מה עדיף סוכנות נסיעות או לחפש לבד?

ישראלים רבים רוכשים חופשות וטיסות לחו"ל באתרים שונים באינטרנט, ולעתים נדמה כי אין עתיד לסוכני הנסיעות בעקבות מהפכת האינטרנט והשינוי בהרגלי הצריכה. רוב האנשים מתמודדים עם הדילמה כיצד להזמין את החופשה הבאה שלהם בארץ או בחו"ל, האם להשקיע זמן ולחפש באינטרנט או שמא עדיף לפנות לסוכן הנסיעות ולרכוש דרכו את הדיל. אמנם ישנם מקרים בהם ניתן למצוא טיסות זולות ומחירים אטרקטיביים של מלונות באופן עצמי, אך במקרים רבים דווקא סוכן הנסיעות יכול לסייע לנו ולאתר עבורנו את הדיל המשתלם ביותר בגלל ניסיונו הרב והיכרותו המעמיקה בעולם התיירות בארץ ובחו"ל.

תג מזוודה חדשני (צילום יח"צ חו"ל)

לסוכני הנסיעות תפקיד חשוב

כדאי לדעת כי משרדי נסיעות דווקא זוכים להצלחה כבירה, הם מעידים על ביקושים הולכים וגדלים מצד הלקוחות וההכנסות שלהם לא נפגעו והם אפילו מרוויחים טוב יותר. כיצד זה יתכן? ובכן, לסוכני הנסיעות יש טריקים להוזיל את עלויות הטיסה והלינה במלונות שונים בארץ ובחו"ל, המשרדים הגדולים זוכים למבצעים אטרקטיביים והם יכולים להציע מחירים זולים יותר בהשוואה לעלויות של הטיסות והחופשות המתפרסמים באתרים השונים, יש להם ידע רב בתחום התיירות ולכן הם יכולים להציע פתרונות מותאמים עבורכם, ולחסוך לכם בעלויות החופשה.

חשוב לזכור כי סוכנות נסיעות משרתת נאמנה לקוחות פרטיים ועסקיים, למעשה הרווח של סוכני הנסיעות מגיע בעיקר מאנשי עסקים הזקוקים לפתרונות מתקדמים ויעילים ומקבוצות מאורגנות. סוכן הנסיעות מתווך בין חברות התיירות השונות ללקוחותיו, הוא בודק אפשרויות שונות עבור הלקוח, מייעץ ומסייע לו לקבל החלטה נכונה ומשתלמת יותר.

כל אחד יכול?

 
- פרסומת -

 

אמנם, כל אחד יכול להזמין טיסה או לינה במלון בחו"ל באמצעות האתרים השונים, אך כדי להימנע מכאבי ראש, מטעויות ומהתמודדות עם שפה לא מוכרת ומעלויות נסתרות המייקרות את החבילה לחו"ל, אין תחליף לסוכני הנסיעות המקצועיים והמיומנים. ישנם מקרים בהם אין בעיה להזמין דיל או טיסה לחו"ל לבד, כל עוד שולטים באנגלית או רוכשים את החבילה באתר בטוח ואמין, ולרוב ניתן לחסוך בעלות הטיסה והמלון כאשר מזמינים לבד. עם זאת, משרדי נסיעות מתמודדים ביעילות עם התחרות ההולכת וגוברת מצד אתרים באינטרנט, ובשנים האחרונות נחתמו הסכמי עמלות ושיתופי פעולה בין האתרים המובילים בתחום המלונות והטיסות לבין סוכני הנסיעות, אם תזמינו אצל הסוכן דיל שראיתם באינטרנט יתכן ותגלו כי הוא מציע מחיר טוב יותר עבורכם מאחר והוא מקצץ בעמלת המכירה שלו.

שירות אישי והתאמת החופשה למאפייני הלקוח

סוכנות נסיעות מכירה את כל היעדים החמים והטרנדיים, הסוכנים יכולים לסייע ללקוח לתכנן את מסלול הטיול, לבחור מלונות מרכזיים ואיכותיים ולבחור ביעד המתאים לדרישות ולמאפייני הלקוח. במקום לחפש הרפתקאות ולרכוש דילים באתר לא מוכר, מזמינים את חבילת הנופש מסוכן נסיעות חרוץ ואמין, הוא משווה מחירים עבור לקוחותיו, ויכול להמליץ על יעדים חדשים ומלהיבים במחירים משתלמים, לשכור רכב כבר מהארץ, לדאוג להעברות למלון, ובעיקר לדאוג לחופשה בראש שקט עבור לקוחותיו.

כתיבת תגובה