאס סנסשיונל על מנת לפתוח ולהאריך את הריסים. שילוב הצלליות עם המסקרה יעניק לעינייך מראה כוכב מנצנץ.
 6. להשלמת הלוק, השתמשי בסומק ורדרד מסדרת מאסטר בלאש אשר ירכך את המראה ויעניק גוון פרחוני למראה סמוק-מאוהב.

רשימת מוצרים: מייק אפ סופר סטיי (165 ₪), עפרון שפתיים קולור סנסשיונל (60 ₪), שפתון ויויאד ליקוויד (35 ₪), מסקרה לגבות בראו דרמה (60 ₪), צלליות קולור טאטו (74.40 ₪), מאסטר בלאש (35 ₪) ולאס סנסשיונל (116 ₪). להשיג ברשתות הפארם

וולנטיין די ב- DOGO

נעלי DOGO (צילום יח"צ)
נעלי DOGO (צילום יח"צ)

הכירו את DOGO – מותג אופנה חדש וייחודי אשר הגיע לכבוש את ישראל בסערה, המציע קולקציה צבעונית ושיקית של נעליים, תיקים, כריות נוי, חולצות ועוד. קולקציית DOGO מזוהה בעיצוביה המתוחכמים המציעים ללקוח סגנון אופנתי ובעל אמירה.

למותג מבחר רחב של סגנונות וצבעים המאפשר לכל אחד להגיע ולמצוא את הזוג המושלם ביותר עבורו. לכל פריט סיפור משלו, כל נעל ותיק בDOGO- הם עולם ומלואו שניתן בקלות להתאהב בהם.

ה-DNA  של המותג מתאפיין בגרפיקה מודפסת על גבי הפריט עם עיצובים מקוריים, לא שגרתיים וטרנדים המעניקים מראה ייחודי.

בואו לבקר ב-DOGO לקראת יום האהבה הבינלאומי ותזכו להיות נאהבים וייחודיים בזכות עצמכם ובזכות והנעלים והאביזרים של DOGO. בואו להתחדש בתיק פנדה מתחבק, בנעלי סנאי מאוהב או אפילו בכרית חמודה ומפנקת.

כן, הפריטים ב-DOGO יאפשרו לך להציג את הייחודיות שלך, בואו לחוויה שלמה בחנות ותצאו מאוהבים.

DOGO דיזינגוף סנטר קומה 2, ת"א. אתר המותג <<< בפייססבוק: DOGO Tel Aviv או באינסטש: DOGOtelaviv.

כתיבת תגובה