נתניה עיר של חופש – בחירת המלון המתאים לכם

נתניה היא אחת מערי החוף היותר מתוירות.  עבור רבים היא נחשבת לעיר התיירות המועדפת, האולטימטיבית. היא מהווה מקור משיכה לתיירים רבים בכלל ומצרפת בפרט. עולים רבים מצרפת רכשו בה דירות. נתניה, אכן, נתפסת ומזוהה כעיר של חופש ונופש. כמו צליינים אל מקום קודשם עולים עליה לרגל תיירים במועדים קבועים בשנה, גודשים את החוף ואת המסעדות ובתי הקפה. יש בה היצע גדול ומגוון של בתי מלון. מי שרוצים למצוא מלון בוטיק בנתניה יכולים לבחור מתוך אחדים המוצעים להם. נתניה היא מקום אידיאלי ל"בטן גב" על שפת היום אבל מוצעות בה אטרקציות לתיירים ולנופשים- עם ילדים ובלעדיהם.

חוף הים נשקף ממרומי הסוויטה פנטהוז (צילום אורדן)

טייל המלכים, מדרחוב קרואזה, מדרחוב הרצל, מרכזי ספורט בכלל ומגרשי טניס בפרט, מצנחי רחיפה המזמנים חוויה עוצרת נשימה (פשוטה כמשמעה) מעל המצוקים שמהם ניתן להשקיף על רצועת החוף. למי שמעדיפים לחוות את העיר וסביבתה ברגל מוצע מסלול טיול של שלושה קילומטר (שישה- הלוך וחזור) בנחל אלכסנדר והצבים.

יש חופים מרהיבים כגון חוף סירונית, חוף ארגמן, חוף הרצל. פארקים (פארק השלולית לדוגמה) ושמורות טבע (אירוס הארגמן, לדוגמה), מוזיאון בית הגדודים, אצטדיון עירוני חדיש לחובבי הכדורגל. שוק ססגוני, גלריות לאמנות, מרכזי קניות (לרבות ובעיקר הקניון) בתי קולנוע

עצם השהייה בנתניה מרגיעה את הגוף ואת הנפש. בערבים ניתן ליהנות מחיי לילה ערים, מהצגות, מיצגים ומופעים. תחבורה נוחה מאפשרת נגישות וזמינות לכל האטרקציות. גם תל אביב קרובה.

ספק אם יש עוד עיר בישראל שכמו נתניה מהווה שם נרדף לתיירות ונופש, לחיים טובים. האגודה לעידוד התיירות בנתניה, באמצעות אתר האינטרנט העדכני שלה, מציעה מידע מפורט על אודות אפשרויות הבילוי בעיר, אשר מדי קיץ מתקיימים בה אירועים ופסטיבלים תחת כיפת השמים הפתוחים לקהל הרחב חינם אין כסף.

 
- פרסומת -

 

כעיר חוף מובהקת, מציעה נתניה את מרכז הספורט הימי על חוף הים ובאחרונה גם פארק אקסטרים חדש לרוכבי אופניים אתגריים.

האמרה "הסבר פניך לתייר" אינה רק בקשה או ציווי- היא מתממשת, הלכה למעשה, בכל מקום בעיר. תודעת התיירות המפותחת ומעורבותם הפעילה של תיירים בהוויית העיר ובחוויות שהיא מזמנת הפכו את התיירים לחלק בלתי נפרד מצביונה של העיר.

התיירות מהווה חלק בלתי נפרד מהנורמליות הישראלית. לא ניתן לתאר את נתניה ללא התיירים הרבים הפוקדים אותה במשך כל ימי השנה ובחודשי הקיץ בעיקר, ובהמוניהם. האנשים ברחוב חמים, מסבירי פנים וישמחו לספק מידע, לייעץ, להדריך, וזאת בנוסף לשירותים הקבועים שמעניקה לשכת התיירות המקומית.

חוף באי חלומי שכדאי לנפוש בו (צילום דני בר)

נתניה היא עיר שגורמת לשוהים בה להתאהב בה. היא עיר מתאימה לאוהבים. מחשבה ומשאבים רבים מושקעים בפיתוח מתמיד של השירותים לתיירים, וזאת מתוך הבנה כי הם תורמים תרומה רבה, חשובה ומשמעותית ביותר לעסקים השונים בה בכלל ולמלונות בפרט.

כתיבת תגובה