אופל קורסה החדשה בישראל

קורסה החדשה של OPEL, מכונית סופר מיני הממשיכה את קו העיצוב העדכני של אופל, עם החזית המחודדת והאווירודינאמית המוכרת גם מה- ADAM. מחיר החל מ- 94,900 שקלים

אופל קורסה החדשה (צילום יח"צ חו"ל)
אופל קורסה החדשה (צילום יח"צ חו"ל)

עיצוב
הקורסה החדשה תוכננה מחדש על ידי מיטב המעצבים והמהנדסים של אופל תוך מתן דגש על עידון, נצילות אנרגטית וחווית נהיגה. שורת עדכונים אותה עברה הקורסה כוללת שדרוג מקיף ליחידת ההנעה, תיבת ההילוכים, מערך המתלים, חומרי הבניה והעיצוב החיצוני והפנימי. שינויים רבים אלו הופכים את הקורסה למובילה בקבוצתה עם רמה חדש של איכות בכל היבטי הנסיעה והנהיגה.
שתי תיבות הילוכים אוטומטיות מתקדמות במחיר של החל מ-94,990 שקלים

תיבת הילוכים
תיבת הילוכים אוטומטית MTA חדשה ומתקדמת בעלת חמישה יחסי העברה מאפשרת לקורסה החדשה להציג ביצועים זריזים, העברות הילוכים חלקות וצריכת דלק יוצאת דופן של כ-20 ק"מ לליטר בתנאי מעבדה. לצד תיבה ההילוכים MTA היעילה מוצעת הקורסה החדשה גם עם תיבת הילוכים אוטומטית פלנטארית חדשה ומתקדמת בעלת שישה יחסי העברה. תיבת הילוכים זו מאפשרת ניצול אידיאלי של כוח המנוע, תוך העברות הילוכים מהירות וחלקות. הנהג יכול לבחור גם במצב תפעול ידני Active Select לשליטה והנאה מלאה בכל תנאי הדרך.. צריכת הדלק מהממוצעת של הקורסה החדשה עם תיבת השישה הילוכים עומדת על 16.6 ק"מ לליטר בתנאי מעבדה.
מתלים חדשים להתנהגות ועידון מיטביים
מהנדסי אופל השקיעו רבות בתכנון ובניית מערכת מתלים חדשה ומתקדמת עבור הקורסה, כדי לשלב ביעילות בין נוחות נסיעה גבוהה עם שיכוך זעזועים מרבי, זאת לצד אחיזת כביש גבוהה, ריסון תנודות מרכב ופעולה שקטה. מערכת המתלים של הקורסה החדשה מורכבת מתמוכות מקפרסון מלפנים עם גאומטריית מתלה מתקדמת הנסמכים על תת שלדה חדשה וקשיחה יותר. מתלה אחורי חדש בתצורת קורת מתח מאפשר יכולת עקיבה מרבית אחר תוואי הכביש, כשכיול מדויק מאפשר יציבות מרבית בהעברות משקל .
מערכת היגוי מתקדמת עם מצב City Mode
את חבילת מתלים המתקדמת של הקורסה החדשה משלימה מערכת היגוי חדשה ומתקדמת. לקורסה החדשה הגה כוח חשמלי חדש בעל תגבור משתנה בהתאם למהירות הנסיעה. יחד עם הפחתת מרכז הכובד והגאומטריה החדשה של המתלים מציעה הקורסה היגוי זריז, מהיר ומשרה ביטחון בכל תנאי הדרך. מערכת ההיגוי של הקורסה החדשה כוללת גם מצב City Mode המוסיף תגבור להגה בלחיצת כפתור, לטובת נוחות וקלות מרבית בנסיעה עירונית ובתמרוני חניה.

 
- פרסומת -

 
הקורסה החדשה (צילום יח"צ חו"ל)
הקורסה החדשה (צילום יח"צ חו"ל)

איכות גבוהה בתא הנוסעים ורמת אבזור גבוהה
מאמצים רבים הושקעו בקורסה החדשה כדי לספק את  האיכות גרמנית המתבקשת, מוקפדת ומדוקדקת כמיטב המסורת של אופל. תא הנוסעים של הקורסה עבר עיצוב מחודש כשמעל לכל בולט לוח מכשירים חדש העשוי חומרים איכותיים ונעימים המקובלים רק בסגמנטים גבוהים יותר. ארגונומיה מתקדמת והנדסת אנוש גבוה מאפשרת שליטה קלה ואינטואיטיבית בכל מערכות הרכב השונות ומאפשרות לנהג ריכוז מרבי בזמן הנהיגה. דיפון  עבה ומהודק יחד עם תוספת חומרי בידוד ברצפת הרכב מאפשרים שיכוך מרבי של רעשי כביש וצמיגים ותורמים לאווירה נינוחה ושקטה בתא הנוסעים.
איבזור
הקורסה החדשה מגיעה לישראל ברמת גימור Enjoy הכוללת מפרט אבזור עשיר. בקורסה החדשה מערכת מולטימדיה מתקדמת CD 3.0 המשלבת רדיו דיסק איכותי, כניסות USB ו-Aux תקניות וקישורית בלוטות' להזרמת מדיה מהטלפון הסלולרי. מערכת המולטימדיה משולבת דיבורית בלוטות' עם איכות שמע גבוהה, המאפשרת הצגה של מספרי הטלפון על מסך התצוגה. את מערכת השמע משלימים 6 רמקולים איכותיים (2 קדמיים, 2 אחוריים ו-2 טוויטרים) המעניקים חווית שמע מרשימה. השליטה על מערכת השמע נעשית מגלגל ההגה המצופה עור איכותי ונעים למגע. מגלגל ההגה מתאפשרת שליטה גם במערכת בקרת השיוט ומגביל המהירות שהינם ציוד תקני בכל דגמי הקורסה החדשה.
בטיחות ללא פשרות
כמו כל דגמי אופל, גם הקורסה החדשה מחויבת לבטיחות מרבית לנהג ולנוסע ומצוידת בציוד הבטיחות המתקדם ביותר שבנמצא. באופל קורסה 6 כריות אוויר (חזית, צד ווילון לנהג ולנוסע) כסטנדרט לצד מגוון מערכות עזר מתקדמות. מערכת ESP PLUS מתקדמת וייחודית ליציבות מרבית מונעת מצבי איבוד אחיזה בגלגלים תחת האצה ובפניות. מערכת ה- ABS הרב ערוצית מסתייעת במערכת EBD  לחלוקת בלימה  אופטימלית תחת עומס ושמירה על קו התנועה הנבחר, יחד עם סייען בלימה BAS המתגברת את עוצמת הבלימה במצבי בחירום.
עוד כוללת הקורסה החדשה חיישני לחץ אוויר בצמיגים המתריעים בפני איבוד אוויר ומערכת Hold Hill תקנית. מערכת זו מחזיקה את הבלמים לחוצים לשברירי שניה בעת זינוק בעליה ומונעת את התדרדרות הרכב לאחור. אביזרי בטיחות נוספים הם קדם מותחנים בחגורת הבטיחות הקדמיות ועיגוני ISOFIX להתקנה נוחה ובטוחה של מושבי ריסון ילדים.
מחירים
הקורסה החדשה, על כל יתרונותיה וחידושיה, מוצעת במחירים תחרותיים במיוחד בקטגוריה, המשלימים חבילה יוצאת דופן של עיצוב, איכות ותמורה:

  • אופל קורסה החדשה 1.4, 5 דלתות, תיבת הילוכים ידנית – 89,990 שקלים
  • אופל  קורסה החדשה 1.4, 5 דלתות, MTA 5 הילוכים – 94,990 שקלים
  • אופל קורסה החדשה, 1.4, 3 דלתות, תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים  – 94,990 שקלים
  • אופל קורסה החדשה, 1.4 , 5 דלתות, תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים – 103,990 שקלים

כתיבת תגובה