גלידה אנדריי קיץ 2015

מגוון טעמים חדשים ☼ ψ ☼ חלווה עם פיסטוק חלבי ☼ ψ ☼ מסטיק מחודש (בזוקה מעודן) ☼ ψ ☼ קינדר בואנו ☼ ψ ☼ סורבה אננס וקוקוס ☼ ψ ☼ קרפ ווופל בלגי ☼ ψ ☼ לחצו על התמונה להמשך ולהתנסות אישית ☼ ψ ☼☼ ψ ☼☼ ψ ☼

גלידה אנדריי בשלל טעמים וצבעים (צילום יח"M)

גלידה אנדריי בשלל טעמים וצבעים- מגוון פירות קפואים (צילום דני בר)

רשת הגלידריות "אנדרי"

הגלידה של "אנדרי" מיוצרת מזה עשרות שנים לפי מתכון העובר מאב לבן, בהקפדה יתרה על-ידי רכיבים טבעיים ומשובחים, ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים והם בעלות מרקם עשיר ותוספות של פירות טריים.

הגלידות מיוצרות במפעל הביתי מחומרים המיובאים מחו"ל והתוספות של הטעמים מקוריות. באנדרי משיקים לקיץ 2015 מגוון טעמים חדשים המתווספים אל עשרות הטעמים המוכרים והאהובים, כשביניהם ניתן למצוא גלידות שמנת המשלבות רכיבים בריאים כמו חלווה עם פיסטוק חלבי וכן מסטיק האהוב ביותר בטעם בזוקה מעודן, גלידת מלבי, טרטופו, וגלידות סורבה המבוססות על פירות טבעיים דוגמת: אננס- קוקוס, פירות יער, פסיפלורה, תפוז סיני, מנגו ומשמש.

וופל וגלידה אצל אנדריי (צילום יח"צ)

וופל וגלידה אצל אנדריי (צילום יח"צ)

טעמים חדשים

הטעמים החדשים מתווספים אל המבחר המגוון והעשיר של הטעמים המוכרים ב"אנדריי": וניל, פיסטוק, שוקולד לבן עם אגוזי לוז, קוקוס, שוקולד נוגט, קפוצ'ינו, מסטיק ועד גבינה עם תות, מקופלת ווניל-דיאט (למקפידים על המשקל).

מחירים: מארז של 1 ק"ג – 58 שקלים, כדור – 10 שקלים, 2 כדורים – 17 שקלים, 3 כדורים – 22 שקלים.

מנות אחרונות חדשות

רשת הגלידריות "אנדריי" משיקה בימים אלו מבחר מנות אחרונות מתוקות המבוססות על שילוב של הגלידות האיכותיות המיוצרות מזה שנים באותה הנוסחה.

בין המנות האחרונות:

  • גליליות ענק ממולאות בגלידת שמנת בטעם וניל או שוקולד. מחיר: 7 שקלים ליחידה.
  • עוגת גלידה – בסיס של עוגת טורט בתוספת של שני טעמי גלידה על פי בחירת הלקוח ובתוספת עשירה של פקאנים, סוכריות שוקולד, נוגט, וניל שקדים, סוכריות צבעוניות, פירות ועוד. מחיר: 98 שקלים.
  • קרפ צרפתי- מיוצר במקום בעבודת- יד. מגיע עם גלידת ריבת חלב, שוקולד לבן או שוקולד חלב. מחיר: 15 שקלים.
  • פנקייק – מיוצר במקום בעבודת–יד מוגש כשתי יחידות במנה. מחיר: 17 שקלים.
  • ופל בלגי – ופל עשיר המוכן במקום. מחיר: 17 שקלים ליחידה.
  • מלבי- מנה קלילה בתוספת מי ורדים עדינים. מחיר 10 שקלים.

לכל אחד מהקינוחים ניתן לצרף כדורי גלידה מהמבחר המגוון והעשיר המוצע בסניף.

טעימה

המנה שלנו (צילום דני בר)

המנה שלנו (צילום דני בר)

הלכנו לסניף אנדרי בבן גוריון 2 (מגדלי בסר) ברמת-גן. בערב, למרות השעה המאוחרת ואולי בגלל החום, הסניף היה שוקק חיים והומה אדם בכל אחת מפינות ההגשה. גלידות, פרוזן יוגורט וגם הקרפים והוופל הבלגי היו עמוסי עבודה.

התחלנו בפרוזן יוגורט מפירות מרעננים שציננו אותנו עד גמר הכנת הוופל הבלגי שנאפה במקום והועמס בגלידה ופרי עפ"י בחירתנו (וללא קצפת עפ"י בחירתנו).

לאחר שהתענגנו על טעמי הגלידה והוופל שציננו אותנו ולא פחות, גם השביעו, קינחנו בגביע גדוש של גלידה שנימוחה בפה והיתה צמיגית כמו גלידה מסטיק קלאסית של פעם.

סניפי הרשת

להשיג באחד מ-5 סניפי רשת גלידת "אנדרי": רח' יפת 138 ת"א-יפו, בן גוריון 2 ר"ג, סחרוב 8 ראשל"צ, משכית 27 הרצליה פיתוח, הרצל 87 רמלה.

הוספת תגובה