מתחם היופי של לימור בן יוסף

המעצבת לימור בן יוסף השיקה את מתחם היופי שלה ||| מתחם יופי לכלות ולבנות הלווי שלה ||| חלום שהתגשם ||| לפרטים והתרשמות בהמשך הכתבה <<<

לימור בן יוסף

תצוגת שמלות של לימור בן יוסף (צילום: תומר הרמן)
תצוגת שמלות של לימור בן יוסף (צילום: תומר הרמן)

מאז שלימור בן יוסף (43) זוכרת את עצמה, רוב חייה סבבו סביב עולם היופי והאופנה. לימור הינה אוטודידקטית ואמנית בנשמתה. עוד בתקופת התיכון, עיצבה וטיפחה תסרוקות לחברותיה, איפרה אותן ובשיעורים הייתה מציירת ללא הפסקה. את סלון היופי הראשון שלה "פתחה" בגיל 15 על גג ביתם של הוריה. השמועה עשתה לה כנפיים וכל השכונה החלה להגיע לגג להסתפר ולהתאפר לקראת חתונות, אירועים משפחתיים ובכלל….

החלום קורם עור וגידים

מאז ועד היום, המון ריגושים ואתגרים מקצועיים צלחו על ידה ורק לאחרונה החליטה בן יוסף למסד את מרבית כישרונותיה תחת מתחם אחד המשתרע על פני 400 מ"ר והיחיד בארץ. המקום מספק מענה לכל עולם התוכן של הכלה הטריה– החל מעיצוב שמלת הכלה ושמלות הערב של מלוותיה, דרך תסרוקות ותספורות ועד פדיקור-מניקור, ספא מפנק ושאר פינוקים המתקשרים ליום הכי מיוחד בשנה אשר יחד הופכים תהליך מתיש ליום מלכותי עתיר בפינוקים.

תצוגת שמלות של לימור בן יוסף (צילום: תומר הרמן)
תצוגת שמלות של לימור בן יוסף (צילום: תומר הרמן)

מתחם היופי

לימור בן יוסף, מעצבת שמלות כלה והמלבישה הרשמית של תחרות מלכות היופי,  השיקה את המתחם שקרוי בשמה- המותג לימור בן יוסף. זהו מתחם המשתרע על פני כ-400 מ"ר ונמצא בלב השרון, בדרך רמתיים שבהוד השרון.

המקום מציעה את כל מה שכלה צעירה (והמלווה שלה) צריכות ביום הכי חשוב שלה, החל מעיצוב אישי לשמלת כלה, דרך תסרוקת ערב מותאמת ועד לאיפור מקצועי. לימור אינה פוסחת גם על מלוותיה של הכלה שנבחרו על ידה בקפידה ומציעה להן שמלות ערב מעוצבות, שירות איפור מקצועי וכמובן – תסרוקות מותאמות.

להשלמת החוויה ניתן גם למצוא במתחם מגוון טיפולי יופי, ספא מפנק וקוסמטיקה.

שמלות כלה

 
- פרסומת -

 

קולקציית שמלות הכלה של לימור בן יוסף נתפרות בקפידה בתפירת עילית ובעבודת יד בלבד. השמלות מעוצבת בהתאם להשראות שלימור מקבלת מקהל לקוחותיה ומהיכרותה עם עולם התוכן הנשי, רצונותיו מנסיעותיה בעולם וביקוריה התכופים בתערוכות בזירות האופנה הבינלאומיות.

שמלות ערב

את שמלות הערב לימור מייבאת בלעדית מזירות האופנה הבינלאומיות כשהקו המנחה שלה הינו לבוש נוח, אלגנטי ונחשק ובעל גזרות מחמיאות ומותאמות לכל גוף. עיקר עיצוביה מושתתים על איורים וציורים פרי דמיונה ואת השראותיה הרבים מקבלת לימור לרוב מקהל לקוחותיה. הקולקציות שלה מגיעות בגרסת LIMITED EDITION, שום קולקציה אינה דומה לקודמתה ואין רפיטים.

טקס מלכות היופי

לאחרונה, העניקה חסות לטקס מלכות היופי לשנת 2016  ונבחרה להלביש את 16 המועמדות הסופיות בעיצוביה הייחודיים והאלגנטיים, דבר שהתווסף להכרה הבינלאומית שלה ועורר בה בסקרנות והתעניינות רבה מקניינים רבים ברחבי העולם ובכללותם מארה"ב ומוסקבה.

טווח מחירי השמלות: 8,000 שקלים – 18,000 שקלים.

מתחם לימור בן יוסף – דרך רמתיים 91, הוד השרון. דף הפייסבוק <<<

כתיבת תגובה