חמישה דברים שחשבתם שאתם יודעים על צימרים בצפון – וטעיתם

צימרים הם דרך מאוד ישראלית לנפוש, שאמנם הולכת ותופסת תאוצה גם ברחבי העולם אבל עדיין מאוד מאוד אופיינית לארץ הקודש. זוגות, משפחות, קבוצות חברים – כולם אוהבים לברוח לפעמים מן השגרה, לצאת לאיזה נופש בצפון וליהנות מן השקט והטבע.

שוחים ונהנים (צילום PIXABAY)

אלא שלצד החיבה לצימרים צצו גם כמה תפיסות שגויות לגבי צימרים בצפון, ודווקא הן לא תמיד נכונות. אספנו עבורכם מספר דוגמאות כדי שתוכלו ליהנות מן החופשה שלכם בצימר בלב שלם:

  1. חושבים שלא תהיה לכם פרטיות בצימר?

טעות! אמנם בעבר הצימרים היו יחידות דיור בתוך או לצד דירות הבעלים, כך שאם הזמנתם חופשה בצימר למעשה התארחתם או בבית של אדם אחר או מאוד קרוב אליו – אבל כיום רוב הצימרים נבנים למטרות אירוח ולא כיחידות דיור, כלומר מדובר ביחידות פרטיות ונפרדות שנמצאות במרחק רב זה וזה ומן הבעלים.

  1. חושבים שתקבלו שירות פחות טוב ממלון?

טעות! בית מלון הוא עסק שמשרת מאות ואלפי אנשים מדי יום, כך שעבורו אתם עוד אורח בתוך שרשרת נעה של אנשים. בעל הצימר, לעומת זאת, משרת מספר מצומצם בהרבה של אורחים – ודווקא בשל כך בדרך כלל יעשה את המקסימום כדי לתת מענה לכל בעיה, קטנה כגדולה, לשביעות רצונכם המלאה.

 
- פרסומת -

 
  1. חושבים שהצימר לא מתאים למטרות עסקים?

טעות! קיימים לא מעט צימרים שהם למעשה וילות נופש יוקרתיות המתאימות מאוד לשילוב של חופשה ועסקים. האם, למשל, דמיינתם פעם שתערכו פגישות עסקים על גבי מרפסת שמשקיפה אל נוף מרהיב כאשר הציפורים המצייצות הן רעש הרקע היחיד?

  1. חושבים שצימר או נופש בצפון לוקחים רק בקיץ?

טעות! כל עוד לא ניסיתם לשבת בבריכת שחייה מקורה ומחוממת, לשתות כוס יין ולהאזין לגשם שמטפטף בחוץ – אינכם יודעים מהו בילוי מענג של חורף.

  1. חושבים שצימר זה יקר?

טעות! המחיר הוא עניין של ביקוש והיצע, ובתקופות בהן הביקוש עולה (כגון בחגים, בסופי שבוע או בחודשי הקיץ) אכן המחירים מטפסים מעלה; ועם זאת, בתקופות הפחות מבוקשות ניתן למצוא דילים אטרקטיביים ביותר שיכולים להתאים לכל תקציב.

כתיבת תגובה