כיצד להתאים כסאות בר לעיצוב המטבח ופינת האוכל?

פינות אוכל מגיעות בכל הצורות והגדלים – פינות אוכל רשמיות, דלפקי ארוחת בוקר מזדמנים וכל מה שביניהם.

שומרת הזורע – שולחן ערוך לחג דגם כרמל (צילום סטודיו שמרת הזורע)

על פי קובי חכים – מנכ"ל חותם רהיטים מעוצבים, בכל דרך שבה תבחרו לעצב את פינת האוכל שלכם, האלמנט החשוב ביותר בחלל הוא הכסאות שלכם. הדבר אינו שונה כאשר מדובר בכסאות בר. האם כסא הבר בגובה הנכון? האם הוא מתאים לסוג השימוש שאתם מתכננים עבורו? האם הוא נוח? יש עוד המון שאלות שעליכם לשאול לפני שתבחרו, ואנו כאן כדי להדריך אתכם לאורך התהליך.

גודל הכסא

כאשר בוחרים כסאות בר מעוצבים מידות הן קריטיות. בין אם הם מיועדים לדלפק, לבר או לאי מרכזי עליהם להיות בגובה הנכון. כאשר אתם מודדים קחו בחשבון גם את לוח העץ שמחבר את הרגליים של השולחן לפלטה המרכזית. ישנם שולחנות שבהם הפלטה עבה ורחבה ולכן לא יהיה מספיק מקום לרגליים. לאחר שבחרתם את הגובה הנכון, עליכם להבין כמה כסאות בר לקנות. השארת כמה סנטימטרים בין כסא לכסא היא הכרחית, כדי שכולם יוכלו לשבת בנוחות.

נוחות

אין שום מניעה שכסאות בר מעוצבים יהיו גם נוחים. כסאות בר נתפסים לא פעם כפחות נוחים בהשוואה לכסאות אחרים, אך בפועל אין שום סיבה להשלים עם כך. ישנם סוגים שונים של כסאות בר: מרופדים ולא מרופדים, עם משענת ובלי, מתכווננים או לא ובשלל חומרי גלם. האפשרויות הרבות שקיימות עוזרות לכם למצוא בדיוק את מידת הנוחות שאתם מחפשים.

אופן השימוש

 
- פרסומת -

 

השימוש בכסאות בר משתנה מבית לבית. לכן כאשר בוחרים כסאות קודם כל צריך להבין כיצד הם ישמשו אתכם. אם הם אינם נמצאים בשימוש תדיר אלא רק לארוחות חטופות ויש לכם פינת אוכל מוגדרת לארוחות משפחתיות, אפשר לשים יותר דגש על עיצוב. אך אם הכסאות האלו משמשים אתכם באופן קבוע, בכל ארוחה משפחתית מצומצמת ורחבה, עליכם להקדיש יותר מחשבה לבחירה שלהם.

תקציב

הגדרת תקציב שאותו אתם מוכנים להשקיע בכסאות יכולה מאוד לעזור לכוון אתכם אל עבר הבחירות הנכונות ביותר עבורכם. המחירים של כסאות בר נעים בטווח רחב, וכשאתם יודעים כמה אתם מתכננים להוציא תוכלו לסנן אפשרויות בצורה הרבה יותר פשוטה. בין אם באפשרותכם להוציא 150 שקלים לכסא ובין אם הרבה יותר, אל תתפשרו על הנוחות ועל האיכות של הכסאות שישמשו אתכם.

סגנון

ישנם המון סגנונות של כסאות: כסאות מעץ, פלסטיק, ראטן, ברזל בעיצובים מודרניים, כפריים, קלאסיים וכדומה. מומלץ לבחור כסאות שמתאימים לסגנון העיצוב הכולל. כמובן שאינכם חייבים להיות מקובעים בבחירה שלכם, אם אתם אוהבים מראה אקלקטי כסאות בר הם דרך נהדרת להכניס אופי ועניין לפינת האוכל ולמטבח שלכם.

ולבסוף אין ספק שבחירת כסאות בר זו ההזדמנות שלכם ליצור ולעצב חלל שמשרת את הצרכים שלכם, אך גם מעוצב לפי הטעם והסגנון האישי שלכם לכן פשוט תיהנו לאורך התהליך ואם צריך, בקשו הכוונה מצוות החנות.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

כתיבת תגובה

סגירת תפריט