אסאדו לאירועים

קיימים לא מעט אירועים בחיינו שהיינו רוצים לציין בצורה מיוחדת. לפעמים מדובר על אירוע פרטי כמו יום הולדת, יום נישואין, בר מצווה, ולעיתים מדובר על אירוע עסקי: השקת מוצר חדש, הרמת כוסית, ישיבה חשובה וכדומה. אחד האספקטים המשפיעים ביותר על הצלחתו של אירוע הוא איכות הכיבוד בו. ככול שמשקיעים יותר זמן ומחשבה בבחירת כיבוד מתאים ומיוחד, כך גדלים הסיכויים שהאירוע ייזכר לטובה.

נתח סינטה (צילום בועז לביא)

השקיעו גם באירועים קטנים

אם אתם עומדים בפני מאורע חגיגי, כזה שברצונכם לציין בצורה מיוחדת, תוכלו לעשות זאת תוך כדי שאתם מעניקים לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת. הרבה אירועים, פרטיים לצד עסקיים, נופלים וקמים על איכות המזון המוגש בהם. אין ספק כי האוכל המוגש באירוע משפיע בצורה משמעותית על הסיכוי שהאירוע יוכתר כהצלחה. אז אם מתחשק לכם לרגש את האורחים שלכם, ולספק להם חוויה קולינארית מיוחדת, מומלץ לכם לשקול הזמנת קייטרינג על האש לאירוע הבא שלכם.

מה מספקת חברה מסוג זה

כאשר אתם מזמינים שירות אסאדו לאירועים קטנים אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהדבר יהווה אטרקציה ולא רק בפן הקולינארי. האופן שבו עומדת לה עמדת הגריל, מאוישת בצוות מקצועי שחותך את הבשר וצולה אותו מול עיני האורחים, לא ישאיר אף אורח אדיש. חברות קייטרינג לאירועים קטנים מספקות כאמור גם את הבשר שיוגש לאורחים בכל האירוע וגם חווית שירות מרהיבה ומרתקת.

 
- פרסומת -

 

 

על מה חשוב לשים דגש בבחירה

כאשר אתם ניגשים לבחור חברת אסאדו לאירועים קטנים יש כמה נושאים שחשוב לשים אליהם לב:

  • איכות הבשר – ספקי שירות שונים בתחום קייטרינג אסדו לאירועים יציע לכם במסגרת השירות תפריט מגוון של בשים. עליכם לבחון את טיב הבשר ולוודא כי אכן מדובר על בשר ברמה ובאיכות הרצויה.
  • כמות – גם אם אתם מתכננים אירוע קטן, וודאי לא תרצו שיהיה חסר אוכל, ולכן חשוב מראש לעשות תאום ציפיות מול הספק ולציין מה מספר המוזמנים.
  • שירות – מכיוון שעמדת הבשר מאוישת על ידי צוות הספק, חשוב לוודא שמדובר עם על אנשים מקצועיים וגם על אנשים אדיבים.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך: