תכשיטי בוהו

אופנת הבוהו שיק היא ללא ספק אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות. אבזירי בוהו כמו כובעים ותכשיטים, כובשים את הרחוב ונדמה שלאן שלא נסתכל, נוכל לראות את סימני ההשתלטות של הבוהו של עולם האופנה. אבל העובדה שמדובר בטרנד פופלרי, לא מונעת מאיתנו את רגעי התסכול המוכרים כאשר אנחנו מנסות לשלב את הטרנד עם מראה יום יומי ופשוט, כזה שמיועד לעוד יום במשרד או ליומן מלא פגישות. הדבר תקף במיוחד כשמדברים על תכשיטי בוהו, שנוטים להיות צבעוניים, גדולים, ולעיתים יכולים להיתפס כ"לא מתאימים" לסביבה מקצועית. אבל כמו כל אתגר טוב, כשזה נוגע לאופנה – הכל אפשרי. הנה כמה טיפים לשילוב תכשיטי בוהו עם המראה היום יומי.

COMETE קולקציית תכשיטים לגבר (צילום יח"צ חו"ל)

התמקדי בפריט אחד

גם אם יש לך בתיבת התכשיטים, עשרות תכשיטי בוהו יפיפיים, פרי עבודת יד כמו ברשת קרני שאת רוצה להשוויץ בהם לפני כל  – עדיף לעשות זאת בצורה חכמה, ולבחור פריט אחד ליום שבו אפשר להתמקד. במילים אחרות, בכל יום ויום, בחרי תכשיט אחד עליו את שמה  את ה"זרקור", בין אם מדובר בשרשרת, טבעת, צמיד או עגילים. לאחר שבחרתם את תכשיט הבוהו שלך להיום, הקפידי ששאר התכשיטים שאת בוחרת, ייאזנו את תכשיט הבוהו מבחינת צבע ועידון, ולמעשה, יתפקדו כ"ניצבים" שמאפשרים לו לבלוט בצורה חכמה מעל השאר.

חשבי על פלטת הצבעים

 
- פרסומת -

 

תכשיטי בוהו הם תכשיטים שלא ניתן להתעלם מהם. בין אם מדובר בצורה מיוחדת, או בצבעים מרהיבים. לכן, כשאת בוחרת תכשיט בוהו אחד להתמקד בו במהלך היום, חשוב להבין שלא רק התכשיטים האחרים שתבחרי מתפקדים "כניצבים", שנועדו להבליט את נוכחתו בצורה חכמה, אלא גם כל האאוטפיט שתבחרי ללבוש באותו יום. במקרה של הבגדים, אפשר להסתכל על זה כמעין קשר מושלם שבו ההפכים – נמשכים זה לזה. הלכת על לבוש מקצועי בצבעים קרים? בחרי תכשיט בצבעים חמים שיכול להשתלב בצורה נקייה עם מה שאת לובשת. הלכתם על אאוטפיט צבעוני ואלגנטי? בחרי תכשיט בוהו בצבע שחור או חום שלא ייגנוב לך את הפוקוס מההאאוטפיט שבחרת מצד אחד, אבל עדיין ייקבל את המקום שלו במכלול הגדול.

אל תפחדי לקחת סיכונים

לפעמים נדמה לנו שמקומם של תכשיטי הבוהו או בחופשת בטן גב ביוון או בערבים ביציאות עם חברים. אבל האמת היא, שעם ההאוטפיט הנכון ושמירה נכונה על איזונים, אין שום סיבה לפחד לשלב תכשיטי בוהו כמו התכשיטים של קרני קראפט בלבוש היום יומי שלכן. אל תפחדי לקחת סיכונים, בסופו של יום, סביר להניח תגלי – שזה שווה את זה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט