Toy Time להורים, סבים וסבתות או בכלל לקטנים

מה תביאו השנה למי שימצא את האפיקומן ||| אילו משחקים וצעצועים יעשו לילדים והנכדים את החג ||| מה חדש בעולם הצעצועים מהארץ ומהעולם ||| לרעיונות והצעות בהמשך <<<

רחפן מתוצרת TAIYO (צילום יח"צ טופ פליי ישראל)

תערוכת Toy Time במרכז הירידים תל אביב

בימים אלה מתקיימת בביתן 2, במרכז הירידים ת"א, תערוכת המשחקים והצעצועים. בנוסף מציגים המשווקים והיזמים בתחום הצעצועים והמשחקים, את החידושים שיעשו את החג והקיץ משעשעים ומעניינים יותר.

בתערוכת Toy Time האחרונה, שהתקיימה בביתן 2 החדש, בהפקת מרכז הירידים תל אביב, הוצגו מיטב החידושים האחרונים של תעשיית המשחקים לילדים. בתערוכה, הוצגו לראשונה מגוון רחב של חידושים בעולם הצעצועים לקהל המקצועי ולקניינים מתחום הצעצועים. בין החידושים שהוצגו: משחקי התפתחות, משחקי חשיבה ואסטרטגיה, דגמי רחפנים חדשניים, משחקים ירוקים ששומרים על הסביבה ועוד. לראשונה, בשיתוף עם סניף השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה "מעוף תל אביב", אשר מסייע לעסקים קטנים ובינוניים במשק הישראלי, התקיימו שתי הרצאות לקהל העסקים, המציגים והמבקרים בתערוכה. ההרצאות עסקו בשני אתגרים משמעותיים לעסקים קטנים בתחום הצעצועים בפרט ובכלל בתחום הקמעונאי בכלל: שיווק מסורתי בעולם דיגיטלי – שיווק מקומי ומסורתי והאתגרים הקיימים בעולם שהופך דיגיטלי וניהול נכון של תזרים העסק וניהול המלאי בחנות,  ניהול נכון המאפשר הגדלת רווחים.

משחקים אלו נחשפו לראשונה בתערוכת הצעצועים המרכזית -Toy Time  שבהפקת מרכז הירידים תל אביב ותמצאו בקרוב בחנויות.

ברקיד – הצמיד שיזכיר לנו איפה הילד

מיזם ישראלי חדש שיכול לשמש הן למניעת שכחת ילד ברכב והן למציאת ילד אובד בקניון, בפארק או בכלל. זהו צמיד חכם לילד ואפליקציה לסמארטפון המתממשקים יחדיו על מנת להציל חיים. בכל פעם שההורה מתרחק מילדו מעל למרחק מסוים שנקבע מראש – האפליקציה מתריעה בקול רם ומזכירה להורה כי הוא מתרחק או שילדו ממוקם הרחק ממנו. המערכת טובה לא רק למניעת שכחת ילד ברכב סגור, אלא גם במקרים של אובדן ילד בקניון הומה אדם, בפארק גדול, בחוף הים – בין בארץ ובין בחו"ל. גם כאשר הילד נכנס למקור מים (בריכה, ים או גיגית) נוצר ניתוק מהמערכת והאפליקציה מתחילה להשמיע התראות חזקות.

מדובר על מערכת ייחודית שכן היא אינה מבוססת GPS ואינה דורש כרטיס סלולארי (SIM) כמו שאר הצמידים הקיימים כיום בשוק. בשל עובדה זו, היקף הקרינה שהצמיד פולט נמוך בצורה משמעותית (קרוב לאפסית), ובכך אינו מסכן את הילד. הצמידים עוצבו במיוחד עבור ילדים, עם דמויות ייחודיות שיהיה ניתן להשתמש בהן בעתיד (משחקים באתר, פעילויות וכדומה). הצמיד החכם, "ברקיד" מקיים שיתוף פעולה עם אפליקצייתWaze  אשר תראה את מיקומו האחרון של הילד על המפה וניווט לאותו המיקום שבו הוא נראה. מתאים לכל תינוק וילד.

מחיר: 199 שקלים. למכירה באתר <<<

הבוס הקטן עם המשחק החדש "סבתא שרה"

המשחק, שפותח על ידי רמי לביא מנכ״ל חברת הבוס הקטן, נולד מתוך מצב הקיים בכל משפחה בה השמות של בני המשפחה מתערבבים בעיקר על ידי ההורים והסבים והסבתות.המשחק הינו משחק זיכרון היתולי בו קובעים לכל דמות שם לפי הדמיון או השמות של האנשים היקרים לנו מהמשפחה ועל המשתתפים לזכור את השם שנקבע כמובן שהחוכמה היא לבלבל בין השמות . המשחק דינמי מאוד משעשע וסוחף .מחיר: 29.00 שקלים.

כלבושרד עם סדרת מוצרים של BABY MAPED

המותאמת במיוחד לתינוקות- טושים ועפרונות צבעוניים המותאמים לגיל שנה. הטושים עבים לאחיזה נוחה, רחיצים לגמרי מהידיים והבגדים ומגיעים במגוון של עד 24 גוונים. בנוסף צבעי גואש רחיצים, היחידים שיורדים בכביסה רגילה, נוחים לשימוש ולא נוזלים או מטפטפים. המוצרים בסדרה בטוחים לגמרי לשימוש על ידי פעוטות, אינם רעילים ובעיצוב מושך ואטרקטיבי מאוד לילדים. מיועדים לשימוש כבר בגיל שנה או שנתיים בהתאם למוצר. מחיר: כ-50 שקלים.

ריטקו עם shoeps שופס

להיט מאירופה שנחת בישראל: שופס שרוכי הסילקון החדשים שמחליפים בכל נעל את השרוכים הרגילים. השופס נמתחים, גמישים ומשדרגים כל נעל במראה וסוף סוף אין יותר צורך לקשור שרוכים ואין שרוכים שיפתחו כל רגע. מגיעים בשלל צבעים. מתאים לילדים, מבוגרים לספורט ולפנאי. מחיר: 35-120 שקלים.

https://www.youtube.com/watch?v=Mytf6enKqmQ

ריטקו עם סלפי מיק

 
- פרסומת -

 

הסלפי מיק מגיע עם המוצר וכוללת 1000 שירים להודה בחינם. הערכה כוללת מוט, מיקרופון ואזניה (לא כולל סמארטפון). המוצר מתאים לכל סוגי הסמארטפונים ותומך בכל האפליקציות. מתאים לילדים, מבוגרים לספורט ולפנאי. מחיר: 129 שקלים.

חכמטיקה עם ברייני בנד

סדרת משחקי קופסה מפתחי חשיבה – משחק  שמסייע ללימוד מתמטיקה בצורה טובה, תוך כדי משחקי קופסה קלילים ומהנים. משחקים חדשים בשוק העולמי, משחקים כיפיים עם הרבה ערך מוסף שרכשו תשומת לב רבה מרגע הראשון! המשחקים של The Brainy Band עוסקים בספירת עצמים, חיבור, כפל, שברים, אך טמונים במשחקים האלה גם מושגים מתמטיים הרבה יותר עמוקים: אלמנטים של תורת הקבוצות\לוגיקה, חשבון שאריות, בסיסים של קומבינטוריקה… אולם לא חייבים לדבר על זה. הילדים שישחקו ושיתרגלו את הכפל או את החיבור. פשוט כשהילד בעוד הרבה שנים ילך לאוניברסיטה, הוא פתאום יגלה שיש לו אינטואיציה לדברים אלה או אחרים. אלה משחקים חווייתיים מאוד שעוזרים להקנות לתלמידים את המיומנויות שהם צריכים לרכוש בצורה כיפית ויעילה. ומה שהכי חשוב- המשחקים יכולים לשמש כמשחקי קופסה רגילים לכל המשפחה – גם לבוגרים, וגם לילדים.

גיל: מיועדים לגילאי 4-11 (כל משחק הוא לגיל שונה ומלמד מושגים שונים). מחיר: 45-90 שקלים. לפרטים באתר <<<

עולם הבועות של באבלס

באבלס עם  יצרנית צעצועים המתמחה בעיקר בבועות סבון ענקיות והמובילה בארץ בתחום. הפעם הוצג מוצר חדש – "עולם הבועות של באבלס" אשר כולל מוצרים נוספים בתחום בועות הסבון הענקיות לדוגמא: ערכת יצירה ביתית בבועות סבון, ערכת הבועות המקפצות שלי וערכת חישוק להפרחת בועות ענקיות.

הערכות ייחודיות בזכות האבקה הייחודית של החברה, אשר מחליפה את הנוזל המוכר לכולם. האבקה הינה פיתוח ישראלי של החברה והבסיס לכל מוצרי החברה טמון בה (האבקה עשויה מחומרים טבעיים בלבד וכמובן אינה מזיקה כלל תוך שמירה על רמה ואיכות בסטנדרטים הגבוהים ביותר). מתאים לגיל החל משנתיים. מחיר: 10 – 50 שקלים.

אלה ועוד

בנוסף לתערוכת ToyTime, תערוכת הצעצועים המרכזית לקהל מקצועי הוצגו ע"י יבואנים ומשווקים נוספים, חידושים אחרים.

טופ פליי ישראל עם בוב הבנאי ועוד

טופ פליי ישראל – ערכת בוב הבנאי (צילום יח"צ)

חברת "טופ פליי ישראל", יבואנית צעצועים של מגוון מותגים מובילים, בהם Carrera RC, Smoby, TAIYO, DICKIE TOYS, HELLO KITTY ועוד, משיקה מגוון צעצועים חדשים לחג הפסח.

  • ערכות צעצועים מרהיבות של כלי עבודה במותג האהוב בוב הבנאי, מתוצרת חברת SMOBY הצרפתית. בסדרה מגוון רחב של ערכות כלי עבודה למשחק לילדים, באיכות גבוהה ובעיצובים מקסימים שילדים ישמחו לתפעל ולשחק בהם. בין הצעצועים בסדרה: חגורת כלי עבודה המכילה מגוון כלים – מסור, מפתח שוודי, מברג, פטיש ותג; סט הכולל מברגה, מסור חשמלי ומשייף; מסור עצים חשמלי; מברגה חשמלית; מברגה מכאנית; תיק גב עם מגוון כלי עבודה; ערכת בטיחות וכלי עבודה של בוב הבנאי הכוללת חולצה, קסדה, תג וכלי עבודה; שולחן עבודה מושלם עם מברגה וכלי עבודה. המוצרים מתאימים לילדים מגיל 3 ומעלה. מחירים: מ-69 עד 349 שקלים.
  • סדרת צעצועים על שלט של מותג האיכות TAIYO מיפן. סדרת הצעצועים כוללת רחפנים ומגוון דגמים של רכבי שטח – ג'יפים, מכוניות מרוץ, אופנועי שטח ועוד, אשר ייחודם בהיותם מתאימים למשחק בכל תנאי שטח, כולל בשטח בוצי ובמים. הצעצועים יכולים לצוף ולנוע על פני המים ללא חשש. צעצועי TAIYO מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומחומרי פלסטיק איכותיים, חזקים ועמידים. למשל רחפן מדגם WATER DRONE יכול לטוס בגשם ולצוף על פני המים. (מתאים לילדים מגיל 12). מחיר הרחפן 399 שקלים. ג'יפ מדגם SKIMMER מצויד בגלגלים 4×4 והוא מתאים לנסיעה בכל תנאי שטח, כולל בתוך מים ולבצע סיבובים של 360 מעלות. (מתאים לילדים מגיל 8). מחיר ג'יפ SKIMMER הוא 189 שקלים.
  • צעצועי התפתחות  לפעוטות, במותג BABIES MACHINA, הכוללת מגוון דגמים של כלי תחבורה המופעלים בעזרת שלט, בעיצובים מקסימים וצבעוניים המתאימים לפעוטות. הצעצועים עשויים מפלסטיק איכותי מסוג  ABSחזק עמיד ונעים למגע המותאם לאחיזה ולמשחק לפעוטות בני 18 חודשים ומעלה. במגוון הדגמים: מטוס, קטר רכבת, מכונית מרוצים ומכונית כיבוי אש. בסדרה גם קרוקודיל צבעוני וחילזון מקסים. מחירים: 89 -129שקלים.

דיאמנט צעצועים עם האצימלים ועוד

דיאמנט צעצועים הציגה מיטב החידושים בינהם:

  • Hatchimals Colleggtibles- האצימלים אספנות מדובר בצעצוע קסום, מלא במסתורין והתרגשות המגיע בתוך ביצי פלסטיק שבתוכן נמצאות בובות האצ'ימלס שונות. כמו Hatchimals הגדול גם את האצ'ימלים לאספנים צריך לשחרר מהביצה שלהם לפני שאתה יכול לשחק איתם.

  • קעקועי שיער אופנתיים הם למעשה מדבקה זמנית בגוני זהב מנצנץ, כסף מטאלי וצבעים זוהרים בחשיכה ועם יותר מ-100 דוגמאות. הטוויסט הזוהר יחזיק מעמד ללא חפיפה עד 4 ימים. מחיר מארז 14.90 עד 49.90 שקלים (בהתאם לכמות).
  • מפרץ ההרפתקאות – עונת הג'ונגל הוא ליין מוצרים המתאימים לסדרת הטלויזיה המשודרת בערוץ ניק ג'וניור.
  • צמידי צ'ארמס – פסטיבל צמידים אופנתיים בעיצוב אישי מקורי עם ערכת צמידי צ'ארמס הכוללת חרוזים, תליונים ועוד. מחיר 29.90 עד 59.90 שקלים.

  • חרוזי הקסם: יצרה בתלת מימד באמצעות התזת ספרי מים וחרוזים הנדבקים ללוח הציור שהילד הכין. מחיר 29.90 עד 69.90 שקלים.
  • FASHION TIME סטודיו לעיצוב ציפורניים כולל מייבש צפרנים מקורי במחיר 79.90 שקלים.

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך:

סגירת תפריט