דשא סינטטי במבצע – מתי תקבלו את ההנחות השוות ביותר?

מזגנים קונים בחורף, שמיכות פוך בקיץ ודשא סינטטי? אם אתם רוצים לקנות דשא סינטטי במבצע וליהנות ממחירים זולים במיוחד אז הכתבה הזאת בשבילכם.

דשא סינטטי, הפך להיות אחד מהמוצרים המבוקשים בישראל בתחום העיצוב ואדריכלות הנוף. הקמת גינה חדשה במדינתנו, טומנת בחובה את הצורך בתכנון קפדני, בשל האקלים החם ועלויות המים הגבוהות.

דשא סינטטי (צילום דני בר)

בשנים האחרונות, מחירי המים ויוקר המחייה הביאו אנשים רבים לחפש אחר פתרונות יצירתיים לגינה ירוקה וחסכונית. דשא סינטטי מילא במהרה את החלל והחל להופיע בפרויקטים רבים החל מגינות ביתיות, מרפסות, מגרשי ספורט, מוסדות חנוך, עסקים וגינון ציבורי.

איך לבצע השוואת מחירים נכונה לדשא סינטטי במבצע?

כמו בכל תחום; עלינו להשוות תפוזים לתפוזים. דשא סינטטי מיובא היום לישראל בדרגות שונות של צפיפות, איכות ומחיר. המפרטים הטכניים והליך הייצור של הדשא הסינטטי, ישפיעו מאוד על טיב הדשא ועמידותו לאורך שנים.

אל תתפתו לבחור דשא סינטטי במבצע רק לפי השם השיווקי שלו. שם הדגם של הדשא הסינטטי לא אומר דבר על המפרט שלו והיצרן העומד מאחוריו. ישנם דגמי דשא סינטטי פשוטים וזולים בשוק שעשו לעצמם שם של מוצר איכותי ולא בצדק.

הטיפ שלנו, הוא לבחון את המוצר לפי המפרט, התקנים והחברה העומדת מאחוריו – כך תוכלו לקבל את המוצר האיכותי ביותר ובמחיר הטוב ביותר.

דשא סינטטי מומלץ

היום החיים שלנו פשוטים יותר, אם בעבר כשניגשנו לרכוש מוצר אז היינו צרכים להסתמך על איש מקצוע אחד או על חווית קנייה של חבר או קרוב משפחה. היום, האינטרנט פתח לנו עולם רחב ושלם של אנשים כמונו, היכולים לספר על חווית השימוש במוצר והשירות שהם קיבלו מהחברה שלפניכם.

לפני שאתם ניגשים לרכוש דשא סינטטי, בדקו האם החברה שלפניכם, מחזיקה אתר אינטרנט, האם יש לה מחסנים ומשרדים והאם היא יכולה להציג לכם את דגמי הדשא הסינטטי בתצוגה.

בחירת דשא סינטטי, צריכה להתבצע בתנאי שטח אמיתיים על מנת להבין איך הוא יראה אצלכם בגינה או במרפסת. אל תתפשרו, בחירת דשא סינטטי נכונה, צריכה להתבצע בתצוגה של החברה ולא על ידי איש מקצוע שיניח לכם מספר דוגמאות קטנות על השולחן.

 
- פרסומת -

 

דשא סינטטי – המבצעים הגדולים

כולנו אוהבים לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור כספנו וזו הסיבה שבתקופות הסיילים, הלקוחות מסתערים על החנויות, רשתות השיווק ואתרי האינטרנט.

האינסטינקט הראשוני שלנו הוא לחשוב שניתן למצוא דשא סינטטי במבצע רק בתקופת החורף. הרי מי מטפל בגינתו בתקופת הגשמים? בחורף אכן מופיעים מבצעים טובים אך לא רק.

עלינו להבין, שהחברות הגדולות יוצאות במבצעים בדרך כלל במספר גדול של תרחישים; כאשר הן נתקעות עם סטוק וצריכות לשחרר אותו לקראת משלוחים חדשים עתידיים. לקראת סוף השנה האזרחית, כאשר צריך לשחרר סחורות מהמחסנים לפני ספירות מלאי. בתקופת האביב שנחשבת כתחילת העונה ואף בתקופת הקיץ כאשר היבואנים הגדולים רוכשים כמות גדולה של קונטיינרים והיצרנים בחו"ל מורידים מחירים.

ההמלצה שלנו, היא פשוט להיות עם האצבע על הדופק ולהתעדכן במבצעים שהחברות מפרסמות באתר שלהם וברשתות החברתיות.

מדשאות במלון מטיילים אילון (צילום יח"צ)

מבצעים והנחות לדשא סינטטי – לכו תמיד למקור

ישנן חברות רבות אשר משווקות בישראל דשא סינטטי בדרכים שונות ומגוונות. חלקן משווקות את מוצריהם דרך חנויות אונליין – ישירות מהמחסנים שלהם. אחרות משווקות את מוצריהם באמצעות פתיחת סניפים ברחבי הארץ; בקניונים, שטחי מסחר, חנויות ורשתות שיווק.

בשנים האחרונות, ניתן לזהות מגמה הולכת ומתחזקת של מכירות אונליין. היבואנים הגדולים הבינו כי מכירת סחורותיהם דרך תחנות ביניים, מייקרות את הליכי המוצרים והחליטו למכור את סחורתם באופן ישיר מהיבואן לצרכן.

כניסת אמזון לישראל, מוכיחה את המגמה המתחזקת בארץ וההמלצה שלנו; היא תמיד ללכת למקור. תמיד חפשו את היבואן הראשי של המוצרים ורכשו אותם ישירות מהמחסנים שלו. כך תוכלו לעקוף את פערי התיווך ולקבל דשא סינטטי במחיר זול וליהנות ממבצעים אמיתיים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט