פסטיבל היין של חיפה Salute 2015

פסטיבל היין של חיפה שיערך בשבוע הבא במרכז הקונגרסים הוא חלק מפסטיבלי יין אותם מארגנת חברת E&M בניהולו של שגיא אפשטיין. במסגרת הפסטיבל יציגו כ-25 יקבים מגוון סוגים של יינות שונים. מבקרי הפסטיבל יקבלו גביע יין זכוכית יוקרתי ויוזמנו לטעימות של כ-120 סוגי יין שונים.

 

במקום תיערך מכירה של יינות במחירים ייחודיים לפסטיבל, וכן דוכני גבינות, שמן זית, דים-סאם, מאפים ועוד וכל זה בלווי מופעי ג'אז ומוסיקה לטינית אשר ילוו את הפסטיבל לאורך כל הערב, כמו כן יתקיימו בכל יום שתי הרצאות בנושאי יין שונים, הקהל מוזמן לשמוע את ההרצאות ללא תשלום (מותנה ברישום במקום).

הפסטיבל מיועד לקהל חובבי יין, קהל צעיר ובוגר, מהמגזר העסקי, המגזר פרטי, אנשי מלונאות, בעלי מסעדות, אנשים איכותיים אשר אוהבים ויודעים להעריך יין וגם לקהל אשר מעויין להכיר את עולם היין.

שגיא אפשטיין בעלים של החברה המפיקה ומארגנת את הפסטבלים אומר: " אנו רואים בחשיפה והגדלה של תרבות צריכת היין בארץ נושא חשוב ומטרה הכרחית ופועלים לקידום הנושא לטובת כל אוהבי היין, הקהל שיגיע לפסטיבל יוכל ליהנות מיין משובח, מאווירה שמחה ותוססת ובו בזמן גם להעשיר את הידע בנושאי תרבות היין".

 
- פרסומת -

 

 

Salute 2015 חיפה
Salute 2015 חיפה

חברת E&M בניהולו של שגיא אפשטיין מקיימת את סדרת פסטיבלי היין Salute מזה 7 שנים. תרבות היין בארץ הולכת ומתפתחת מידיי שנה כמו גם הגידול בקניה ובתוצרת היין של היקבים.

עם השנים רכשה סדרת פסטיבלי היין Salute קהל מבקרים רב שהולך וגדל כל פסטיבל. כמות הקהל שמגיעה לאירוע בן יומיים נעה בין 4,000-5,000 מבקרים.

השנה תקיים החברה סדרת פסטיבלי יין נוספים ברחבי הארץ:

  • באר שבע – רחבת עופר גראנד – 25-26.3.15
  • אשדוד – רחבת פארק אתגרים – 29-30.4.15
  • תל אביב – מתחם התחנה – 13-14.5.15
  • ברעננה – פארק רעננה בחודש יוני 2015

כתיבת תגובה