חדש: גרסאות חדשות לאופל אסטרה GTC והאינסיגניה

אופל ישראל ממשיכה לחדש ולהתחדש עם שתי גרסאות טורבו חדשות לאסטרה GTC  ולאינסיגניה. שתי הגרסאות החדשות מצוידות במנועי טורבו מתקדמים עם הזרקה ישירה מסדרת המנועים החדשה של אופל SIDI. המנועים החדשים מעניקים יותר כוח, יותר ביצועים ועם זאת חיסכון בדלק ופליטת מזהמים נמוכה.

אופל אסטרה (צילום יח"צ חו"ל)
אופל אסטרה (צילום יח"צ חו"ל)

אופל אסטרה GTC  1.6 טורבו
אופל אסטרה GTC המעוצבת והיוקרתית היא מכונית סגנון חיים, המשלבת בין האיכות המוכרת של האסטרה המצליחה לבין מרכב קופה ספורטיבי בעל צללית נחשקת. מעתה משדרגת אופל את אסטרה GTC במנוע 1.6 טורבו חדש המעניק ל-GTC ביצועים אתלטיים עם אופי של מכונית ספורט-קופה.
האסטרה GTC 1.6 מצוידת במנוע טורבו מתקדם מסדרת SIDI של אופל המשלבת גם הזרקת דלק ישירה, לביצועיים מרביים לצד חיסכון מקסימלי בצריכת הדלק. מנוע 1600 סמ"ק מספק 170 כו"ס ומומנט גבוה, מה שמבטיח כוח זמין בכל תנאי הדרך, בכל מהירות ומאפשר תאוצות מרשימות ללא מאמץ.

אסטרה (צילום יח"צ חו"ל)
אסטרה (צילום יח"צ חו"ל)

מנוע ה-1.6 טורבו משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת שישה יחסי העברה אופטימליים המאפשרים לנצל את עוצמת המנוע במלואה וגם לחסוך בצריכת הדלק. תיבת ההילוכים מאפשרת גם תפעול ידני (טיפטרוניק) המעניק לנהג חווית נהיגה ספורטיבית ומרגשת. אסטרה GTC 1.6 טורבו החדשה מזנקת ל-100 ב-9.2 שניות בלבד ומגיעה למהירות מרבית של 210 קמ"ש בקלות, נמרצות וללא מאמץ. יחד עם הביצועים המרשימים מספקת האסטרה צריכת דלק ממוצעת של 14.9 ק"מ לליטר (בתנאי מעבדה). אופל אסטרה GTC 1.6 טורבו החדשה  – שילוב של יופי, ביצועים וחיסכון.
מחיר אופל אסטרה GTC 1.6 טורבו החל מ-162,990 שקלים.

אופל אינסיגניה (צילום יח"צ חו"ל)
אופל אינסיגניה (צילום יח"צ חו"ל)

אינסיגניה 2.0 טורבו
מכונית המנהלים היוקרתית של אופל זוכה לטוויסט ספורטיבי עם מנוע חדש ועוצמתי במיוחד בעל 250 כו"ס –  חזק יותר מכל מתחרותיה. מגדש הטורבו, ההזרקה הישירה ומערכת ניהול מנוע מתקדמת עוזרות למנוע ה-2,000 סמ"ק להפיק מומנט עצום. האינסיגניה 2.0 ליטר טורבו החדשה מאיצה ל-100 קמ"ש בפחות מ-9 שניות ומגיעה למהירות מרבית של 245 קמ"ש מה שהופך אותה למכונית ספורט-סאלון אמיתית. תיבת הילוכים אוטומטית מתקדמת עם שישה הילוכים מעניקה תגובות נמרצות והעברות הילוכים חלקות בכל תנאי הנסיעה ומאפשרת להשיג צריכת דלק ממוצעת של 14 ק"מ לליטר (בתנאי מעבדה).

 
- פרסומת -

 
אינסיגניה חדשה (צילום יח"צ חו"ל)
אינסיגניה חדשה (צילום יח"צ חו"ל)

האינסיגניה 2.0 טורבו החדשה מגיעה במרכב 5 דלתות שימושי, מעוצב וספורטיבי המשלב זנב קצר ודלת אחורית מתרוממת בסגנון "ליפטבק", המאפשרת גישה קלה לתא המטען. יחד עם רמת אבזור גבוהה במיוחד וגימור מוקפד משדרגת האיסיגניה 2.0 טורבו את חווית הנסיעה לרמות של מכוניות סאלון.

מחיר אינסיגניה 2.0 ליטר טורבו החל מ-194,990 שקלים.

כתיבת תגובה