אופל בתערוכת ג'נבה

תערוכת הרכב השנתית הגדולה והחשובה באירופה נפתחה לעיתונאים ואופל מציגה בבמה המרכזית שלל דגמים וחידושים חשובים לשוק האירופאי והשוק הישראלי בפרט.

אופל קורסה OPC החדשה (צילום יח"צ חו"ל)
אופל קורסה OPC החדשה (צילום יח"צ חו"ל)

אופל קורסה OPC החדשה

גרסת העל הספורטיבית במשפחת הקורסה החדשה עורכת בכורה בג'נבה. הקורסה OPC החדשה היא פסגת הטכנולוגיה מבית חטיבת הביצועים של אופל. מנוע 1.6 ליטר טורבו בהספק של 207 כ"ס, זינוק ל-100 ב-6.8 שניות ומהירות מרבית של 230 קמ"ש הקורסה OPC  מציבה רמת ביצועים שלא נראתה קודם לכן בקבוצת הקטנות הספורטיביות. לקורסה OPC שלדה ספורטיבית, קשיחה ומדוייקת הנעזרת בבולמי קוני FSD מתקדמים כדי להשיג התנהגות מאוזנת וחדה, ומערכת בלימה חזקה מבית OPC העמידה בבלימות חריפות ממהירויות גבוהות ומעניקה לנהג ביטחון מלא.
הקורסה OPC החדשה תגיע לישראל במהלך השנה.

אופל קארל החדשה

 
- פרסומת -

 

אופל נכנסת לסגמנט המכוניות העירוניות עם הקארל החדשה – מכונית מיני עממית המציבה סטנדרט חדש של איכות בקבוצה. הקארל החדשה מציעה מידות קומפקטיות אך עם ניצול מרבי של חלל הפנים ומסוגלת להסיע חמישה נוסעים בנוחות מרבית. אופל קארל מובילה גם בחיסכון ובביצועים הודות למנוע אקוטק 3 צילינדרים חזק, חלק וחסכוני המספק 75 כ"ס ומעניק צריכת דלק ממוצעת של למעלה מ-23 ק"מ לליטר. הקארל החדשה ידידותית לסביבה עם פליטה של רק 99 גרם CO2 לק"מ. לראשונה בקטגוריה תציע הקארל את מערכת המולטימדיה המתקדמת של אופל עם קישוריות בלוטות', דיבורית מובנית וכניסות USB ו-AUX לחוויה מרבית בזמן הנהיגה.
אופל קארל תגיע לישראל לקראת הרבעון האחרון של השנה.

אופל אדם החדשה (צילום יח"צ חו"ל)
אופל אדם החדשה (צילום יח"צ חו"ל)

אופל אדם האוטומטית

המכונית העירונית, היוקרתית והאופנתית של אופל הופכת להיות נעימה, חסכונית וקלה יותר לנהיגה הודות לתיבת הילוכים חדשה "איזיטרוניק" המאפשרת תפעול אוטומטי נוח לצד תפעול ידני ספורטיבי. התיבה המתקדמת מנצלת למקסימום את ביצועי המנוע ומאפשרת להציג צריכת דלק יוצאת דופן של 21.3 ק"מ לליטר החסכונית יותר מהדגם הידני של האדם. כמו כל דגמי האדם, גם האדם האוטומטית מובילה בקבוצתה עם תא נוסעים מרווח, איכותי ומאובזר במיוחד הכולל אפשרות בחירה בין מגוון עיצובים, טקסטורות וצבעים. לראשונה מציעה האדם גם אופציה לגג בד מתקפל חשמלית המאפשר ליהנות מחוויית נהיגה אוורירית ומרגשת.
אופל אדם האוטומטית תושק בישראל כבר בשבועות הקרובים במחיר ורמת אבזור אטרקטיבית במיוחד.

כתיבת תגובה