רוי ניסני ובר ברוך בסבבי הפורמולה

רוי ניסני פותח עונה בסבב הפורמולה WSR בשבת במרוץ ראשון בספרד. בר ברוך וקבוצת המרוצים ISRAEL F1 חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם VSR ולמבורגיני

עם רוי ניסני בירושלים (צילום דן בר-דוב)

עם רוי ניסני בירושלים (צילום דן בר-דוב)

רוי ניסני בארגון ספרד

רוי ניסני יצא לארגון שבספרד, שם תיפתח בסוף השבוע עונת המרוצים בסבב העולמי והיוקרתי של רנו למכוניות פורמולה, world series Renault 3.5 .

ניסני יתחרה העונה בשורות הקבוצה הצרפתית TCCH 1 והוא מגיע לסבב אחרי שנתיים באליפות אירופה הרשמית של פורמולה 3, ואחרי שבאוקטובר האחרון הצטרף לאימונים בפורמולה 1 עם קבוצת סאוובר. במהלך העונה הוא צפוי להמשיך באימונים עם סאובר מתוך כוונה להצטרף לשרותיה בעתיד.

הסבב העולמי

11 קבוצות ו-21 נהגים המייצגים 15 מדינות, יתחרו השנה בסבב אשר יתפרש על פני תשעה סופי שבוע עם 17 מרוצים שגולת הכותרת היא מרוץ הרחובות במונקו, בעוד שבועיים לצד סבב הפורמולה 1.

העונה, בנוסף לניסני יש עוד 10 נהגים חדשים, אשר יתחרו בנוסף לתואר האליפות גם על תואר הרוקיס של העונה. הם יעשו זאת במכוניות עם נפח מנוע של 3,500 סמ"ק בעלת הספק של 530 כוח סוס ומהירות מרבית של 340 קמ"ש.

המרוץ הראשון של העונה יתקיים בשבת במסלול מוטורלנד אראגון שבספרד וביום ראשון יערך באותו מסלול המרוץ השני, מקצי הדרוג יערכו כבר ביום שישי. הנהגים יעברו 40 הקפות של 5.344 ק"מ כל אחת, עד לדגל השחמט.

בר ברוך בהשקת הצוות בתל-אביב (צילום דני בר)

בר ברוך בהשקת הצוות בתל-אביב (צילום דני בר)

קבוצת המרוצים ISRAEL F1

הקבוצה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם VSR ולמבורגיני. קבוצת ה-VINCENZO SOSPIRI RACING Srl  הינה הקבוצה הרשמית של יצרן המכוניות האגדי למבורגיני. למבורגיני מעוניינת לחזק את מעמדה בתחום הספורט המוטורי העולמי ולשם כך החליטה להקים קבוצת LAMBORGHINI JUNIOR TEAM שקבוצת ISRAEL F4 היא חלק מפרויקט זה. מדובר בשיתוף הפעולה השלישי של הקבוצה מעבר לשתי מכוניות אחרות שמקדמת למרוצים באיטליה ומכונית נוספת שמתחרה ביפן.

בבעלות הקבוצה מכונית מסוג LAMBORGHINI HURAKAN GT3 אשר תשתתף באליפות איטליה למכוניות GT. בר ברוך, נהג קבוצת ISRAEL F1  צפוי להשתתף יחד עם הקבוצה במרוץ הקרוב של קטגוריה זו כבר ב-28 ביוני 2015.

למבורגיני של בר (צילום יח"צ)

למבורגיני של בר (צילום יח"צ)

בר ברוך

בר הוא נהג קבוצת ISRAEL F1 המתחרה השנה במסגרת פורמולה F4 FIA ישולב השנה גם לאליפות איטליה למכוניות GT ובסוף חודש יוני 2015 יתחרה ברכב מסוג למבורגיני הוראקאן GT3 במסלול IMOLA  שבאיטליה תחת קבוצת ISRAEL F1 by VSR

קבוצת הפורמולה הישראלית ISRAEL F1   חתמה בשבוע שעבר עם קבוצת המרוצים האיטלקית VINCENZO SOSPIRI RACING Srl EURONOVA) לשעבר) על הסכם שיתוף פעולה.

במסגרת ההסכם בין שתי קבוצות המרוצים, תתחרה קבוצת ISRAEL F1  במסגרת פורמולה F4 FIA תחת השם  ISRAEL F4  by VINCENZO SOSPIRI RACING Srl . קבוצת המרוצים VINCENZO SOSPIRI RACING Srl  (VSR) תרחיב את טווח האפשרויות  להתקדמות ברף  הקטגוריות של רכבי הפורמולה וה-GT.

בר ברוך, נהג קבוצת ISRAEL F1 אמר כי "שיתוף הפעולה החדש בשיתוף VINCENZO SOSPIRI RACING Srl ולמבורגיני, ייקח אותנו עוד צעד אחד קדימה, אל עבר התמקצעות, הכרה בינלאומית ועמידה בסטנדרטים ספורטיביים וטכניים של קבוצות המרוצים הטובות בעולם".

הוספת תגובה