גני אירועים בשרון

גני אירועים בשרון נחשבים על ידי רבים ובצדק כמקומות האידיאליים לקיום אירועים, בעיקר הודות למיקום שהוא נגיש לבאים מאזור גוש דן – האזור שבו מתגוררת מרבית מהאוכלוסייה של מדינת ישראל. בנוסף, אזור השרון נמצא בדיוק באמצע הדרך בין מרכז הארץ לצפונה, כך שהוא מעולה לאירועים שמצריכים הגעה משני כיוונים אלו.

VALLEY כפר סבא מתחם אירועים וקונגרסים (צילום דני בר)

עם זאת, לגני אירועים בשרון יש יתרונות נוספים מלבד המיקום ומיד נפרט. המשיכו לקרוא וגלו למה גני אירועים בשרון הם המקום האולטימטיבי לאירוע הבא שלכם. אנחנו בטוחים שחלקם יפתיעו אתכם לטובה, אבל מה נעשה כדי שאתם והאורחים שלכם תיהנו?

יתרון ראשון – מזג האוויר

אזור השרון נחשב למקום מושלם מבחינה אקלימית. אין בו שינויי טמפרטורה קיצוניים בין היום ללילה כמו בדרום הארץ, הוא לא סובל מהלחות של מישור החוף ואין בו שיטפונות בעונות המעבר (העונה הכי טובה לקיום אירועים) כמו במדבר יהודה. המשמעות היא שאתם תיהנו מהרבה ירוק בעיניים ומבריזה נעימה אבל לא תסכנו את התסרוקות והבגדים שלכם. אמריקה.

יתרון שני – המבחר

בעבר אזור השרון היה אזור פסטורלי של פרדסים, מטעים ושדות, אבל כיום עם שקיעת החקלאות רובם הפכו לגני אירועים. המשמעות היא שמגוון גני האירועים בשרון הוא כמעט אינסופי וניתן למצוא פה כמעט הכל: סגנון ועיצוב אורבני, מודרני, אינטימי, קלאסי, מתוחכם ועוד – מה שאומר שהסיכוי שלא תמצאו את מבוקשכם הוא מינימלי.

עם זאת, הכמות אינה באה על חשבון האיכות ובמרבית גני האירועים בשרון תוכלו לקבל שירות מעולה, מחירים שפויים שמתאימים לכל כיס ואוכל טעים להפליא. הדבר היחיד שתצטרכו לעשות הוא לקבוע מסגרת תקציב, להגדיר את סגנון העיצוב ואת סוג האוכל  (צמחוני, טבעוני, כשר, חלבי, בשרי וכו') ולצאת לדרך.

יתרון שלישי – החנייה

 
- פרסומת -

 

זה אולי נשמע שולי, אבל מי שחיפש חנייה לפני אירוע במשך שעתיים בגוש דן וגם נאלץ לשלם עליה – יודע במה מדובר. בגני אירועים בשרון לרוב יש שפע של חנייה חופשית שלעיתים כוללת גם שירותי סדרנות, כך שהאורחים שלכם יהיו מרוצים ויביאו את תודתם בהתאם בצ'ק נדיב.

עם זאת, כדי למנוע התברברות של האורחים מומלץ לצרף להזמנות מפה, מיקום בוייז או מספר טלפון ליצירת קשר במקרה של טעות בניווט. אין גרוע יותר מאורח עצבני שהגיע לאירוע שלכם באיחור (למשל הפסיד את החופה או את דרשת בר המצווה) רק בגלל שטעה בדרך. גם במקרה הזה הצ'ק מן הסתם יהיה בהתאם והפעם לא לטובה.

יתרון רביעי – הרמה

אזור השרון נחשב לאזור מבוסס מבחינה כלכלית ויש לכך השפעה גם מבחינת גני האירועים. אלו עובדים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף האירוח בהתאם לדרישה מלקוחותיהם, כך שאתם צפויים לקבל יחס של מלכים מכל העוסקים במלאכה – החל מהמנהלים ועד אחרון העובדים: מנקים, מלצרים, סדרני חנייה ועוד.

למשל, מבחינה קולינרית גני אירועים בשרון נחשבים למקום שבו ניתן למצוא את הטרנדים הגסטרונומיים החדשים, את חומרי הגלם הטובים ביותר ואת ההגשה היצירתית ביותר. המשמעות היא לא רק שאתם מקבלים תמורה מלאה לכספכם ואת "אפקט הוואו" המבוקש, אלא גם מבטיחים שהאירוע שלכם לא יישכח.

יתרון חמישי – שעות האירוע

מכיוון שמרבית גני האירועים בשרון נמצאים במקומות מרוחקים ממקומות יישוב תוכלו לחגוג עד מאוחר, לפעמים אפילו עד עלות השחר כי המוזיקה של האירוע שלכם לא תפריע לאיש. המשמעות היא שאם אתם מתכננים מסיבה, חגיגה או אירוע לצעירים – אתם לא רוצים ששוטר יופיע ויחרב את האירוע אם הוא חרג מהשעה החוקית המותרת (23:00).

כתיבת תגובה

סגירת תפריט