האוטו של אמא ואבא מאת אורן קוזלובסקי

ספר חובה בכל בית בו יש רכב ۩ זהירות בדרכים לגיל הרך ۩  אורן קוזלובסקי, עיתונאי רכב ומומחה לתרבות מוטורית מגיש בטוב טעם ובחרוזים כללים לתרבות נהיגה לכל בית ۩ מבצע לקוראי האתר, במקום 56 שקלים רק 29.90 שקלים ۩ לחצו על הכותרת לפרטים על הספר והמבצע ۩

אייר בועז קריספין
אייר בועז קריספין

תרבות כביש

תרבות כביש מתחילה בחינוך מגיל צעיר. בעולם הסואן, בו כל ילד נחשף לכלי רכב ולסכנות הדרך, אין כמו ספר קליט בחרוזים כדי לחנך לזהירות בדרכים. ספר הילדים "האוטו של אמא ואבא" מביא את התובנות אותן לומד ילד על המכונית והדרך.

זהו ספר חשוב שנועד לפתח את תפיסת השימוש בדרך בחברה עם חוקים וכללים, תוך שימוש בסובלנות. הרעיונות מוצגים בחריזה אותה יכול כל ילד בגילאי שנתיים עד ארבע ללמוד בעל פה.

 

מבצע לחופש הגדול

"האוטו של אמא ואבא" לא נמכר במקומות הרגילים בהם רוכשים בדרך כלל ספרים. מחיר הספר בתחנות דלק, תערוכות ומפגשי רכב ועוד הוא 56 שקלים. לקוראי האתר ניתן לרכוש הספר דרך האתר במחיר 29,90 שקלים (בתוספת דמי משלוח בדואר רשום).

>>> לרכישה ישירות מהמחבר, במחיר המוזל, נא ללחוץ כאן <<<
לאחר הלחיצה תופנו לעמוד התשלום, ניתן לשלם עם Paypal ועם כרטיסי אשראי, יש להזין כתובת מדוייקת למשלוח.

 

אורן קוזלובסקי

IMG-20140106-WA0006אורן קוזלובסקי כותב במוספי רכב רבים, ביניהם "רכב+" מבית שוקן, "פורבס" ישראל, "גלובס TV" ומגזינים דיגיטליים רבים. עיתונאי הרכב הוותיק והמוערך, עבר בשנת 2008 השתלת ריאות ששינתה את חייו. מכתב רכב שהתמקד ברכיבה אתגרית ובספורט מוטורי, הפך גם למרצה לתרבות מוטורית. מאוחר יותר, עם הולדת בנו הראשון, לאחר שלא מצא ספרי ילדים בתחום זה, החל לכתוב מסרים בחרוזים בנושאי הזהירות בדרכים.

 
- פרסומת -

 

כדי להתאים את הסיפור לזכרונות הילדות שלו, חיפש אורן מאייר שיציג את המסרים ברוח ספרי הילדים של שנות השבעים. הצבעוניות העשירה וניסיון ליצור סביבה על זמנית אותה קיבל על עצמו המאייר בועז קריספין, חייבו גם חשיבה מחודשת על החריזה. המסרים הפשוטים והחשובים, עברו עריכה מוזיקלית, כך שיתאימו למשקל החריזה האשכנזי שהיה מקובל בספרי הילדים מתקופת קום המדינה ועד לשנות השמונים המוקדמות.

 

הוצאה עצמאית

בהיותו עיתונאי בעל שם, החליט המחבר להוציא לאור את הספר באופן עצמאי ולהפיצו במקומות אליהם הורים לילדים נוהגים לפקוד עם מכוניות. חנויות נוחות, תחנות דלק ומחלקות מוצרי הרכב ברשתות השיווק, נראות כתפאורה המתאימה לספר כה חשוב המקנה כלים לחיים בכרך סואן.

היכרותו של הסופר עם ענף הרכב בישראל הובילה לחיבור עם חברת כלמוביל, יבואנית מכוניות יונדאי ושותפה במיזם "נשק וסע" של עמותת "עיניים בדרכים". החיבור עם חברת כלמוביל, לאחר סיום כתיבת הספר ואיורו, אפשרה את הפצת הספר בערוצים רחבים שאינם מקובלים בתחום הספרות הישראלית.

 

המשך יבוא

ספר זה הוא הראשון בסדרה של שישה ספרים, המקיפים את חיי הילד בעולם הסואן בתוך ומחוץ למכונית ההורים. "האוטו של אמא ואבא" – כתב אורן קוזלובסקי, אייר בועז קריספין, 30 עמודים, 56 שקלים.

 

>>> לרכישה ישירות מהמחבר, במחיר המוזל, נא ללחוץ כאן <<<
לאחר הלחיצה תופנו לעמוד התשלום, ניתן לשלם עם Paypal ועם כרטיסי אשראי, יש להזין כתובת מדוייקת למשלוח.

כתיבת תגובה