מה נחשב כצימר יוקרתי ומה לא

אחת השאלות היותר מעניינות – "מה נחשב כצימר יוקרתי", ומה לא. ואיך אנו כצרכנים, יכולים להבחין ולהבדיל בין שני הסוגים. האם זה המחיר המופקע? האם השירות? המראה היוקרתי? כל התשובות בהמשך.

צימר מפנק (צילום דני בר)

אז מה נחשב כצימר יוקרתי?

ישנם כמה פרמטרים, שאותם ניתן לראות, והם ההוכחה הסופית לצימר יוקרתי. לעומתם, ישנם דברים אחרים שבהם נוכל לראות בוודאות שמדובר בצימר נחמד ותו לא. אלה הם הפרמטרים:

בתמונות – הכל פשוט נראה מיליון דולר! כלומר: שווה כל שקל. צימר שאפילו בתמונות נראה ממש שווה ושהפינוקים שלו הם ללא גבולות הדמיון. כל מה שרק חלמנו ורצינו לקבל – יהיה כאן.
המחיר הכולל – בדרך כלל, מדובר במחירים די גבוהים. לאנשים שלנוחות אין מחיר! לרוב, המחיר יתחיל ב- 3,000 ₪ ללילה.

הכול מהכול – יש לכם חלום מסוים? הרפתקה? צימר יוקרתי ואיכותי יוכל לספק לכם זאת מבלי בעיה. וזאת, בתמורה למחיר הנכון. למשל, בצימרים הנחשבים לעשירון העליון תוכלו למצוא את כל הדברים הללו. החל מפינוקים, ועד לארגון טיול כמעט בלתי אפשרי.

השירות – כל דבר שתזדקקו לו, כל דבר שתחפצו בו, וכל בקשה, תתמלא על מגש של כסף. השירות והאירוח יהיו ברמה הגבוהה ביותר, תרגישו כמו מלון איכותי באירופה. כחלק מכך, אנו מדברים גם על ארוחות שף ישירות לחדר, שירות VIP בשעות לא שגרתיות, וכו' וכו'.

החדרים – כאשר תצפו בתמונות תראו שהחדרים הם ברמה הגבוהה והנכונה ביותר – החל מבחירת המיטה, ועד לחדרי האמבטיה, גודל החדר, וכמובן האסטטיות ומראה – לדים, תאורה, וכו' וכו'.

מחפשים צימר איכותי? Weekend Villa – וילות לחופשות הוא אתר מאוד חמוד ומפורט. בו תוכלו לחפש להנאתכם מגוון וילות יוקרתיות וכאלה גם שלא, ניתן לסנן את התוצאות בשביל למצוא מחיר הרבה יותר אטרקטיבי.

מה נחשב כצימר בינוני ומתחת?

 
- פרסומת -

 

בדרך כלל, נוכל לראות זאת באמצעות 2 דברים:

המחיר הזול יותר – דבר ראשון, נוכל לראות ירידה משמעותית במחיר לעומת צימר יוקרתי. לא תאמינו, אבל מדובר במחירים משמעותיים, אשר נעים בין 200-800 שקלים ללילה. כאן אנו בוודאי מסיקים שגם זה יתבטא בנוחות, בפינוקים, וכמובן – בשירות ובעיצוב החדרים.

אין פינוקים מיוחדים – נכון, ייתכן שיהיו טיולים ופעילויות שטח מדהימים. אבל בכל הקשור לפינוקים, זה יהיה נתון בספק. למשל: ארוחות גורמה, שירות לילי, מיקום לא הכי אטרקטיבי שאפשר לקבל. לרוב, יהיה בקיבוץ או ביישוב קטן. בגדול, תשכחו מפינוקים שבעבר קיבלתם בצימר איכותי יותר או יוקרתי.

על הנייר, זה שני הדברים המורגשים ביותר בהבדל של צימר יוקרתי.

אז איך מבדילים בין צימר יוקרתי לצימר רגיל?

ראשית כל, אנו נוכל לראות את ההבדלים כבר מביקור באתר הצימר. התמונות יהיו פחות ממכרות ומושלמות, החדרים יהיו קטנים, והמראה העיצובי יהיה פשוט מידי. בעיקרון, תמונות יכולות להעביר את המסר, ולפיהם נוכל לשפוט בצורה די פשוטה – האם זה צימר שמתיימר להיות יוקרתי? או שבאמת כזה?

וכמובן, אם מדובר בצימר יוקרתי לרוב תתקלו בו באזור מאוד מבוקש. ולעומתו, צימר רגיל יתקיים בקיבוצים, וישובים. אז כן, נוכל להבדיל בקלות בין צימר יוקרתי לכזה שלא. זאת באמצעות – התמונות, והלוקיישן.

וכמובן, עוד דרכים נוספות.

כתיבת תגובה