איך לבחור חגורת הגברה עם מגבר אישי למורים ?

עולם חגורות ההגברה הפך לעצום – קשה מאוד למצוא היום את הדגם המתאים לנו. כל חברה המתמחה בעולם הסאונד התחילה לייצר חגורות הגברה. כל חברה רוצה לשאוף למוצר האיכותי ביותר ולשם גם התחילו להיות סדרות של חגורות הגברה שונות. כדי לבחור את חגורת ההגברה המתאימה לנו יש תחילה לעשות סדר בבלגן ואז להגיע לחנות מקצועית.

מהי חגורת הגברה?

חגורת ההגברה היא תחליף למערכת הגברה. לא כל אדם צריך או יכול להרשות לעצמו מערכת הגברה כמו בידורית. חגורת ההגברה היא למעשה מעין בידורית קטנה וניידת. בעזרת חגורת ההגברה תוכלו להגביר את הקול שלכם באופן הכי יעיל והכי זול. חגורות הגברה בנויות בצורה הבאה: ישנו מיקרופון זעיר המונח על הראש של הדובר, בעזרת חגורה ימוקם המגבר הזעיר לרוחב המותניים שלנו. חגורת ההגברה שומרת על הקול שלנו ומאפשרת לנו לדבר בחוזקה גם כשאנחנו לא מגבירים את הקול שלנו.

צילום יח"צ חו"ל

איך בוחרים את חגורת ההגברה הנכונה לנו?

יש מגוון רחב מאוד של חגורות הגברה, מה שמותיר את הצרכנים מאוד מבולבלים. עליכם לעשות סדר בבלאגן עוד לפני שאתם נכנסים לחנות. איך עושים את זה? על ידי מיקוד הבחירה לפי הצורך שלנו. בדקו בכל דגם מהם היתרונות שיש לו ומהם החסרונות והאם הוא יכול לשמש אותנו בצורה היעילה ביותר. לפניכם כמה דגשים שיש לשים לב אליהם:

  • משקל – רוב חגורות ההגברה הן קלות משקל. תמיד תחפשו את המוצר שנוח לכם ביותר. ככל שהמשקל עולה כך יהיה לכם יותר קשה להתנייד אתו ולנוע אתו בחופשיות.
  • זמן שימוש – חלק מחגורות ההגברה עובדות על בטריות, חלקן עובדות על טעינה. בדקו כמה זמן יכולה לעבוד חגורת ההגברה ללא חיבור לחשמל. אם אתם צריכים את חגורת ההגברה שלכם למספר שעות מוגבל, תמיד בחרו דגם שישרת אתכם יותר מהזמן שלכם.
  • חברה – שימו לב תמיד שאתם בוחרים בחברה שזו ההתמחות העיקרית שלה, ולא חברה שהיא יצרנית של מגוון מוצרים רחב. ככל שלחברה יש מגוון רחב יותר כך היא פחות מקצועית בתחום זה. החברות המובילות בתחום הסאונד ובמוצרים כמו חגורות הגברה הן: Martin School, KMF, TRX Audio, Proxtone, Pro Tech ועוד… ברגע שאתם תגיעו לחנות סאונד והגברה מקצועית תוכלו למצוא שם עוד הרבה חברות המתמחות בנושא.
  • תקציב – גם לתקציב יש חלק מאוד ניכר בבחירות שלנו. כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא על חגורת הגברה? אין ממה לחשוש, לא מדובר כאן על סכומי עתק, אלא על סכומים שיכולים להגיע לאלף שקלים פחות או יותר. יש גם דגמים שעולים פחות מ 400 שקלים. ב"ענק הסאונד" תוכלו למצוא מגוון הנחות והטבות עבור חגורות הגברה ומדונות לחברי הסתדרות המורים.
  • קהל יעד – למה אתם רוצים להגביר את הקול שלכם? זאת אולי השאלה הראשונה שאמורה לעלות לכם בראש. האם אתן מורות? כמה תלמידים יש בכיתה? את בחירת חגורת ההגברה יש לעשות עם חשיבה על כמות הקהל הנמצא מולנו. אם מדובר על קהל משתנה, תמיד תבחרו בקיצון. אתם לא רוצים להגיע לאולם ואנשים ששילמו כסף לא ישמעו אתכם.

בחירה נכונה תלויה גם במקום ממנו אתם רוכשים את המוצר

 
- פרסומת -

 

האם זה נכון? אם עכשיו ארכוש את אותו הדגם מחנות שאינה מתמחה באביזרי סאונד לא אקבל את אותה התוצאה? חשוב להבין, אם אתם רוכשים דגם ספציפי מחברה מוכרת ואיכותית גם במקום שאין לו שום קשר לחנות סאונד והגברה, אתם עדיין תקבלו תוצאה זהה. אז למה לרכוש דווקא מחנות סאונד והגברה? מכמה סיבות, הסיבה הראשונה היא שבחנות סאונד והגברה אתם מקבלים ייעוץ שלא תקבלו באף מקום אחר, זה שאתם בוחרים דגם זה לא אומר שאתם יודעים להשתמש בו על כל מפרטו הטכני. סיבה שנייה היא שבחנות סאונד והגברה תוכלו למצוא מגוון רחב יותר של מוצרים. ייתכן והדגם שאתם רוצים לא ישרת אתכם בצורה נכונה, בדיוק בשביל זה יש את אנשי המקצוע שימצאו לכם דגם שעדיף לכם. בנוסף לכל זה, אנשים בוחרים ללכת לחנויות מפוקפקות רק בגלל המחיר. אם תגיעו לחנות סאונד והגברה שהיא גם יבואן רשמי, שם תקבלו את המחירים הנמוכים ביותר. יבואנים רשמיים פוסחים על שלב המתווך וכתוצאה מכך המחירים יורדים.

לסיכום

בחירת חגורת הגברה הנכונה ספציפית לכם יכולה להיות מאוד מבלבלת. כיום, יש הרבה דגמים שונים, כדי להימנע מרכישות שיכולות לפגוע בכיס שלכם, רכשו אך ורק מחנות סאונד והגברה ולא מחנויות שמוכרות את חגורות ההגברה "על הדרך". חשוב לקחת בחשבון את כל הדברים שציינו למעלה לפני שאתם מגיעים לחנות. אם אתם לא יודעים מול כמה אנשים אתם מדברים או גודל חלל החדר, לא תדעו מהי עוצמת הוואט אותה אתם צריכים אצל חגורת ההגברה שלכם. חשוב לבדוק שאין רעשים או זמזומים עם הפעלת המוצר. בדיוק בשביל זה אנחנו ממליצים להגיע לחנות סאונד והגברה מקצועית ושם לנסות את כל הדגמים שמעניינים אתכם.

הכתבה באדיבות: ענק הסאונד – יבואני חגורות הגברה ומדונות למורים. https://www.sound-systems.co.i

כתיבת תגובה