פסטיבל זומבה באילת

במשך שלושה ימים, בין התאריכים 28-30 במאי (מיום חמישי ועד שבת) יתקיים במלון קלאב הוטל אילת פסטיבל זומבה

זומבה בבריכה (צילום יח"צ)
זומבה בבריכה (צילום יח"צ)

פסטיבל הזומבה החמישי

לאור ההצלחה של הפסטיבל בשנים האחרונות גם השנה יגיעו אורחים מכל רחבי הארץ להתארח במלון ולהשתתף בשלושה ימים של הזזת הגוף בקצב ריקודי הזומבה לצלילי מוסיקה לטינית.

במהלך שלושת ימי הפסטיבל האורחים ירקדו ויהנו משיעורי זומבה סביב הבריכה ובאולם ממוזג.. הפסטיבל משולב גם בשיעורי ספינינג, בשעות הבוקר והערב הקרירים יתקיימו שיעורי ספינינג שישמרו על הקצב ועל שרירים חמים. האורחים יהנו מחוויית ריקודים, מוסיקה דרום אמריקאית ושריפת קלוריות. לפסטיבל מגיעים קבוצות וזוגות  לשלב נופש ותחביב משותף. ריקוד הזומבה מותאם לכל הגילאים. סביב הברכה ימוקמו דוכני מכירה לבגדים ואביזרים שאורחי הפסטיבל יוכלו לרכוש ולהתקשט בהם. בפסטיבל אפשר להשתתף כאורחי המלון  בתשלום כניסה לכל שלושת הימים.

פאולה זומבה (צילום יח"צ)
פאולה זומבה (צילום יח"צ)

זומבה

 
- פרסומת -

 

זהו סוג של ספורט אירובי המבוסס על תנועות ואלמנטים של ריקודים לטיניים כמו סלסה, מרנגה, קומבייה, רגטון, טנגו ופלמנקו. את הזומבה רוקדים לצלילי מוסיקה לטינית קצבית של כל אחד מהריקודים עליהם היא מבוססת.

את ריקודי הזומבה יובילו וינחו מדריכות מהטובות והמקצועיות לזומבה מכל הארץ –  שנטל האוזנר, שירלי גולדשלאגר, טל ברגר, פביאן מוסקוביץ, בת אל רון, אריאל ניזרי ומדריכות אורחות. את הפסטיבל יזם ומפיק קרני שלו, קרני הוא עורך דין במקצועו המשלב בחייו זה למעלה מ 10 שנים הדרכת ספינינג מקצועי.

לפרטים נוספים והרשמה

שנטל האוזנר –  052-3774802   [email protected]

כתיבת תגובה