אשקלון תארח עדלאידע בשיתוף ערוץ הופ!

עיריית אשקלון תקיים בפורים 2015 בשיתוף עם כוכבי ערוץ הופ! את העדלאידע הגדולה של ישראל התזמורת המלכותית בליווי עשרות חיילי בדיל, סינדרלה והכרכרה, שלגיה ענקית בגובה ארבעה מטרים מלווה בשבעת הגמדים, הממלכה הקסומה עם עשרות נסיכות ונסיכים, רפונזל והמבצר הקסום, פיראטים, דרקון ענק ממדים, בית הממתקים של עמי ותמי, ליצנים , קוסמים ולהטוטנים, בנוסף תארח התהלוכה כמה מהדמויות האהובות על ילדים בימינו: דיירי רחוב סומסום, סמי הכבאי, תותית, הדבורה מאיה, כולן מערוץ הופ! שלראשונה ישתתפו בעדלאידע בפורים.

תהלוכה (צילום יח"צ אינטלקט)
תהלוכה (צילום יח"צ אינטלקט)

ילדי אשקלון כבר בונים בימים אלו את משלוח המנות הגדול בישראל שיכלול ברכות לחיילי צה"ל ששמרו והגנו עליהם בקיץ האחרון במהלך מבצע "צוק איתן".  במהלך העדלאידע ילדי אשקלון יגיעו לבסיסי הדרום עם עגלת ענק וימסרו את  משלוח המנות הגדול בארץ לחיילים של צבא ההגנה לישראל בתודה וכמחווה על פעילותם המסורה למען תושבי הדרום.

העדלאידע הגדולה מזמינה את כל הילדים והמשפחות מרחבי הארץ להצטרף להפנינג עם מתחם צילום עם הדמויות האהובות של ערוץ הופ!, סדנאות יצירה מרהיבות ואיכותיות ביניהן כתר ושרביט קסמים, עפיפונים, תערוכת מיצגים קסומה, מיקי הבדרנית של ילדי ישראל במופע בידור פורימי שמח לכל המשפחה ועוד.

 
- פרסומת -

 

במהלך התהלוכה יתקיים ריקוד רחוב אורבאני המוני שיוביל הכוריאוגרף קלוד דדיה ובהשתתפות להקות הילדים של העיר אשקלון,  דמויות מהאגדות וכוכבי ערוץ הופ!

צילום יח"צ ערוץ הופ!
צילום יח"צ ערוץ הופ!

איתמר שמעוני ראש העיר אשקלון: "אני נרגש וגאה להזמין את כל תושבי ישראל לעדלאידע הגדולה בארץ, שתתקיים השנה באשקלון. ילדי העיר מזמינים את כולכם להצטרף אליהם לחגיגת פורים חד-פעמית ובלתי נשכחת שתתקיים לראשונה בישראל – עדלאידע שכזו, הפתוחה לקהל הרחב, היא מקור גאווה לעירנו ומהווה הזדמנות יוצאת דופן לשמוח באמת, ולהכיר לילדים ולמשפחות מכל רחבי הארץ את העיר אשקלון במלוא הדרה".

כתיבת תגובה